Testogen İnceleme: En Doğal Testosteron Booster?

Home » Review » Testogen » Testogen İnceleme: En Doğal Testosteron Booster?

Testogen Faydaları İddia:

Testogen - 2016 En İyi Testosteron Booster

 • Artan yağsız kas kütlesi
 • Daha kuvvet ve dayanma gücü
 • kas tonunu geliştirmek
 • ekstra vücut yağ ortadan kaldırmak
 • bilemek konsantrasyonu yardım
 • artan enerji
 • ruh iyileştirilmesi

Şimdi satın almak »

Testogen Genel bakış

TestoGen bilimsel olarak formüle, üstün kaliteli doğal testosteron yükseltici bir üründür. Olan üçlü eylem formülü genel sağlık 3 farklı yönlerini hedefliyor. Bu sağlık yararları, güçlendirilmesi Canlandıracak, netleştirin. Üzeresiniz kas kütlesini artırmak ve yağsız kas oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu testosteron üretimini artırmak ve testosteron seviyelerini yükseltmek için vücudunuzun uyarabilir. Testosteron sonuçlanan artış, beden eğitimi, dayanıklılık ve performans ile dönüşü fayda olacaktır. 120 jelatin kapsülleri ile paketlenmiş Comes. Porsiyon (günlük) 4 kapsül. Herhangi bir yan etkisi olmadan sürekli alabilir ve şişe eğer tercih. Arasında 1 hafta mola TestoGen Testosteron Booster Malzemeler . 8 ana etken maddeler vardır. 4 maddeler dinlenme artırılması testi hedefleme için vardır vardır genel sağlık desteği vardır. Testosteron düzeylerini artırmak ve genel sağlığı iyileştirmek. Için birlikte çalışmak üzere tasarlanan Testosteron Raising Faydaları. TestoGen size düşük vücut yağ yardımcı ve libido artıracaktır. Diğer faydaları odak ve motivasyon gelişmiş içerir. Daha iyi ruh ve alt stres seviyesi, kolesterol ve kan basıncı hatta bir azalma. Senin Testogen özel fiyat talep için buraya tıklayın »

TestoGen Nasıl Çalışır?

TestoGen testi güçlendiriciler ve destek malzemeleri hem de içerir. TestoGen ana güçlendirici bileşenler D’Aspartik asit ve Tribulus Terrestris etkileyici miktarda bulunmaktadır. Böyle Çemen ve Panax Ginseng olarak prim desteği maddeler geniş sırasından ilave faydaları vardır. Bu yorum maddeler bölümünde açıklanan daha birçok var. TestoGen aynı anda bir kaç şey düzeltmek yardımcı olur. Aşırı vücut yağ, gevşek kaslar, düşük libido ve cinsel performans, yüksek kolesterol, motivasyon eksikliği, yorgunluk, kötü gibi sorunlar . dayanıklılık, sinirlilik, unutkanlık ve düşük testosteron seviyesine sahip gelen diğer kötü belirtiler doğal şekilde, TestoGen testosteron doğal üretimini arttırır. tüm bu büyük faydalar vermek için testosteron seviyelerini yükseltmek yardımcı olacaktır TestoGen kullanma:

 • egzersiz yoğunlaştırmak.
 • işyerinde ya da sporda rekabeti Crush?
 • konsantrasyon Daha sen dışarı çıkmak muhalefet almak ve kazanmak odak!
 • yeni boyutlara libido uyarmak ve yatak odasında en iyi performansı tadını çıkarın.
 • TestoGen ile mojo geri alın!

TestoGen Testosteron Üçlü Eylem bu ek sağlık yararları konusunda size yardımcı olabilir:

 • vücut yağ azaltmaya yardımcı olur ve beden ve zihin keskinleştirir.
 • Daha kaslı vücutta daha fazla motivasyon!
 • Daha fazla enerji ile daha sert ve daha uzun süre egzersiz yapın
 • kolesterolü düşürerek kalp sağlıklı.
 • vücudunuz için daha iyi ne olabilir?

senin Testogen özel fiyat talep için buraya tıklayın »

Testogen Ana Malzemeler

testogen maddeler Testogen İnceleme - 2016 En İyi Testosteron BoosterBu yüksek kaliteli prim malzemelerle yapılan tüm doğal testosteron güçlendiricidir. Onlar hiçbir köşeleri kesmek değil birçok, madde miktarları etkileyici karşılaştırıldığında burada. Bu doğal maddeler testosteron artırılması kanıtlanmış olanlardır. Bu kesinlikle bu ucuz pazarlık testosteron güçlendiriciler biri değil etkisiz ve zaman kaybı olan küçük miktarlarda.

TestoGen Doğal Malzemeler Açıklaması

D-aspartik asit (DAA)

Çeşitli araştırmalar, D-aspartik asit (DAA) 2 şekilde çalışabilir olduğunu göstermektedir. İlk testislerde daha doğal testosteron oluşturmak için Leydig hücrelerini aktive etmek. D-Aspartik asit, aynı zamanda hipotalamus beyin bölgedeki etkileri ve daha doğal hormon üretimini başlatmak için hipofiz bezi sinyal verebilir.

Çalışmalar DAA Etkili Kanıtlamak

İtalya yürütülmüştür en iyi bilinen çalışması. erkek denekler D-aspartik asit + vitamin B6, B12 ve folik asit 3120 mg dahil takviyeleri aldı. Onlar 12 gün çalışma boyunca testosteron bir artış yaşadı.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris steroidal saponinler içeren bir bitki esaslı ekidir. Bu Saponinler doğal kas büyümesi, yüksek dayanıklılık ve geliştirilmiş spor performansa yol testosteron geliştirmek için gösterilmiştir. Protodioscin en kuvvetli ve bu saponinlerin çok etkilidir. P rotodioscin luteinize edici hormon (LH) uyarılması ve testosteron düzeylerini yükselterek sorumludur Tribulus terrestris aktif bileşendir. Bu gücü ve kas artışı artırmak isteyen herkes için bir elyaf olmalıdır.

Panax ginseng

bir adaptojen olarak çoğunlukla bilinen. Adaptogens vücut çeşitli kritik strese adapte yardımcı olur. Bu sıcak, soğuk, efor, travma, uyku yoksunluğu, zehirlenmeye maruz kalma, radyasyon, enfeksiyon veya psikolojik stres gibi şeyler olabilir. düşük doğurganlık düzeyleri erkeklerde yapılan yeni bir çalışmada testosteron yükseltebilirsiniz Panax Ginseng ile takviyesinin bulundu. Bu Panax testosteron seviyesini normale yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir. % 1 ya da yem alımının% 5 Panax Ginseng kullanarak kemirgenlerde bir çalışma grubunun bir kısmı taban çizgisinin% 162 bir artış yaşadığını testosteron bulundu.

çemen otu

Klinik yollar standardize çemen içinde çemen Özü cinsel isteği artırmak için gösterilmiştir. Ayrıca cinsel sağlık ve kas kütlesini korumak ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Çemen% 50 oranına standardize edilir saponin glikositlerin grubu Fenuside olarak adlandırılır. Elli beş kişi plasebo standart çemen alan 29 ve 26 ile, plasebo-kontrollü çalışmayı tamamladı. Tüm denekler sekiz haftalık deneme sırasında üç aralıklarla değerlendirilmiştir. En cesaret verici serbest testosteron ölçümleri görüldü. standardize çemen görenlerin serbest testosteron neredeyse yüzde 100 artış gösterdi.

Çinko

çinko miktarı vücudunuzdaki testosteron düzenlemeye yardımcı olur. faydaları çinko yardımcıları protein sentezi, kas tamir ve kas büyümesi. Çinko androstenedion testosteron haline yapılabilmesini sağlar. O da (sadece D vitamini gibi) östrojen içine testosteron dönüşüm durdurmaya yardımcı olur.

Vitaminler, B2, B5, B6

Tüm B vitaminleri vücut glikoza karbonhidratları dönüştürmek yardımcı olur. Glikoz vücudun yakıt ve enerji üretmek için “yanmış” dır. Bu vitaminler gibi B kompleks vitaminleri olarak adlandırılır. Onlar da vücut metabolizmaya yağ ve protein yardımcı olur. Bu yararlı B kompleks vitaminleri sağlıklı cilt, saç, göz ve karaciğer için gereklidir. Onlar da düzgün çalışması için yardımcı sinir sistemini yarar.

Selenyum

Selenyum bir antioksidan enzim olarak bilinir. Selenyum, serbest radikallerin hücresel hasarın önlenmesinde bir anahtardır. Serbest radikaller, bir eksik kritik molekül ile hücrelerdir. Bu hasarlı hücreler hastalıklar için başlangıç ​​noktası olabilir. biz yaş olarak selenyum gibi antioksidanlar sağlığımız için büyük önem taşımaktadır. yaşlanma sürecinde bir rol oynar bu serbest radikalleri Yavaşlama.

D3 vitamini

D vitamininin faydaları, kalp, sinir ve tiroid sağlık gibi çoktur. Kaynaklar somon, uskumru gibi morina karaciğer yağı ve balık bulunur. D vitamini building.Vitamin D vücutta testi üretmek için gerekli bezleri üzerinde bulunan reseptörlerine bağlanarak kas için temel temelidir tüm iskelet sistemini destekleyerek yardımcı olur. Ayrıca testosteron vücutta östrojen dönüşür süreci engellemeye yardımcı olur.

Testogen İnceleme: Herhangi bir yan etkisi var mıdır?

en kaliteli tüm doğal maddeler sizin için güvenlidir.aslında yanlısı hormonlar bazı diğer ürünlerden farklı bu güvenli doğal bir üründür.Testogen, sade ve basit olduğu kanıtlanmıştır.Doğru kombinasyonu sadece saf doğal içerikler etkili bir şekilde çalışmak.

Testogen Doz Önerilen

Gerçekten kolay, sadece dört kapsül kolayca günlük rutin sığar gıda ile bir gün kadar sürebilir. Bazı takviyeleri gibi açık ve kapalı hiçbir bisiklet. şişeler 30 günlük kaynağı veya 120 kapsül ile birlikte gelir. Örneğin öğleden sonra veya akşam sabah 2 ve 2 alabilir. Onun 24 saat içinde 4 kapsül aşmamasını tavsiye edilir.

Para iade garantisi

Değil birçok üretici kendi ürünün arkasında durmak ve para iade garantisi sunmak için yeterli güven olacaktır. Ben ürün out çalışan tüm sağlık faydaları ile bir “hayır brainer” ve inanmak 60-gün para iade garantisi.

nihai Kararı

Biz TestoGen piyasadaki en iyi testosteron güçlendiriciler biri olduğunu hissediyorum. Şu anda bu ürünün 1. En Çok Oy Alan testosteron güçlendiriciler için bağlıdır. Ayrıca 60 gün para iade garantisi vardır. Bu inceleme okumak gibi bu en iyi biridir.

Nerede Testogen satın almak ve maliyet nedir miyim?

Kolayca satın alabilirsiniz Testogen üreticinin web sitesi üzerinden çevrimiçi. Paket içerisinde 1. bir aylık besleme (120 kapsül) şu anda 54,95 $ (daha önce 59,95 $) olmasıdır. Bu aşağı başına hizmet. Sadece 1,83 $ sonları Paket # 2 sen iki satın almak ve $ 119,95 (daha önce 179,95 $) bir 3 aylık kaynağı (360 kapsül toplam) için ücretsiz olsun. Bu porsiyon başına aşağı sadece 1,33 $ sonları. Paket içerisinde 3. Eğer üç satın almak ve beş ay temini için iki serbest olsun! Fiyat 179,95 $, $ 299,75 bir azalma olduğunu. Bu aşağı en iyi paket anlaşma porsiyon başına ve bugüne kadar 1,26 $ sonları. Aynı zamanda biz inceledim herhangi testosteron güçlendirici en iyi anlaşma olur.

Testogen İndirim TeklifleriFiyatÇevrim içi satın al
1 Şişe (1 Ay Tedarik)54,95 $satın »
2 Şişeler (2 Ay Tedarik) + 1 Şişe Ücretsiz119,95 $satın »
3 Şişeler (3 Aylık Tedarik) + 2 Şişe Bedava + Ücretsiz Muscle Çay + Serbest Testogen Ebook$ 179,95satın »

Testogen piyasadaki genel 1. Testosteron Booster olarak üst noktaya çekmek vardır. Biz bu okuma zevk umut TestoGen gözden ! Senin Testogen özel fiyat talep için buraya tıklayın »

ŞİMDİ SATIN AL »