Podrobný prehľad PhenQ – Má tento produkt naozaj funguje?

Home » Review » phenq » Podrobný prehľad PhenQ – Má tento produkt naozaj funguje?

Názov diétny plán, že ste to skúšal, a teraz hľadáte do vás PhenQ .

Môže byť jednoducho niekto, kto sa pozerá, aby urýchlila vaše chudnutie a maximalizovať množstvo stratenej váhy v najmenšom množstve času, rýchla strata hmotnosti fix plán útoku.

Alebo môžete byť niekto, kto sa cíti ako ste vyskúšali všetko. Na jednom mieste alebo iný ste preč sacharidov zdarma alebo bez lepku, sa snaží držať krok s najnovším trendom zdravého stravovania, superfood, alebo chudnutie plánu, v snahe zbaviť sa prebytočného poundage ani to, že posledný, tvrdohlavý libru.

Vy ste sa snažil narýchlo šťava čistí a tam bol dokonca, že raz ste jedli prísne kapustová polievka (alebo niečo podobne monotónna) pre viac ako týždeň naraz. A samozrejme, že ste vykonával.

Či už ste vyradený mesačné členstvo v telocvični (a vlastne používal to!), Sa prihlásili nespočet hodín na bežeckom páse alebo iné domáce výkon počítača, alebo sa pripojil k plávať cvičenie triedu, miestneho Y, už ste bol párovanie svoje diétne plány mesiace s pravidelnými pracovnými-outs v nádeji, že tentoraz budete mať požadované výsledky a libru libre začnete vidieť ideálne, zdravé telo, ktoré túžia.

Ak to znie povedome, a vy ste niekoho, kto bol zapínať a vypínať chudnutie plány pre roky, pocit, že ste vyskúšali všetko a vy jednoducho nie ste dostať chudnutie výsledky, ktoré dúfali, ktoré ste hľadali ešte ďalšie hmotnosť možnosť straty a zistil, tabletky na chudnutie, ako Phen375 alebo PhenQ, a uvažoval, či jeden z nich by mohol byť zázrak výrobok navrhnutý tak, aby urýchlila vaše chudnutie a pôsobí ako doplnok k vašej aktuálnej diéty plány a programy libra klesá.  

Čo je PhenQ?

PhenQ Kompletný prehľad - PhenQ - The Ultimate Diéta pilulku na chudnutie

PhenQ je posledná vec, ktorú vo strave pilulky stravy . Podľa Spojených štátov webu výrobcu rozdeľovača, PhenQ je určený na vykonávanie špecifické účely zacielenia a pálenie uložený tuk, potláča chuť do jedla používateľa, blokuje tvorbu tuku.

Oni dokonca tvrdenie, že PhenQ má schopnosť byť schopný pozitívne ovplyvniť nálady používateľa a dať im energiu zvyšuje. Ak chcete zálohovať svoje tvrdenia, tvorcovia PhenQ tvrdia, že majú vedecké a klinické štúdie dôkaz, že PhenQ je Go-k produktu pre dosiahnutie týchto chudnutie výhody.

Takže … to je ten humbuk. Ale naozaj zistiť, čo PhenQ je, budeme pokračovať a požiadať niektoré nadväzujúce otázky …

Čo je PhenQ Made Of?

phenq prísady

Začnime s tým, čo to nie je vyrobené z. Aj keď mená ako PhenQ a Phen375 široko narážať na mocného chudnutie moc Fentermín, PhenQ v skutočnosti neobsahuje fentermín. Je to celkom pravdepodobne bod v jej prospech, ako fentermín je vlastne zakázaný v niektorých krajinách (aj keď nie Spojené štáty), vyplývajúce z jej súvislosti s niektorými potenciálne vážnych vedľajších účinkov.

Čo PhenQ síce obsahuje, je sedem hlavných ingrediencií: Capsimax prášok, uhličitan vápenatý, pikolinát chrómu, kofeín, Nopal, L-karnitín Furmurate a jej kľúčovou zložkou uvedenej len ako ” α-Lacys Obnoviť ® “. PhenQ tiež obsahuje niektoré množstvo horčíka stearát horečnatý a oxid.

Dobre.

Ak ste dostali vedeckého alebo odborník na výživu pozadí, žiadny z týchto názvov zložiek pravdepodobne znamenalo veľa pre vás. Nebojte sa; Ďalším krokom je samozrejme ísť cez každej zložky v uvedenom poradí. Pritom budeme brať do úvahy výsledky príslušných výskumných štúdií týkajúcich sa, či zložky uvedené boli skutočne preukázali svoju účinnosť pri pomoci ľuďom stratí svoje prebytočné libier.

Capsimax Powder –   Jedná sa o zmes skladá z papriky, EPSV, kofeín, a niacín, každá zložka, ktorá by mohla používať svoj ​​vlastný vysvetlenie.

  • Paprika – odvodený z chilli rastlín, je 2012 štúdia preukázala, že paprika hral úlohu pri dosahovaní merateľnú chudnutí. Tento derivát je domnelý ovplyvňujú proces chudnutia znížením príjmu energie po požití pred jedlom -, alebo, jednoduchšie povedané, paprika bolo preukázané, že pôsobí ako potláča chuť do jedla.
  • Piperín – AKA čierne korenie, tiež ukázali aspoň jedným vedecké štúdie hrať úlohu pri redukcii tuku.
  • Kofeín – Aj to bolo spojené vo viac ako jednej štúdie vrátane štúdie 2009 zobrazenej na European Journal of Clinical Nutrition , mať vplyv na spaľovanie kalórií, a potláčanie chuť k jedlu.
  • Niacín – Snáď viac obyčajne rozpoznaný ako vitamín B3. Podľa S National Library of Medicine , niacín nielen “pomáha tráviaci systém, koža a nervov fungovať”, ale “je tiež dôležitý pre premenu potravín na energiu”. Cez všetky vitálnych funkcií niacínu Vykonáva že nutnosťou pre zdravé telo robia, naše telá neskladujte niacín a musí teda byť neustále doplňovaný prostredníctvom príjmu potravy alebo potravinových doplnkov.

Bohužiaľ, chudnutie výhody niacínu môže byť vyvážené jeho vlastnosti. Podľa štúdie uverejnenej v roku 2010 na World Journal of gastroenterológie , niacín môže tiež pôsobiť ako chuť k jedlu povzbudzujúci prostriedok.

Avšak, zatiaľ čo sa zdá prispieť ako pozitívne, tak negatívne k procesu chudnutia všetci silný niacín, jeho funkcie ako chuť k jedlu stimulátor môže byť vyvážené inými zložkami v PhenQ, ktoré sú určené na to pravý opak.

Uhličitan vápenatý – Doplnkové forma vápnika v potrave, tiež bežne vyskytujú v ľahko rozpoznateľných trávenie pomôcok, ako sú Rolaids a Tums. Obchodné webové stránky PhenQ tvrdí, že táto zložka bolo preukázané, že podporujú telo spaľovať tuk; však výskumné štúdie, ktoré uvádzajú na podporu tohto záveru vlastne nezobrazí na jej podporu. Navyše, výsledky viac než jednej štúdie (vrátane štúdie z toho istého roku) Zdá sa, že v priamom rozpore s tvrdením, že táto látka hrá významnú úlohu pri chudnutí vôbec. Jedna poznámka na záver: uhličitan vápenatý je známe, že spôsobujú niektoré mierne nežiaduce účinky, ako budeme diskutovať o kúsok ďalej.

Pikolinát chrómu – Prirodzene sa vyskytujúce minerál nachádzajú v mnohých zdravých potravín, ako sú mäso, celé zrná, a niektoré druhy ovocia a zeleniny. Výskum, vrátane 1993 štúdii publikovanej v The Journal of Nutrition našli dôkaz, že chróm má schopnosť neutralizovať inzulínovej rezistencie a preto pomoc pri regulácii hladiny cukru v krvi, čo môže pomôcť potlačiť chuť na sacharidy (a tým znižovať spotrebu kalórií).

Kofeín – To sa zdá byť okrem kofeínu už zahrnuté v prášku Capsimax.

Nopal – Poduška mexickej opuncie. 2014 štúdia zistila, že vlákna obsiahnutá v tejto zložky pôsobia priaznivo pri pomáha telu zbaviť sa tuku. Táto štúdia tiež k záveru, že Nopal môže byť aj zdravá súčasť stravy pre iné ako strata hmotnosti dôvodov.

L-karnitín Furmurate – Táto aminokyselina bolo preukázané, k pomoci v tuku metabolizmu a výrobu energie. To je nájdené v červené mäso, avokádo, a mliečne výrobky okrem iného potraviny.

Stearát horečnatý a oxid – Horčík je minerálna dôležité pre mnoho telesných procesov. Stearan horečnatý je tiež často používaný výrobcovia viazať a udržiavať správnu kombináciu doplnenie surovín.

alfa-Lacy Reset – Kľúčovou zložkou v PhenQ je ochrannou známkou zmes kyseliny alfa-lipoovej a cysteín, ktorých účelom je pôsobiť ako urýchľovač metabolizmu a zrýchliť spaľovanie kalórií.

Je PhenQ bezpečné?

Tvorcovia PhenQ vyhlasujú, že toto doplnkom stravy je vyrábaný v schválenom FDA zariadení. Podľa internetových stránok FDA však FDA nepotvrdzuje ani kontrolovať výrobné zariadenia pre doplnky stravy ani oni vyžadujú doplnky stravy, ktoré majú byť schválené pred ich uvedením na trh.

Dobrou správou však je, že FDA má začať sledovať diétne doplnky po ich vstupe na trhovisko, a zaúčtuje zoznam aktualizácií spotrebiteľov a varovania týkajúce sa tohto výrobku. PhenQ doteraz neobjavil na tomto zozname, ani nebol žiadnou štúdiu, ktoré priraďuje PhenQ s akýmikoľvek bezpečnostnými porušenie alebo závažných nežiaducich účinkov.

Takže to vyzerá, že je ” bezpečný ” k záveru, že PhenQ je bezpečné, aby prijali. Jediná námietka, samozrejme, je to, že je v bezpečí, keď človek nasleduje tvorcovia PhenQ vlastných smeroch správy. Varujú, že PhenQ by nemali byť brané tehotné alebo dojčiace ženy alebo neplnoleté osoby mladšie ako osemnásť rokov.

Sú navyše varujú, že ľudia s pre-existujúce podmienky alebo osôb, ktoré sa v súčasnej dobe lekárskych predpisov by nemalo trvať PhenQ bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárskeho zdravotnícky pracovník.

Má PhenQ mať žiadne hlásené vedľajšie účinky?

Užívatelia PhenQ mať ako celok nevykazuje významné vedľajšie účinky alebo naozaj nejaké vedľajšie účinky vôbec. Používatelia by si mali uvedomiť, však, že PhenQ by nemali byť užívané po asi 3pm, vzhľadom k tomu, že PhenQ je stimulant. Ľudia s kofeínom citlivosťou sú tiež odporúča, aby sa vyhli prijímaniu iné formy kofeínu (káva, nealkoholické nápoje) pri používaní PhenQ.

A ešte jedna dôležitá poznámka je, že uhličitan vápenatý, ktorý je kľúčovou surovinou v PhenQ, bola spojená s vedľajšími účinkami, vrátane zápcha, nevoľnosť alebo vracanie, plyn, zmätenosť, bolesti hlavy, a smäd. V prípade PhenQ však nezdá, že mnohí spotrebitelia hlásili takéto príznaky vzťahujúce sa k ich využitiu PhenQ.

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnej webovej stránky »

Má PhenQ Slim prácu?

phenq-before-after-výsledkom

PhenQ je na trhu relatívne nový a preto tam nie sú rozsiahle online revízie tohto produktu. Avšak, z názorov, ktoré existujú, konsenzus sa zdá byť to, že PhenQ funguje plniť svoje uvedené účely. Spotrebitelia stratili na váhe, keď sa vezme PhenQ a hlásené zažíva ponúkaný výhody zvýšenej energie a potlačenú chuť k jedlu.

Nižšie je ukážka niektorých kontrastných názory dostupné informácie ohľadom výsledkov PhenQ zákazníka.

Emily – 31.marca st 2016 self-opísal nezávislý zákazník s názvom Emily píše, že “počas 10-15 minút po užití” PhenQ zažila výrazný nárast jej energetických hladín do tej miery, že ona bola schopná začať vykonávať každodenné cvičenie, niečo, čo predtým nemal energiu na prácu. Emily tiež vykázala pokles hmotnosti štyridsať osem libier za tri mesiace, keď sa vezme PhenQ v kombinácii so zdravým (zdravšie?) Stravou a samozrejme cvičenia.

Amanda – 19.dubna th 2016Amanda je jedným z mála spotrebiteľských recenzentov som zistil, ktorí uviedli negatívne skúsenosti s používaním PhenQ. Tvrdila, že trpel vedľajších účinkov spojených s uhličitanom vápenatým. Avšak, zatiaľ čo Amanda nakoniec rozhodol, že nežiaduce účinky bola zažíva bolo závažné, aby aj naďalej užívať doplnok stravy, ona uznať, že počas svojho pôsobenia používať to zažila výrazný úbytok na váhe.

Jason – Tento spotrebiteľ hlásené zažíva frustráciu s ďalšími produktmi chudnutie obrátil na PhenQ a nakoniec dosiahnutie chudnutie má za následok to žiaduce.

Je potrebné spomenúť, že väčšina hodnotenie zákazníkov k dispozícii boli viac podobné pripomienky Emily a Jasonův než Amandy. Či sa tieto recenzenti v skutočnosti sú reálne a nezávislí je čitateľovi niečo, čo treba posúdiť sami.

Ďalšie úvahy:

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré treba pri rozhodovaní o tom, či kúpiť a používať PhenQ.

Po prvé, zatiaľ čo hlavným cieľom PhenQ je pôsobiť ako akcelerátor procesu libry pre vytváranie prošlupu, to nie je ani to za cieľ byť rýchle riešenie stand-alone. PhenQ má pôsobiť v spojení so zdravou stravou a cvičením režimu.

Po druhé, cena. Na 69,99 $ fľašu, PhenQ je asi desať dolárov drahšie ako Phen375, jeden z jej hlavných konkurentov na trhu. Phen 375 má tiež ďalšiu výhodu v tom, že bol asi dlhšie, čo znamená, že má viac preukázateľne zacielenie týchto nadbytočných kíl a viac dôkazov, hromadil sa etablovať ako bezpečný doplnok chudnutie.

Po tretie, záruky. záruka vrátenia zatiaľ čo konkurenti ako Phen 375 ponúkajú peniaze v prípade, že používatelia nie sú spokojní s ich výsledkami, Phen 375 ponúka len veľmi obmedzený peniaze späť sľub. Phen375 vyžaduje, aby na účely získania náhrady za neuspokojivé výsledky, zákazníci musia do 30 dní od pôvodného nákupu, skok cez niekoľko obručou.

Patrí medzi ne udržanie on-line dokumentácie počas použitia na Phen375 je výslovne stanovené webových stránkach, rovnako ako prijímanie potvrdenie od lekára na podporu zákazníkom tvrdiť, že nevzavše žiadne chudnutie výhody.

Na rozdiel od toho PhenQ ponúka zákazníkom 67 dennú záruku (dodatočné sedem dní majú zodpovedať za dobe prepravy), a PhenQ vyžaduje oveľa menej dôkaz nespokojnosti zákazníka s ich produktu. Kým ich flexibilná politika je bezpochyby snaha dostať spotrebitelia ochutnať svoj produkt, to určite podarí pridáva ďalšie bezpečnostné vzduchový vankúš pre užívateľov, zatiaľ len opatrne nákupom.

PhenQ dokonca inzeruje, že potenciálni zákazníci sú vítané (trúfame si povedať povzbudil?) Využiť ich BTGO (kúpiť dve dostanete jeden) sa zaoberajú a môžu aj naďalej využívať svoje záruky.

Ten námietka sa všetkého je, že požaduje, aby všetky PhenQ neotvorená a fľaše budú vrátené so žiadosťou o vrátenie peňazí, a že záruka iba náhrady kúpiť cenu, ale nezahŕňa náklady na dopravu. Napriek tomu minimálne obmedzenie PhenQ je obstojí aj v porovnaní s obmedzeným a rušivé politiky návratu Phen375 je, a zdá sa budú podávať podnet aspoň vzorky, čo PhenQ má ponúknuť.

[Ept id = “13152”]

záverečné myšlienky

Zdá sa, že žiadna bezpečnostné riziká natoľko závažná, že na zamedzenie tohto produktu, a tam sa zdajú byť dostatočne uspokojiť hodnotení hostí a výskum s cieľom ospravedlniť branie PhenQ. Nakoniec, aj keď ide o rozhodnutie, ktoré treba starostlivo zvážiť (nie som si istý, či to hračka bola určená), a prípadne konzultovať s zdravotníckym pracovníkom. To platí najmä, ak máte súvisiace zdravotné problémy, alebo sú na lieky na predpis, ktoré môžu narušiť alebo zle reagujú na kombináciu zložiek PhenQ je.       

Jeden posledný a takmer zbytočná pripomienka pri rozhodovaní, či sa má PhenQ alebo nie, aby PhenQ: PhenQ je účtovaná ako chudnutie akcelerátora a zosilňovač. Všetky humbuk a frmol stranou, producenti tohto dodatku nie je (úplne), aby nárok na magické vlastnosti. PhenQ, rovnako ako väčšina svojho druhu, je určený na sprevádzať pravidelné chudnutie diéta a režim, vrátane zdravej stravy a cvičenia.

Zákazníci, ktorí plánujú vziať PhenQ bez toho aby sa snažila ju kombinovať s ďalšími viac exertive opatrenia chudnutie by mali byť pripravení, že nevidí významné výsledky.

Takže by ste mali vziať PhenQ?

Nakoniec toto rozhodnutie je na vás a môže byť vykonaný iba vy. Ale dúfame, že tento článok ukáže užitočné pre vás, ako by ste zvážiť výhody a nevýhody užívať tento doplnok stravy.

Ak ste užili PhenQ alebo podobný chudnutie pilulku, ako Phen375 prosím podeľte sa o svoje myšlienky a skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie. Radi by sme tiež chceli počuť niektoré z vašich úvah, ak ste stále myslieť a dumal nad tým, či je PhenQ alebo podobný produkt pre vás to pravé.

Prajeme vám veľa šťastia na vašej ceste sa zbaviť tých nechcených libier a budovať zdravšie vás!

Ale skôr, než začnete objavovať pilulky, ste urobil inteligentný vec. Vy ste sem prišli, aby sa váš výskum na PhenQ a zistiť, či je to dobrá voľba pre vás, samo o sebe a v porovnaní s inými chudnutie prášky, ako Phen375. Takže poďme sa rovno zodpovedaním najzákladnejšie otázku.

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnej webovej stránky »

KÚPTE TERAZ »