Szczegółowy przegląd PhenQ – Czy ten produkt naprawdę działa?

Home » Review » phenq » Szczegółowy przegląd PhenQ – Czy ten produkt naprawdę działa?

Last Updated on

Nazwij plan diety, próbowałem go, a teraz patrząc na PhenQ .

Może po prostu ktoś, kto chce przyspieszyć utratę wagi i maksymalizacji ilości utraconej wagi w jak najkrótszym czasie, szybki plan odchudzania fix ataku.

Lub może być ktoś, kto czuje się jak próbowałem wszystkiego. W pewnym momencie lub innego odeszłaś carb darmo lub bezglutenowe, starając się nadążyć za najnowszymi zdrowego odżywiania trendu, pożywienie, lub planu odchudzania, starając się pozbyć nadmiaru poundage lub nawet tego ostatniego, upartego funta.

Próbowałeś szybko oczyszcza sok fix i nie było nawet ten jeden raz jadłeś ściśle kapuśniak (lub coś równie monotonny) przez ponad tydzień na raz. I oczywiście, zostałeś ćwiczeń.

Czy masz wykupioną miesięcznego członkostwa siłowni (i rzeczywiście używali go!), Są rejestrowane niezliczone godziny na bieżni lub innego urządzenia do ćwiczeń w domu lub dołączył do kąpieli klasę ćwiczeń w lokalnym Y, zostałeś Parowanie planów diety miesiąca regularnych przerw roboczych, licząc, że tym razem dostaniesz żądanych wyników i funt autorem funta zaczniesz widzieć idealne, zdrowe ciało pragniesz.

Jeśli brzmi to znajomo, i jesteś kimś, kto był i wyłączanie wagi planów strat za lata, uczucie jakbyś próbował wszystkiego i po prostu nie dostają odchudzania rezultaty nadzieję na, można Szukano kolejny opcja odchudzania i odkrył, jak Phen375 pigułki lub PhenQ, i zastanawiał się, czy jeden z nich może być produktem cud zaprojektowane w celu przyspieszenia odchudzania i działać jako dodatek do swoich aktualnych planów diety i systemów funta spada.  

Czym jest PhenQ?

PhenQ Kompletna Review - PhenQ - The Ultimate Diet Pill Dla Weight Loss

PhenQ to najnowszy rzeczą w suplementach diety pigułki . Według United States stronie dystrybutora producenta, PhenQ jest przeznaczony do wykonywania wyraźnego celu ukierunkowania i spalania zapasów tłuszczu, tłumienia apetytu użytkownika, blokując produkcję tłuszczu.

Oni nawet uczynić twierdzenie, że PhenQ ma możliwość być w stanie pozytywnie wpłynąć na nastroje użytkownika i dać im dodaje energii. Aby wykonać kopię zapasową swoich roszczeń, twórcy twierdzą PhenQ mieć badania naukowe i kliniczne dowody, że PhenQ jest iść do produktu w celu osiągnięcia tych korzyści odchudzania.

Więc … to hype. Ale żeby dowiedzieć się, co PhenQ to będziemy iść dalej i zadać kilka pytań … następczych

Czym jest PhenQ zrobione?

składniki phenq

Zacznijmy od tego, co nie jest zrobione. Mimo nazwy, takie jak PhenQ i Phen375 szeroko wskazywać na potężnej mocy odchudzania phentermine, PhenQ faktycznie nie zawierają phentermine. To jest zupełnie bez wątpienia punkt na jego korzyść, jak phentermine jest rzeczywiście zakazane w niektórych krajach (choć nie Stany Zjednoczone), ze względu na jej jest związane z niektórymi potencjalnie poważnych skutków ubocznych.

Co PhenQ obejmuje to siedem głównych składników: Capsimax proszku, węglan wapnia, pikolinian chromu, kofeina, nopal, L-karnityna Furmurate, a jego kluczowym składnikiem określone jedynie jako ” α-Lacys Wyczyść ® “. PhenQ zawiera również pewne ilości magnezu stearynian magnezu i tlenek.

W porządku.

Chyba że masz doświadczenie naukowe lub dietetykiem, żadna z tych nazw składników prawdopodobnie oznaczało dużo do Ciebie. Nie martw się; Następnym krokiem jest oczywiście iść na każdego składnika w porządku. W ten sposób będziemy rozważać wyniki odpowiednich badań naukowych dotyczących tego, czy składniki zostały wymienione zostały rzeczywiście okazał się skuteczny w pomaganiu ludziom stracić nadmiar funtów.

Capsimax proszku –   jest mieszaniną składa się z Capsicum, piperyny, kofeina, i niacynę, z których każdy składnik może używać swój wyjaśnienia.

  • Papryka – pochodzące z roślin chili pieprz, 2012 badania wykazały, że papryka odgrywał rolę w osiąganiu wymiernych odchudzania. Ta pochodna jest rzekomo wpływać na proces utraty masy ciała, zmniejszając pobór energii po spożyciu przed jedzeniem – lub, prościej, papryka wykazano, działają jako środki hamujące łaknienie.
  • Piperyny – vel czarny pieprz, pokazano również co najmniej jeden naukowych badań odgrywać rolę w redukcji tłuszczu.
  • Kofeina – To też jest związana z więcej niż jednego badania, w tym 2009 badanie pojawiających się w European Journal of Clinical Nutrition , aby mieć wpływ na spalanie kalorii i powstrzymywania apetytu.
  • Niacyna – Być może bardziej powszechnie uznawane jako witamina B3. Według National Library of Medicine S , niacyna nie tylko “pomaga układu pokarmowego, skóry i nerwów, aby działać”, ale “ma również znaczenie dla przekształcania żywności w energię”. Pomimo wszystkich funkcji życiowych niacyna preform, które sprawiają, że jest to konieczne dla zdrowego ciała, nasz organizm nie przechowywać niacyny i dlatego musi być stale uzupełniane poprzez spożycie żywności lub suplementów diety.

Niestety, korzyści odchudzania niacyny mogą być zwalczane przez jej innych właściwości. Według badań opublikowanych w 2010 roku przez Światową Journal of Gastroenterology , niacyna może również działać jako środek pobudzający apetyt.

Jednakże, podczas gdy wszechmocny niacyna wydaje się przyczynić zarówno pozytywnie jak i negatywnie na proces odchudzania, jego funkcja jako stymulator apetytu mogą być neutralizowane przez inne składniki PhenQ które mają zrobić dokładnie odwrotnie.

Węglanu wapnia – Uzupełniający formą wapnia w diecie, a także powszechnie spotykane w łatwo rozpoznawalnych pomocy trawienia, takich jak Rolaids i Tums. Komercyjna strona PhenQ twierdzi, że ten składnik wykazano, aby zachęcić organizm do spalania tłuszczu; Jednak badanie badania wskazują one na poparcie tego wniosku, w rzeczywistości nie wydaje się go obsługuje. Dodatkowo, wyniki kilku badań (w tym badaniu z tego roku), wydaje się bezpośrednio sprzeczne twierdzenia, że składnik ten odgrywa żadnej roli w utracie wagi w ogóle. Ostatnia uwaga: węglan wapnia został znany powodować umiarkowane skutki uboczne, jak omówimy nieco dalej.

Pikolinian chromu – Naturalnie występujący minerał występuje w wielu zdrowych produktów, takich jak mięso, produkty pełnoziarniste i niektórych owoców i warzyw. Badania, w tym 1993 badań opublikowanych w Journal of Nutrition znaleźli dowody, że chrom ma zdolność przeciwdziałania oporności na insulinę, a tym samym pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi, co z kolei może przyczynić się tłumić apetyt na węglowodany (a tym samym zmniejszyć zużycie kalorii).

Kofeina – Wydaje się, że oprócz kofeiny już zawarte w proszku Capsimax.

Nopal – Wkładka meksykańskiego kaktusa opuncja. 2014 badania wykazały, że błonnik zawarty w tego składnika jest korzystne, pomagając organizmowi pozbyć się tłuszczu. Badanie wykazało również, że Nopal może być również zdrowa część diety, z przyczyn innych niż utrata wagi.

L-karnityna Furmurate – Aminokwas wykazano, aby pomóc w metabolizm tłuszczu i wytwarzanie energii. Okaże się w czerwonych mięs, awokado i nabiału wśród innych produktów spożywczych.

Stearynian magnezu i tlenek – magnezu mineralnego istotne w wielu procesach fizjologicznych. Stearynian magnezu jest często stosowany przez producentów do wiązania i utrzymywać właściwą mieszankę składników dodatku.

a-Lacy reset za – Kluczowym składnikiem PhenQ jest znakiem towarowym mieszanina kwasu alfa-liponowego i cysteiny, zaprojektowane do działania jako akcelerator przemiany materii i przyspiesza spalanie kalorii.

Czy PhenQ bezpieczne?

Twórcy PhenQ twierdzą, że suplement diety jest produkowany w zakładzie zatwierdzonym przez FDA. Według strony internetowej FDA jednak, że FDA nie poświadczyć czy sprawdzać zakłady produkcyjne dla suplementów diety, ani nie wymaga suplementów diety mają być zatwierdzone przed wprowadzeniem ich do obrotu.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że FDA nie zaczną monitorować suplementów diety po ich wejściu do targowiska i stanowisk listę aktualizacjach konsumpcyjnych i ostrzeżeń dotyczących tych produktów. PhenQ do tej pory nie pojawił się na tej liście ani też nie było żadnego badania zrzeszającej PhenQ wszelkich naruszeniach bezpieczeństwa lub poważnych skutków ubocznych.

Wygląda więc na to, aby być ” bezpieczne “, aby stwierdzić, że PhenQ jest bezpieczny do podjęcia. Jedno zastrzeżenie, oczywiście, jest to, że jest to bezpieczne, jeśli ktoś podąża twórców własnych kierunkach administracji PhenQ użytkownika. Ostrzegają, że PhenQ nie powinny być brane przez kobiety w ciąży lub karmiące lub nieletnich poniżej osiemnastego roku życia.

Są one dodatkowo ostrzega, że ​​ludzie z wcześniej istniejących warunków lub osób obecnie przyjmujących recept lekarskich nie należy przyjmować PhenQ bez uprzedniej konsultacji z lekarzem lub zdrowia pracownika medycznego.

Czy PhenQ Czy Wszelkie działania niepożądane?

użytkownicy PhenQ mają na ogół nie zgłaszał żadnych znaczących efektów ubocznych czy naprawdę żadnych skutków ubocznych w ogóle. Użytkowników należy jednak pamiętać, że PhenQ nie powinny być po około 3 po południu, ze względu na fakt, że PhenQ jest pobudzającym. Ludzie z wrażliwości kofeiny są również powinni unikać podejmowania innych form kofeiną (kawa, napoje gazowane) podczas korzystania PhenQ.

Jeszcze jedna ważna uwaga jest taka, że ​​węglan wapnia, kluczowym składnikiem PhenQ, został powiązany z efektów ubocznych, w tym zaparcia, nudności lub wymioty, gazu, splątanie, bóle głowy i pragnienia. W przypadku PhenQ Jednak nie wydaje się, że wielu konsumentów zgłaszali takich objawów związanych z ich stosowaniem PhenQ.

kliknij tutaj aby zamówić PhenQ z oficjalnej strony »

Czy PhenQ Slim Pracy?

phenq-before-after-wyników

PhenQ jest stosunkowo nowy na rynku, a zatem nie są rozległe forum opinii o tym produkcie. Jednak z opinii, że istnieją, konsensus wydaje się, że PhenQ działa do wykonywania zamierzonych celów. Konsumenci schudł podczas robienia PhenQ i zgłosiło reklamowany korzyści ze zwiększonej energii i hamuje apetyt.

Poniżej znajduje się próbka niektórych kontrastujące dostępnych opinii dotyczących wyników PhenQ klienta.

Emily – 31 marca st 2016A siebie opisuje niezależnego klienta o nazwie Emily pisze, że “w ciągu 10-15 minut od przyjęcia” PhenQ przeżyła znaczny wzrost jej poziomu energii do tego stopnia, że mogła rozpocząć wykonywanie codziennych ćwiczeń, coś, czego wcześniej nie miał energię do zrobienia. Emily odnotowano również całkowitą utratę masy ciała o czterdziestu ośmiu funtów w ciągu trzech miesięcy przy podejmowaniu PhenQ połączeniu ze zdrową (zdrowsze?) Diety i oczywiście ćwiczenia.

Amanda – 19 kwietnia th 2016Amanda jest jednym z niewielu recenzentów konsumpcyjnych znalazłem którzy zgłaszali negatywne doświadczenia z wykorzystaniem PhenQ. Twierdziła, że cierpiał z powodu skutków ubocznych związanych z węglanu wapnia. Jednakże, podczas gdy Amanda ostatecznie zdecydował, że skutki uboczne była doświadczające miały poważne, aby kontynuować przyjmowanie suplementu, zrobiła przyznają, że podczas jej czas korzystali przeżyła znaczną utratę masy ciała.

Jason – To konsument poinformował przeżywa frustrację z innymi produktami odchudzających przed włączeniem do PhenQ i wreszcie osiągnięcie powoduje utratę wagi pragnął.

Należy wspomnieć, że większość opinii klientów dostępne były bardziej zbliżone do uwag Emily i Jason, niż Amanda. Czy te recenzentów rzeczywiście są prawdziwe i niezależne jest czytelnicy coś musi osądzić dla siebie.

Inne uwagi:

Istnieje kilka innych czynników, które należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o tym, czy należy zakupić i używać PhenQ.

Po pierwsze, podczas gdy głównym celem PhenQ ma działać jako przyspieszacz procesu funta rzuca, to nie jest ani nie mogą być postrzegane jako samodzielny szybko naprawić. PhenQ jest przeznaczony do działania w połączeniu ze zdrową dietą i schematu ćwiczeń.

Po drugie, cena. W $ 69,99 butelki, PhenQ jest około dziesięć dolarów droższe niż Phen375, jeden z jej głównych konkurentów na rynku. Fen 375 ma także dodatkową zaletę, że już dłużej, co oznacza, że ​​ma bardziej udokumentowane kierowania tych nadmiar funtów i więcej dowodów zgromadził ustanowić siebie jako bezpieczny suplement odchudzania.

Po trzecie, gwarancja. Podczas gdy konkurenci jak Phen 375 oferują gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli użytkownicy nie są zadowoleni z ich wyników, Phen 375 oferuje jedynie bardzo ograniczoną zastaw pieniądze z powrotem. Phen375 wymaga, aby otrzymać zwrot pieniędzy za niezadowalające wyniki, klienci muszą w ciągu 30 dni od zakupu, skakać przez kilka obręcze.

Należą do nich utrzymanie rekord internetowego całej użytku na specjalnie przewidzianym stronie Phen375, tak jak również otrzymania zaświadczenia od lekarza, aby wspierać klientów twierdzi, że nie otrzymał żadnych korzyści odchudzania.

W przeciwieństwie do tego, PhenQ oferuje klientom gwarancję 67-dniową (dodatkowe siedem dni mają stanowić czas wysyłki), a PhenQ wymaga znacznie mniej dowód niezadowolenia klienta z ich produktu. Podczas gdy ich polityka elastyczna jest niewątpliwie próbą uzyskać konsumentów do spróbowania swoich produktów, to na pewno uda się dodając dodatkową poduszkę bezpieczeństwa dla użytkowników wciąż nieufnie podchodzą do zakupu.

PhenQ nawet reklamuje, że potencjalni klienci są mile widziane (śmiem mówimy zachęcać?), Aby skorzystać z ich BTGO (kupić dwa dostać jeden) ofertę i nadal może skorzystać z ich gwarancji.

Jedno zastrzeżenie do tego wszystkiego jest to, że wszystkie wnioski PhenQ nieotwarte butelki i być zwrócone z żądaniem pieniędzy z powrotem, i że gwarancja tylko zwrot ceny nabycia, ale nie obejmuje kosztów wysyłki. Mimo minimalnych ograniczeniach PhenQ za korzystne w porównaniu z ograniczonym i inwazyjnych polityki powrotów Phen375, a wydają się zapewnić wystarczającą zachętę do przynajmniej próbce co PhenQ ma do zaoferowania.

[EPT id = “13152”]

Końcowe przemyślenia

Wydaje się, że nie ma obawy o bezpieczeństwo na tyle poważne, aby uzasadnić unikanie tego produktu, i nie wydaje się być wystarczająco usatysfakcjonowany opinie klientów i badania, aby uzasadnić podjęcie PhenQ. Ostatecznie jednak, że jest to decyzja, która musi być starannie rozważyć (nie wiem, czy to miało pun) i ewentualnie omówione z pracownikiem służby zdrowia. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz problemy ze zdrowiem lub podstawowych są na leki na receptę, które mogą zakłócać lub źle reagują na połączeniu PhenQ za składnik.       

Jednym z ostatnich i prawie niepotrzebna przypomnieniem przy podejmowaniu decyzji, czy PhenQ lub zaprzestanie takich PhenQ: PhenQ jest zapowiadane jako akcelerator odchudzania i wzmacniacz. Wszystko hype i boom na bok, producenci tego suplementu nie (dość) sprawiają, że roszczenia do własności magiczne. PhenQ, jak większość tego typu, ma towarzyszyć regularną dietę utrata masy ciała i schematu, w tym zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych.

Klienci planujący podjęcie PhenQ nie próbując połączyć je z innymi, bardziej exertive środków odchudzających powinny być przygotowane nie dostrzec znaczące rezultaty.

Dlatego należy podjąć PhenQ?

Ostatecznie, decyzja należy do Ciebie i może być wykonana tylko przez Ciebie. Ale mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny dla ciebie jak rozważyć wady i zalety stosowania tego suplementu diety.

W przypadku zażycia PhenQ lub podobną tabletkę odchudzania, takich jak Phen375 proszę podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w komentarzach poniżej. Chcielibyśmy również usłyszeć część swoich rozważań jeśli wciąż myśli o i rozmyślałem nad tym, czy PhenQ lub podobny produkt jest właśnie dla Ciebie.

Życzymy powodzenia w podróż, aby pozbyć się tych niechcianych funtów i zbudować zdrowszy ty!

Ale zanim zaczniesz popping pigułki, zrobiłeś mądrą rzeczą. Trafiłeś tutaj, aby zrobić swoje badania na PhenQ i dowiedzieć się, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie, przez siebie iw porównaniu do innych tabletek odchudzających, takich jak Phen375. Warto więc nurkować w prawo, odpowiadając na najbardziej podstawowe pytanie.

kliknij tutaj aby zamówić PhenQ z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »