NiacinMax Review – Kasu ja Kasutab

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Review – Kasu ja Kasutab

Niatsiin täiendus – B3, selle eelistest ja Kasutab

vitamiin B3-niatsiiniNiatsiin (vitamiin B3) on tuntud oma võime julgustada vasodilatatsiooni ja aitab kõva töötas lihased hapnikku ja toitaineid vaja kütuse intensiivne treening ja parandada lihaste kasvu ja tugevust.

Kiire pilk sildil suvalist arvu bodybulding täiendused on tõenäoline, et paljastada oma kohalolekut. Kuid niatsiin uhke teise võime, mis ei ole nii tuntud-see suurendab tootmist inimese kasvuhormooni (HGH).

Mida peate teadma HGH

Kas olete kunagi mõelnud tagasi oma lapsepõlve ja meenutada, kui kiiresti sa kasutada paraneda pärast kõiki neid puhastada põlved ja tukk ja kriimustuste eest, mis on selle lahutamatu osa kasvab? Ei? Tee seda kohe. Siis võtab veidi aega mõelda eakate ja kuidas purustamine puusa- või verevalumite liha on nii lihtne neid ja paranemine nii aeglane. See on üks põhjus selles vahe kahe vastase otsad selle skaala me nimetame eluks. Noortel on organid, mis sisaldavad suurtes kogustes HGH, vanemad inimesed seda ei tee.

HGH toodetakse ajuripatsis ja noored õnnistatud nääre, mis pumpab helde summa, sest nad on veel palju kasvab teha. Tootmine on maksimaalne ajal noorukieas küll. Pärast seda on allamäge kogu tee. Selleks ajaks, kui nad jõuavad oma keskel 20s, enamik inimesi saab toota oluliselt vähem HGH kui nad olid ajal teismelised ja aastaselt 61, HGH tase on tavaliselt 80% madalam kui nad olid 21-aastased.

Õnneks keegi ei pea seda pikali. On võimalik, et kella tagasi keerata ja kasu kõik, et HGH ja üks parimaid ja ohutumaid viise seda teha on kasutada niatsiini.

Kasu HGH Annab

niatsiini-max-kasu

Kui HGH tase on oluliselt tõusnud see annab palju eeliseid, sealhulgas:

 • tugevuse kasvu
 • Parem lihasmassi
 • Parem immuunsüsteem
 • kiiremat paranemist
 • Võimendatud testosteroonitase
 • Vastupidavamaks luud
 • Vähendatud südamehaiguste riski
 • Parem sugutung
 • Tõhustatud kognitiivsed võimed
 • Parem tuju
 • Parem une kvaliteeti

Argumente Edukad HGH Loomulikult

Viimastel aastatel on paljud sportlased otsivad completive serva kasutanud kasutamise süstid, mis andis sünteetiline vorm HGH. Peab ütlema ravi sedalaadi osutunud väga tõhus, kuid nad võivad põhjustada ka vastik kõrvaltoimeid, sealhulgas turses liigeste, lihasvalu, ja kõrge kolesteroolitase. Sünteetilise kasvuhormooni on keelatud ka mitmed spordiühenduste. Sportlased, kes on testitud ja leitud, et see on nende veri on tõenäoliselt keelatud konkureerida. Briti Rugby mängija, Terry Newton, õppis seda raske tee, 2010. aastal, mil ta sai esimest sportlane kunagi tuleb peatada kasutades sünteetilist kasvuhormooni.

Nendel päevadel, rohkem ja rohkem inimesi muutuvad teadlik on ohutu ja looduslikke alternatiive võimeline kasvatama HGH ilma ebameeldivus või seotud riske hormoon süstid. Niatsiin on kõige populaarsem üks. See on ka kõige tugevam ja arvukad uuringud tõestavad, et see toimib.

Pilk Research

Aastal 1983, teadlaste rühm alustas uuringute läbiviimise eesmärk on uurida niatsiin võimet juhtida kolesterooli taset ning hiljem mõistis oma väärtust HGH tõstes ühend. Inimese vabatahtlikud (vanuses 35-48), kes osales uuringus anti tavalisi annuseid niatsiini (500). See osutus tõhusaks kolesterooli taset ja andmete näitas ka märkimisväärne suurenemine HGH.

Kümme aastat hiljem, 1993. aastal, teadlased Taanis läbi sarnane uuring, kuid seekord teadus oli spetsiaalselt uurida seost niatsiini ja HGH. Uuringus osalejad jagati kahte gruppi. Esimene rühm sai platseebot kaks korda päevas ja teist rühm sai niatsiini (350 mg). Uuring kestis neli nädalat ja HGH tase platseeborühmas ei näidanud märgatavaid muutusi. Kuid niatsiin rühmas oli keskmine HGH kasv 400%.

Mitmed uuringud näitavad HGH tõstes võimeid niatsiini saab veelgi parandada, kasutades seda perioodidel rasket treeningut. Tulemused üks selline uuring avaldati hormooni ja käitumine (teadusajakirja) ja uuringus osalejatest näitas üllatavalt 600% kasvu HGH.

Mis on NiacinMax?

niatsiini-max-toodeNiacinMax on unikaalne toidulisand, mis on suunatud peaaegu igaüks, kes tahab, et parandada oma haripunkti füüsiline töö või hoida ära mõjutab vananemist.

NiacinMax on lihtne kasutada ribadeks, et sa lihtsalt panna oma keele (tavaliselt esimese asjana hommikul) ja nad lahustuvad vabastades valem turu kiireim töötab niatsiin täiendada turul. Saad parandada oma hapniku ringlust umbes 50%, samal ajal suurendades vere ja vere punaliblede arv.

NiacinMax väldib seedetrakti täielikult. Õhuke film lahustub kiiresti keele all, vabastades 75 mg puhast niatsiin otse vereringesse. Ja kuna meie niatsiini bio-üles ehitatud liposoome, see on kaitstud õigus kuni selle ajani, kui ta jõuab oma rakke. See sihitud, varjestatud jaotussüsteem annab NiacinMax suurem biosaadavus kui mis tahes muu niatsiin täiendada. Mis tähendab, et sa saad peaaegu kõik see, mitte ainult osa sellest.

[EPT id = “14882”]

Kokkuvõtteks

Selle kulturismi abi ja sport täiendada, niacinmax on palju pakkuda. On tõestatud HGH korduva ja saab täiendavalt toetada eesmärkide sportlased andes vasodilatatsioonis. Samuti on osutunud tõhusaks kolesterooli. Hormooni süsti võib olla vastupidine mõju ja võib esineda muid küsimusi ka. Loodetavasti ühel päeval varsti, HGH süsti muutub minevikku. See ei võta Einstein, et aru saada, mis on parem variant.

Vajuta siia, et tellida NiacinMax ametlikul kodulehel »

OSTA KOHE »