NiacinMax Review – Korzyści i Zastosowania

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Review – Korzyści i Zastosowania

Niacyna Suplementy – B3, jego zalety i zastosowania

witaminy B3, niacynaNiacyna (witamina B3) jest dobrze znany ze swojej zdolności do zachęcania rozszerzenie naczyń krwionośnych i pomóc ciężko pracowały mięśnie uzyskać tlenu i substancji odżywczych potrzebnych do paliwa intensywnym treningu i poprawy wzrostu i siły mięśni.

Szybkie spojrzenie na etykiecie na dowolnej liczbie suplementów bodybulding może ujawnić swoją obecność. Jednakże, niacyna posiada inną możliwość, że nie jest tak dobrze znany, że zwiększa produkcję ludzkiego hormonu wzrostu (HGH).

Co trzeba wiedzieć o HGH

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się z powrotem do swojego dzieciństwa i przypomniał sobie, jak szybko wykorzystane do wyleczenia po tych wszystkich usunięty kolan i grzywka i zadrapań, które są nieodłączną częścią dorastania? Nie? Zrób to teraz. Potem trochę czasu, aby pomyśleć o osoby starsze i jak złamanie biodra lub zasinienie ciało jest tak łatwe dla nich, a proces gojenia tak powolny. Jest powód tej różnicy pomiędzy tymi dwoma przeciwnymi końcami tej skali nazywamy życiem. Młodzi ludzie mają ciała, które zawierają duże ilości HGH, ludzie starsi nie.

HGH jest produkowany przez przysadkę mózgową, a młodzi ludzie są obdarzone gruczoł, który pompuje się obfitą ilość, bo wciąż mają wiele do zrobienia rośnie. szczytowy poziom produkcji w okresie dojrzewania, choć w czasie. Po tym, że to w dół do oporu. Do czasu ich przybycia mid 20s, większość ludzi będzie produkować znacznie mniej HGH niż były w trakcie ich nastolatków, a w wieku 61, poziom HGH są zazwyczaj 80% niższe niż były w wieku 21 lat.

Na szczęście nikt nie musi wziąć to w pozycji leżącej. To jest możliwe, aby cofnąć czas i czerpać korzyści wszystkim, że HGH, a jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych sposobów na to jest za pomocą niacyny.

HGH Korzyści Dostarcza

niacynę-max-korzyści

Gdy poziom HGH są podwyższone zapewnia liczne korzyści, w tym:

 • wzrost siły
 • Lepsza masy mięśniowej
 • Układ odpornościowy lepiej
 • szybsze gojenie
 • Wzmocnione poziom testosteronu
 • Bardziej elastyczne kości
 • Zmniejszone ryzyko chorób serca
 • Lepsza popęd seksualny
 • Zwiększone zdolności poznawcze
 • Lepsza nastroju
 • Lepsza jakość snu

Argumenty dla wzrostu HGH Naturalnie

W ostatnich latach wielu sportowców szukają dopełniający krawędzi uciekają się do stosowania zastrzyków, który dostarczył syntetyczną formę HGH. Należy stwierdzić, zabiegów tego typu okazały się bardzo skuteczne, ale może także powodować nieprzyjemnych efektów ubocznych, w tym opuchliznę stawów, ból mięśni i wysoki cholesterol. Zastosowanie syntetycznego hormonu wzrostu jest również zabronione przez wiele stowarzyszeń sportowych. Sportowcy, którzy są przetestowane i stwierdzono, że mają to we krwi mogą być zakazane od konkurencyjnych. Brytyjski gracz rugby, Terry Newton, nauczył się tej lekcji w przykry sposób, w 2010 roku, kiedy stał się pierwszym zawodnikiem w historii, aby być zawieszone za pomocą syntetycznego hormonu wzrostu.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że są bezpieczne i naturalne alternatywy zdolnej do stymulowania HGH bez żadnych przykrości lub ryzyka związanego z zastrzyków hormonalnych. Niacyna jest najbardziej popularna. Jest również najsilniejszym i liczne badania dowodzą, że to działa.

Spójrz na badania

W 1983 roku grupa naukowców rozpoczęła prowadzenie badań mających na celu zbadanie możliwości niacyny do zarządzania poziom cholesterolu, a następnie zrealizować jego wartość jako związku zwiększającego HGH. Ludzkie ochotników (w wieku 35-48), którzy wzięli udział w badaniu miały regularne dawki niacyny (500 mg). Okazało się skuteczne do obniżania poziomu cholesterolu i dane wykazały również znaczny wzrost hormonu wzrostu.

Dziesięć lat później, w 1993 roku, naukowcy z Danii przeprowadzono podobne badania, ale tym razem badania został specjalnie zaprojektowany, aby zbadać zależność między niacyny i HGH. Osoby badane zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa otrzymywała placebo dwa razy dziennie, a druga grupa otrzymywała niacyny (350 mg). Okres badania było cztery tygodnie, a poziomy HGH z grupy placebo nie wykazały żadnych zauważalnych zmian. Jednakże, niacyna zespół wykazali średni wzrost hGH 400%.

Liczne badania wskazują, HGH zwiększenie zdolności niacyny można dodatkowo poprawić poprzez zastosowanie go w okresach ciężkiej wysiłku. Wyniki jednego z takich badań została opublikowana w hormonów i Zachowań (czasopismo naukowe) oraz badani badania wykazały zaskakujący 600% wzrost HGH.

Czym jest NiacinMax?

niacyna-max-ProduktNiacinMax to unikalny suplement, który ma na celu tylko o wszystkich, którzy chcą poprawić swoją maksymalną wydajność fizyczną lub zażegnać wpływ starzenia.

NiacinMax są łatwe w użyciu paski, które wystarczy umieścić na języku (zwykle pierwsza rzecz rano) i rozpuścić zwalniając formułę tworzenia najszybciej roboczą suplementu Niacyna na rynku. Będziesz poprawić krążenie tlenu o około 50%, jednocześnie zwiększając przepływ krwi i czerwonych krwinek.

NiacinMax unika twój system trawienny całości. Cienka folia rozpuszcza się szybko pod językiem, uwalniając 75mg czystej niacyny prosto do krwiobiegu. A ponieważ nasz niacyna jest bio-strukturalnie z liposomów, jest on chroniony aż do czasu osiągnięcia swoich komórek. Ten wysoce ukierunkowane, ekranowany system dostarczania daje NiacinMax wyższą biodostępność niż jakikolwiek inny suplement niacyny. Co oznacza, że można dostać prawie wszystko, a nie tylko niektóre z nich.

[EPT id = “14882”]

na zakończenie

Jako pomoc kulturystyki i sportu suplementu niacinmax ma wiele do zaoferowania. Jest to udowodnione HGH Booster i może dalej wspierać cele sportowców dostarczając rozszerzenie naczyń krwionośnych. Stwierdzono również, że są skuteczne do obniżania poziomu cholesterolu. Zastrzyki hormonalne mogą mieć przeciwne skutki i może stwarzać inne problemy, jak również. Mamy nadzieję, że niedługo, zastrzyki HGH staną się przeszłością. Nie bierze się Einsteina aby dowiedzieć się, co jest lepszym rozwiązaniem.

Kliknij tutaj, aby zamówić NiacinMax z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »