Venorex קרם סקירה: אתה צריך לקנות Venorex באמזון או Walmart?

Home » Review » Venorex » Venorex קרם סקירה: אתה צריך לקנות Venorex באמזון או Walmart?

קרם Venorex הינו מוצר ללא מרשם ניסח כדי לעזור להפחית את המראה של דליות, ורידי עכביש, ורידים חוט, כתמים אדומים, נימים שבורים על הפנים והגוף. אבל אל מרכיבי Venorex באמת עובדים – עם לתמיכה במחקר רפואי? איפה ניתן לרכוש Venorex – אמזון, Walmart, Walgreens או …? ומחירו?

אפשרויות טיפול דליות ועלות ניתוח

venorex_creamעל פי מכון וריד שיקגו, יותר מ -40 מיליון אנשים בארצות הברית סובלים דליות, וכ -50% מחולי דליות יש היסטוריה משפחתית של דליות, עם נשים נמצאות בסיכון גבוה יותר. דליות ורידים מוגדלים ביותר הנמצאים בדרך כלל על הרגליים של אנשים, כי יתבררו כאשר גלוי דרך פני השטח של העור, עם מעוות כהות-כחול במראה. באופן דומה, ורידי עכביש הם סוג מתון יותר של דליות כי לעתים קרובות נראות כמו שמש או “קורי עכביש” בצבע אדום או כחול. מצבים שכיחים אלו נגרמות על ידי שסתומים פגומים בתוך הוורידים, ולפתח כאשר הדם אינו לזרום כמו שצריך דרך הוורידים ברגליים שלך, ומאפשר לדם . צפו בסרטון מצוין מתחת שנותן סקירה על דליות, לצד אבחון וטיפול דליות. בעוד דליות אינם נחשבים מצב רפואי חמור, הם יכולים להיות לא נוח והוא יכול להוביל לבעיות חמורות יותר כגון כיבים ופצעים nonhealing, על פי הרפואה ג’ונס הופקינס. אפשרויות טיפול עבור דליות עכביש כוללות:

אפשרות מס ‘1: Sclerotherapy

סקלרותרפיה הוא הזרקת תמיסה כימית לתוך דליות . בעזרת אולטרסאונד, מחט מתקדמת דרך הווריד להזריק sclerosant, כימיקל במקרי הווריד להתכווץ ואת קריש. סוג של קריש זה אינו מסוכן הוא נשבר על ידי תהליכים הטבעיים של הגוף כך הדליות נעלמת. בהתבסס על ממשלת מדינת ויקטוריה באוסטרליה, חלק מתופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים של סקלרותרפיה כולל: קווים חומים או כתמים, גושים , נפיחות, כיבים, וכן הלאה.

אפשרות # 2: ניתוח רפואי

סוגי ניתוחי דליות כוללים:

  • הווריד להפשיט קשירת ניתוח בדרך כלל מתבצע תחת הרדמה כללית, שבה מבצע חתך מתחת הווריד להסרת הוורידים הפגועים.
  • Phlebectomy , הסרת דליות בעזרת אור בהיר מופעל transilluminated, או עם וו מיוחד שעוברים דרך חתך זעיר להסרת וריד.
  • אבלציה לייזר , עם 2 סוגים של הליכים אבלציה תרמית קיים – אבלציה לייזר Endovenous (EVLT) ואת גלי רדיו אבלציה (RFA). לדוגמה, כל ההליכים אבלציה תרמית היא לספק אנרגיה תרמית מספיקה כדי הקיר של קטע וריד פסול לייצר חסימה בלתי הפיך, ובסופו של דבר היעלמותו של הווריד.

לדברי MedicinNet:

עלות ורידי ניתוח הפשטה נעה בין 1,500 $ ל -3,000 $ דמי בתוספת שגובות החולים או המרכז כירורגי. עלויות עבור EVLT אבלציה לייזר Endovenous נע בין 600 $ ל -3,000 $ , תלוי כמה הווריד צריך להיות מטופל.

# 3 אפשרות: מעל דוכן המוצרים

עם דליות הניתוחים הם פולשנית העלות הגבוהה הקשורה בכך, ניתן להבין כי אנשים פונים אפשרות יעילה יותר עלות באקלים הכלכלי של היום קשה – כגון מעבר לדלפק פתרונות טיפול דליות (כמו Venorex ) על ידי יישום משחה למריחה על מושפע באזור של פנים וגוף עור.

ייתכן שאתה תוהה: מה הם המרכיבים Venorex? האם הם באמת עובדים?

ביקורות מצרכי Venorex: מחקר רפואי

אנו מקיפים לבדיקה באמצעות הרכיבים העיקריים של שמנת Venorex, כוללים מה הן תוצאות המחקר הרפואיות על מרכיבי Venorex בטווח של האפקטיביות שלהם כדי לעזור להפחית את המראה של דליות עכביש מכוערות:

1. Phytonadione (ויטמין K)

Phytonadione או ויטמין K היא צורה של ויטמין מסיס בשומן אשר נמצא בדרך כלל בחלק של ירקות עליים ירוקים, כגון כרוב ניצנים, ברוקולי. Medline Plus גילה כי ויטמין K היא יעילה מאוד בשליטת קרישת הדם, עם אנשים להחיל K ויטמין לעור מקומי כדי להסיר ורידי עכביש , בעוד ספקי שירותי בריאות גם לתת ויטמין K בזריקה לטיפול בבעיות קרישה. בנוסף, כתב העת של מחקר כלי דם בתוך שפורסם בשנת 2007 מחקר רפואי המציין ויטמין K קשורה לבריאות כלי הדם טוב יותר, לפיה Phytonadione יעיל היפוך השינויים חלבון המכונה MGP המשויך דליות ורידים וורידי עכביש.

2. Aloe Barbadensis ליף

 

Aloe Barbadensis ליף, התייחס גם הוא כמו אלוורה, הוא עלה של מינים ייחודיים של צמח מקורו מארה”ב ומקסיקו. בשל תכונותיו אנטי הדלקתיות מבריאות, אלוורה כבר המשמשת בהכנת סוגים שונים של תרופות במשך אלף שנים – כולל טיפול בבעיות עור כגון כוויות ואקזמה. מדענים גילו יותר מ -200 חומרים תזונתיים ליפס Aloe Barbadensis, לרבות 20 מינרלים, 20 חומצות אמינו, 12 ויטמינים, אנזימים פעילים. המחקר מראה את המאפיינים עלו אלוורה Barbadensis יכולים לחדור בקלות בתוך שכבת האפידרמיס של העור כדי לעזור לשפר את זרימת דם תקינה – על ידי הגדלת כלי הדם, ומקדמת צמיחה של תאי דם אדומים . זה יעזור כדי לטפל דליות ורידים וורידי עכביש כי מפותחים כאשר הדם לא זורם כמו שצריך דרך הוורידים ברגליים שלך, ומאפשר לדם. חוץ מזה, את הג’ל מופק העלה של צמח זה גם יעזור לשקם את רמת החומציות של העור ובכך לאפשר לך לקבל הקלה על גירוד, צריבת שמש, שריפת קטין וצורבות.

3. Acetate Tocopheryl (ויטמין E)

ויטמין E היא צורה של ויטמין מסיס שומן שהוא צהוב בדרך כלל בצבע. הוא נמצא באופן טבעי במזונות כמו בשר, דגנים, שמן צמחי, פירות, ביצים, שמן נבט חיטה ואפילו ירקות. כשם MayoClinic מציין ויטמין E יכולה להפחית את הסיכון לקרישי וריד בנשים – המחקרים מראה ויטמין E משמש כנוגד חמצון מסייע בתיקון ורידים פגועים וחיזוק נימי דם מתחת לעור , שבו Tocopheryl יצטט גם מגן קרום התא שלנו, מחזק ורידים קירות ומונעים היווצרות של ורידי עכביש. התכונה נוגדת החמצון של המתחם הזה בקרבות גם נגד התיקונים הרדיקלי ובכך חינם הוורידים פגעו ביעילות.

4. Palmitate Retinyl (ויטמין A)

 

palmitate Retinyl יש תכונות נוגדות חמצון רב כדי לעזור לעורר תיקון העור. בעוד רטינול ב palmitate Retinyl, צורה טהורה של ויטמין מסיס בשומן המאוחסן בכבד שלנו, הוא מרכיב פופולרי מוצרי טיפוח העור מפני העור באופן טבעי הופך אותו החומצה הרטינואית, אשר מסייע לעורר את ייצור הקולגן, להגדיל התחדשות הסלולר ליצור עור רך וחלק. מחקר מראה Retinyl Palmitate יעילה בשיפור רמת זרימת דם בעורקים מתחת לפני העור, ובכך מסייעת לספק הקלת דליות / עכביש.

כיווני ותוצאות Venorex: איך Venorex עבודה?

 

כיצד venorex-עבודהVenorex מכיל קומפלקס בוטני מרוכז מאוד, תמציות צמחים פעילות, ופפטידים אנטי אייג’ינג (כולל המרכיבים המרכזיים שנסקרו לעיל) כדי לעזור להפחית את המראה של דליות, עכביש חוט ורידים על פנים וגוף. שלב 1 : לשטוף את עור עם עדינה . פנים וקרם ומייבשי שלב 2 : החל קרם Venorex אל האזור הנגוע על רגל, פנים, וגוף. שלב 3 : מרכיבי Venorex ייכנסו העור כדי להפחית את המראה של דליות.

קרם Venorex ביקורות: פסק הדין

 

לקנות-venorex-עכשיוקרם Venorex מספק טבעי על פני החלופה בניגוד ניתוחים יקר לטיפול דליות ורידים וורידי עכביש. כפי שצוין באתר הרשמי, Venorex אינו זמין למכירה בחנויות מרקחת וקמעוני כמו אמזון, Walmart, Walgreens, ו CVS – כפי שהוא ניתן לרכוש רק באינטרנט באמצעות Venorex האתר הרשמי , עם היצרן מגבה אמונם על זה מוצר איכותי ידי הצעה חסרת סיכון 100% כסף בחזרה להבטיח בתוך 90 יום מיום הרכישה. תכנית Venorex גם מגיעה עם ספר אלקטרוני חינם עם מדריכים שימושיים נוספים כדי לסייע למנוע להיפטר דליות, אילו תרגילי עבודה הטובה ביותר, וכיצד להפחית ורידים בולטים לעין באופן משמעותי על ידי פשוט לתקן את היציבה.

הצעות דיסקונט Venorexמחירקנייה מקוונת
בקבוק 1 + $ 6.95 S & H$ 48לקנות »
3 בקבוקים + בתוספת תשלום S & H$ 96לקנות »
5 בקבוקים + בתוספת תשלום S & H$ 144לקנות »

למהר הניסיון שלי עם החברה »

קנה עכשיו »