Podrobný přehled PhenQ – Má tento produkt opravdu funguje?

Home » Review » PhenQ » Podrobný přehled PhenQ – Má tento produkt opravdu funguje?

Název dietní plán, že jste to zkoušel, a teď hledáte do vás PhenQ .

Může být prostě někdo, kdo se dívá, aby urychlila vaše hubnutí a maximalizovat množství ztracené váhy v nejmenším množství času, rychlá ztráta hmotnosti fix plán útoku.

Nebo můžete být někdo, kdo se cítí jako jste vyzkoušeli všechno. Na jednom místě nebo jiný jste pryč sacharidů zdarma nebo bez lepku, se snaží držet krok s nejnovějším trendem zdravého stravování, superfood, nebo hubnutí plánu, ve snaze zbavit se přebytečného poundage ani to, že poslední, tvrdohlavý libru.

Vy jste se snažil narychlo šťáva čistí a tam byl dokonce, že jednou jste jedli přísně zelná polévka (nebo něco podobně monotónní) pro více než týden najednou. A samozřejmě, že jste vykonával.

Ať už jste vyřazen měsíční členství v tělocvičně (a vlastně používal to!), Se přihlásili nespočet hodin na běžeckém pásu nebo jiné domácí výkon počítače, nebo se připojil k plavat cvičení třídu u místního Y, už jste byl párování své dietní plány měsíce s pravidelnými pracovními-outs v naději, že tentokrát budete mít požadované výsledky a libru libře začnete vidět ideální, zdravé tělo, které touží.

Pokud to zní povědomě, a vy jste někoho, kdo byl zapínat a vypínat hubnutí plány pro roky, pocit, že jste vyzkoušeli všechno a vy prostě nejste dostat hubnutí výsledky, které doufali, které jste hledali ještě další hmotnost možnost ztráty a zjistil, pilulky na hubnutí, jako Phen375 nebo PhenQ, a uvažoval, jestli jeden z nich by mohl být zázrak výrobek navržen tak, aby urychlila vaše hubnutí a působí jako doplněk k vaší aktuální diety plány a programy libra klesá.  

Co je PhenQ?

PhenQ Kompletní přehled - PhenQ - The Ultimate Dieta pilulku na hubnutí

PhenQ je poslední věc, kterou ve stravě pilulky stravy . Podle Spojených států webu výrobce rozdělovače, PhenQ je určen k provádění specifické účely cílení a pálení uložený tuk, potlačuje chuť k jídlu uživatele, blokuje tvorbu tuku.

Oni dokonce tvrzení, že PhenQ má schopnost být schopen pozitivně ovlivnit nálady uživatele a dát jim energii zvyšuje. Chcete-li zálohovat svá tvrzení, tvůrci PhenQ tvrdí, že mají vědecké a klinické studie důkaz, že PhenQ je Go-k produktu pro dosažení těchto hubnutí výhody.

Takže … to je ten humbuk. Ale opravdu zjistit, co PhenQ je, budeme pokračovat a požádat některé navazující otázky …

Co je PhenQ Made Of?

phenq přísady

Začněme s tím, co to není vyrobeno z. I když jména jako PhenQ a Phen375 široce narážet na mocného hubnutí moc fenterminu, PhenQ ve skutečnosti neobsahuje fentermin. Je to docela pravděpodobně bod v její prospěch, jako fentermin je vlastně zakázán v některých zemích (i když ne Spojené státy), vyplývající z její souvislosti s některými potenciálně vážných vedlejších účinků.

Co PhenQ sice obsahuje, je sedm hlavních ingrediencí: Capsimax prášek, uhličitan vápenatý, pikolinát chromu, kofein, Nopal, L-karnitin Furmurate a její klíčovou složkou uvedené pouze jako ” α-Lacys Obnovit ® “. PhenQ také obsahuje některé množství hořčíku stearát hořečnatý a oxid.

Dobře.

Pokud jste dostali vědeckého nebo odborník na výživu pozadí, žádný z těchto názvů přísad pravděpodobně znamenalo hodně pro vás. Nebojte se; Dalším krokem je samozřejmě jít přes každé složky v uvedeném pořadí. Přitom budeme brát v úvahu výsledky příslušných výzkumných studií týkajících se, zda složky uvedené byly skutečně prokázaly svou účinnost při pomoci lidem ztratí své přebytečné liber.

Capsimax Powder –   Jedná se o směs skládá z papriky, EPSV, kofein, a niacin, každá složka, která by mohla používat svůj vlastní vysvětlení.

  • Paprika – odvozený z chilli rostlin, je 2012 studie prokázala, že paprika hrál roli při dosahování měřitelnou hubnutí. Tento derivát je domnělý ovlivňují proces hubnutí snížením příjmu energie po požití před jídlem -, nebo, jednodušeji řečeno, paprika bylo prokázáno, že působí jako potlačuje chuť k jídlu.
  • Piperin – AKA černý pepř, také ukázaly alespoň jedním vědecké studie hrát roli při redukci tuku.
  • Kofein – I to bylo spojeno ve více než jedné studie, včetně studie 2009 zobrazené na European Journal of Clinical Nutrition , mít vliv na spalování kalorií, a potlačování chuť k jídlu.
  • Niacin – Snad více obyčejně rozpoznán jako vitamín B3. Podle S National Library of Medicine , niacin nejen “pomáhá trávicí systém, kůže a nervů fungovat”, ale “je také důležitý pro přeměnu potravin na energii”. Přes všechny vitálních funkcí niacinu Provádí že nutností pro zdravé tělo dělají, naše těla neskladujte niacin a musí tedy být neustále doplňován prostřednictvím příjmu potravy nebo potravinových doplňků.

Bohužel, hubnutí výhody niacinu může být vyváženo jeho vlastnosti. Podle studie zveřejněné v roce 2010 na World Journal of gastroenterologie , niacin může také působit jako chuť k jídlu povzbuzující prostředek.

Nicméně, zatímco se zdá přispět jak pozitivně, tak negativně k procesu hubnutí všichni silný niacin, jeho funkce jako chuť k jídlu stimulátor může být vyváženo jinými složkami v PhenQ, které jsou určeny k tomu pravý opak.

Uhličitan vápenatý – Doplňkové forma vápníku v potravě, také běžně vyskytují ve snadno rozpoznatelných trávení pomůcek, jako jsou Rolaids a Tums. Obchodní webové stránky PhenQ tvrdí, že tato složka bylo prokázáno, že podporují tělo spalovat tuk; nicméně výzkumné studie, které uvádějí na podporu tohoto závěru vlastně nezobrazí na její podporu. Navíc, výsledky více než jedné studie (včetně studie z téhož roku) Zdá se, že v přímém rozporu s tvrzením, že tato látka hraje významnou roli při hubnutí vůbec. Jedna poznámka na závěr: uhličitan vápenatý je známo, že způsobují některé mírné nežádoucí účinky, jako budeme diskutovat o kousek dál.

Pikolinát chromu – Přirozeně se vyskytující minerál nacházejí v mnoha zdravých potravin, jako jsou maso, celá zrna, a některé druhy ovoce a zeleniny. Výzkum, včetně 1993 studii publikované v The Journal of Nutrition našli důkaz, že chrom má schopnost neutralizovat inzulinové rezistence a proto pomoc při regulaci hladiny cukru v krvi, což může pomoci potlačit chuť na sacharidy (a tím snižovat spotřebu kalorií).

Kofein – To se zdá být kromě kofeinu již zahrnuty v prášku Capsimax.

Nopal – Poduška mexické opuncie. 2014 studie zjistila, že vlákna obsažená v této složky působí příznivě při pomáhá tělu zbavit se tuku. Tato studie také k závěru, že Nopal může být i zdravá součást stravy pro jiné než ztráta hmotnosti důvodů.

L-karnitin Furmurate – Tato aminokyselina bylo prokázáno, k pomoci v tuku metabolizmu a výrobu energie. To je nalezené v červené maso, avokádo, a mléčné výrobky mimo jiné potraviny.

Stearát hořečnatý a oxid – Hořčík je minerální důležité pro mnoho tělesných procesů. Stearan hořečnatý je také často používaný výrobci vázat a udržovat správnou kombinaci doplnění surovin.

alfa-Lacy Reset – Klíčovou složkou v PhenQ je ochrannou známkou směs kyseliny alfa-lipoové a cystein, jejichž účelem je působit jako urychlovač metabolismu a zrychlit spalování kalorií.

Je PhenQ bezpečné?

Tvůrci PhenQ prohlašují, že toto doplňkem stravy je vyráběn ve schváleném FDA zařízení. Podle internetových stránek FDA však FDA nepotvrzuje ani kontrolovat výrobní zařízení pro doplňky stravy ani oni vyžadují doplňky stravy, které mají být schváleny před jejich uvedením na trh.

Dobrou zprávou však je, že FDA má začít sledovat dietní doplňky po jejich vstupu na tržiště, a zaúčtuje seznam aktualizací spotřebitelů a varování týkající se takových výrobků. PhenQ dosud neobjevil na tomto seznamu ani nebyl žádnou studii, které přiřazuje PhenQ s jakýmikoli bezpečnostními porušení nebo závažných nežádoucích účinků.

Takže to vypadá, že je ” bezpečný ” k závěru, že PhenQ je bezpečné, aby přijaly. Jediná námitka, samozřejmě, je to, že je v bezpečí, když člověk následuje tvůrci PhenQ vlastních směrech správy. Varují, že PhenQ by neměly být brány těhotné nebo kojící ženy nebo nezletilé osoby mladší osmnácti let.

Jsou navíc varují, že lidé s pre-existující podmínky nebo osob, které se v současné době lékařských předpisů by nemělo trvat PhenQ bez předchozí porady s lékařem nebo lékařského zdravotnický pracovník.

Má PhenQ mít žádné hlášené nežádoucí účinky?

Uživatelé PhenQ mít jako celek nevykazuje významné vedlejší účinky nebo opravdu nějaké vedlejší účinky vůbec. Uživatelé by si měli uvědomit, nicméně, že PhenQ by neměly být užívány po asi 3pm, vzhledem k tomu, že PhenQ je stimulant. Lidé s kofeinem citlivostí jsou rovněž doporučuje, aby se vyhnuly přijímání jiné formy kofeinu (káva, nealkoholické nápoje) při používání PhenQ.

A ještě jedna důležitá poznámka je, že uhličitan vápenatý, který je klíčovou surovinou v PhenQ, byla spojena s vedlejšími účinky, včetně zácpa, nevolnost nebo zvracení, plyn, zmatenost, bolesti hlavy, a žízeň. V případě PhenQ však nezdá, že mnozí spotřebitelé hlásili takové příznaky vztahující se k jejich využití PhenQ.

klikněte zde na objednávku PhenQ z oficiální webové stránky »

Má PhenQ Slim práci?

phenq-before-after-výsledkům

PhenQ je na trhu relativně nový a proto tam nejsou rozsáhlé online revize tohoto produktu. Nicméně, z názorů, které existují, konsensus se zdá být to, že PhenQ funguje plnit své uvedené účely. Spotřebitelé ztratili na váze, když se vezme PhenQ a hlášeny zažívá nabízený výhody zvýšené energie a potlačenou chuť k jídlu.

Níže je ukázka některých kontrastních názory dostupné informace ohledně výsledků PhenQ zákazníka.

Emily – 31.března st 2016A self-popsal nezávislý zákazník s názvem Emily píše, že “během 10-15 minut po užití” PhenQ zažila výrazný nárůst jejích energetických hladin do té míry, že ona byla schopna začít vykonávat každodenní cvičení, něco, co předtím neměl energii na práci. Emily také vykázala pokles hmotnosti čtyřicet osm liber za tři měsíce, když se vezme PhenQ v kombinaci se zdravým (zdravější?) Stravou a samozřejmě cvičení.

Amanda – 19.dubna th 2016Amanda je jedním z mála spotřebitelských recenzentů jsem zjistil, kteří uvedli negativní zkušenosti s používáním PhenQ. Tvrdila, že trpěl vedlejších účinků souvisejících s uhličitanem vápenatým. Nicméně, zatímco Amanda nakonec rozhodl, že nežádoucí účinky byla zažívá bylo závažné, aby i nadále užívat doplněk stravy, ona uznat, že během svého působení používat to zažila výrazný úbytek na váze.

Jason – Tento spotřebitel hlášeny zažívá frustraci s dalšími produkty hubnutí obrátil na PhenQ a nakonec dosažení hubnutí má za následek to žádoucí.

Je třeba zmínit, že většina hodnocení zákazníků k dispozici byly více podobné připomínky Emily a Jasonův než Amandy. Zda se tyto recenzenti ve skutečnosti jsou reálné a nezávislí je čtenáři něco, co je třeba posoudit sami.

Další úvahy:

Existuje několik dalších faktorů, které je třeba při rozhodování o tom, zda koupit a používat PhenQ.

Za prvé, zatímco hlavním cílem PhenQ je působit jako akcelerátor procesu libry pro vytváření prošlupu, to není ani to za cíl být rychlé řešení stand-alone. PhenQ má působit ve spojení se zdravou stravou a cvičením režimu.

Za druhé, cena. Na 69,99 $ láhev, PhenQ je asi deset dolarů dražší než Phen375, jeden z jejích hlavních konkurentů na trhu. Phen 375 má také další výhodu v tom, že byl asi déle, což znamená, že má více prokazatelně zacílení těchto nadbytečných kil a více důkazů, hromadil se etablovat jako bezpečný doplněk hubnutí.

Za třetí, záruky. záruka vrácení zatímco konkurenti jako Phen 375 nabízejí peníze v případě, že uživatelé nejsou spokojeni s jejich výsledky, Phen 375 nabízí jen velmi omezený peníze zpět slib. Phen375 vyžaduje, aby za účelem získání náhrady za neuspokojivé výsledky, zákazníci musí do 30 dnů od původního nákupu, skok přes několik obručí.

Patří mezi ně udržení on-line dokumentace během použití na Phen375 je výslovně stanoveno webových stránkách, stejně jako přijímání potvrzení od lékaře na podporu zákazníkům tvrdit, že nevzavše žádné hubnutí výhody.

Na rozdíl od toho PhenQ nabízí zákazníkům 67 denní záruku (dodatečné sedm dní mají odpovídat za době přepravy), a PhenQ vyžaduje mnohem méně důkaz nespokojenosti zákazníka s jejich produktu. Zatímco jejich flexibilní politika je bezesporu snaha dostat spotřebitelé ochutnat svůj produkt, to určitě podaří přidává další bezpečnostní vzduchový polštář pro uživatele, zatím jen opatrně nákupem.

PhenQ dokonce inzeruje, že potenciální zákazníci jsou vítány (troufáme si říci povzbudil?) Využít jejich BTGO (koupit dvě dostanete jeden) se zabývají a mohou i nadále využívat své záruky.

Ten námitka se všeho je, že požaduje, aby všechny PhenQ neotevřená a lahve budou vráceny s žádostí o vrácení peněz, a že záruka pouze náhrady koupit cenu, ale nezahrnuje náklady na dopravu. Přesto minimální omezení PhenQ je obstojí i ve srovnání s omezeným a rušivé návratové politiky Phen375 je, a zdá se budou podávat podnět alespoň vzorku, co PhenQ má nabídnout.

[Ept id = “13152”]

Závěrečné myšlenky

Zdá se, že žádná bezpečnostní rizika natolik závažná, že k zamezení tohoto produktu, a tam se zdají být dostatečně uspokojit hodnocení hostů a výzkum s cílem ospravedlnit braní PhenQ. Nakonec, i když se jedná o rozhodnutí, které je třeba pečlivě zvážit (nejsem si jistý, jestli to hříčka byla určena), a případně konzultovat s zdravotnickým pracovníkem. To platí zejména, pokud máte související zdravotní problémy, nebo jsou na léky na předpis, které mohou narušovat nebo špatně reagují na kombinaci složek PhenQ je.       

Jeden poslední a téměř zbytečná připomínka při rozhodování, zda se má PhenQ či nikoli, aby PhenQ: PhenQ je účtována jako hubnutí akcelerátoru a zesilovač. Všechny humbuk a frmol stranou, producenti tohoto dodatku není (zcela), aby nárok na magické vlastnosti. PhenQ, stejně jako většina svého druhu, je určen k doprovázet pravidelné hubnutí dieta a režim, včetně zdravé stravy a cvičení.

Zákazníci, kteří plánují vzít PhenQ aniž by se snažila ji kombinovat s dalšími více exertive opatření hubnutí by měli být připraveni, že nevidí významné výsledky.

Takže byste měli vzít PhenQ?

Nakonec toto rozhodnutí je na vás a může být proveden pouze vy. Ale doufáme, že tento článek ukáže užitečné pro vás, jak byste zvážit výhody a nevýhody užívat tento doplněk stravy.

Pokud jste užil PhenQ nebo podobný hubnutí pilulku, jako Phen375 prosím podělte se o své myšlenky a zkušenosti v sekci komentáře níže. Rádi bychom také chtěli slyšet některé z vašich úvah, pokud jste stále myslet a dumal nad tím, zda je PhenQ nebo podobný produkt pro vás to pravé.

Přejeme vám hodně štěstí na vaší cestě se zbavit těch nechtěných liber a budovat zdravější vás!

Ale dříve, než začnete objevovat pilulky, jste udělal inteligentní věc. Vy jste sem přišli, aby se váš výzkum na PhenQ a zjistit, jestli je to dobrá volba pro vás, samo o sobě a ve srovnání s jinými hubnutí prášky, jako Phen375. Takže pojďme se rovnou zodpovězením nejzákladnější otázku.

klikněte zde na objednávku PhenQ z oficiální webové stránky »

KUP NYNÍ »