NiacinMax Review – Ieguvumi un lietošanas veidi

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Review – Ieguvumi un lietošanas veidi

Niacīns bagātinātāji – B3, tās priekšrocībām un lietošanas veidi

vitamīns B3-niacīnsNiacīns (vitamīns B3) ir labi pazīstams ar savu spēju veicināt asinsvadu paplašināšanos un palīdzētu smagi strādāja muskuļi iegūt skābekli un barības vielas, kas nepieciešama, lai uzkurinātu intensīva treniņa, un uzlabo muskuļu augšanu un spēku.

Ātri apskatīt etiķetes par jebkuru skaitu bodybulding bagātinātāju varētu atklāt savu klātbūtni. Tomēr, niacīns lepojas citu spējas, kas nav tik labi zināms, tas veicina ražošanu cilvēka augšanas hormonu (HGH).

Kas Jums jāzina Par HGH

Vai esat kādreiz domājuši, atpakaļ uz savu bērnības un atcerējās, cik ātri jūs izmantoti, lai dziedēt pēc visiem tiem izlaist ceļgaliem un kniebieni un skrambām, kas ir neatņemama aug? Nē? Dari to tagad. Tad veikt maz laika domāt par vecāka gadagājuma cilvēkiem, un kā pārkāpj gūžas vai zilumi miesu ir tik viegli viņiem un dzīšanas process tik lēns. Ir iemesls šai starpībai starp abām konfliktējošajām galiem šāda mēroga mēs saucam dzīve. Jaunieši ir struktūras, kas satur lielu daudzumu HGH, vecāka gadagājuma cilvēki nav.

HGH ražo hipofīzes un jaunieši ir svētīti ar dziedzeris, kas sūkņi dāsnu summu, jo tie joprojām ir daudz aug darīt. Ražošanas līmeņi pīķa laikā pusaudža though. Pēc tam tas lejup visu ceļu. Ar laiku tie sasniedz savu vidus 20s, lielākā daļa cilvēku būs ražot ievērojami mazāk HGH nekā tās bija viņu tīņi laikā un pēc 61 gada vecumā, HGH līmenis parasti ir 80% zemāks, nekā tie bija 21 gadu vecumu.

Par laimi, nevienam nav ņemt to guļus. Tas ir iespējams pārvērst atpakaļ pulksteni, un gūt labumu no visiem, kas HGH, un viens no labākajiem un drošākajiem veidiem, kā to darīt, ir, izmantojot niacīns.

Priekšrocības HGH Nodrošina

niacīns-Max ieguvumi

Kad HGH līmenis ir paaugstināts tā sniedz daudzus ieguvumus, tai skaitā:

 • stiprums guvumi
 • Uzlabots muskuļu masa
 • Labāk imūnsistēma
 • ātrāk sadzīšana
 • Palielinājusi testosterona līmenis
 • Elastīgāku kauli
 • Samazināts risks saslimt ar sirds slimībām
 • Uzlabots sex drive
 • Uzlabotās kognitīvās spējas
 • uzlabots garastāvoklis
 • Labāka miega kvalitāte

Argumenti stimulēšana HGH Naturally

Iepriekšējos gados daudzi sportisti meklē noslēguma malas izmantoja lietošanu injekciju, kas sniegta sintētisku formu HGH. Jāsaka ārstēšanas šāda veida izrādījusies ļoti efektīva, bet tie var arī izraisīt šķebinošs blakusparādības, tostarp pietūkušas locītavas, muskuļu sāpes, un augsts holesterīna līmenis. No sintētiskā augšanas hormona lietošana ir arī aizliegta daudzi sporta asociāciju. Sportisti, kuri ir pārbaudīti un atklāts, ka tie to asinīs, iespējams, ir aizliegta no konkurēt. Britu Rugby Player, Terry Newton, uzzināja šo mācību cietā veidā, 2010. gadā, kad viņš kļuva par pirmo sportistu jebkad apturēta izmantojot sintētisko augšanas hormonu.

Šīs dienas, vairāk un vairāk cilvēku ir kļuvis zināms, ka ir droši un dabas alternatīvas, kas spēj palielināt HGH bez jebkādas nepatikšanas vai risku, kas saistīts ar hormonu injekcijām. Niacīns ir vispopulārākais vienu. Tas ir arī visvairāk spēcīgs un daudzi pētījumi pierāda, ka tas darbojas.

Paskaties Research

1983.gadā, grupa zinātnieku sāka veic pētījumus, kuru mērķis ir izpētīt niacīns spēju pārvaldīt holesterīna līmeni, un pēc tam saprata savu vērtību kā HGH paaugstināšanas savienojums. Cilvēka brīvprātīgie (vecumā 35-48), kuri piedalījās pētījumā tika dota regulāras devas niacīns (500 mg). Tas izrādījās efektīvs pazemina holesterīna līmeni un dati arī parādīja ievērojamu pieaugumu HGH.

Desmit gadus vēlāk, 1993. gadā, zinātnieki Dānijā veica līdzīgu pētījumu, bet šoreiz pētījums tika īpaši izstrādāta, lai izpētītu saistību starp niacīns un HGH. Mācību priekšmeti tika sadalīti divās grupās. Pirmā grupa saņēma placebo divas reizes dienā, un otrā grupa saņēma niacīns (350mg). Pētījuma periods bija četras nedēļas un HGH līmeņi placebo grupā neliecināja ievērojamas izmaiņas. Tomēr niacīns grupa uzrādīja vidējo HGH pieaugumu par 400%.

Vairāki pētījumi liecina, HGH palielinot spējas niacīns var vēl vairāk uzlabot, izmantojot to cieto izmantošanas periodos. Par vienu šādu pētījuma rezultāti tika publicēti hormona un uzvedības (zinātniskā žurnālā) un studiju priekšmeti uzrādīja pārsteidzošu 600% pieaugumu HGH.

Kas ir NiacinMax?

niacīns-max-produktsNiacinMax ir unikāls papildinājums, kas ir vērsta tikai par ikvienam, kas vēlas uzlabot savu maksimālo fizisko veiktspēju vai dēlītis off ietekmē novecošanās.

NiacinMax ir viegli lietot sloksnes, ka jūs vienkārši vieta uz mēles (parasti pirmā lieta, no rīta), un tie izšķīst atbrīvojot formulu veido visstraujāk darba niacīns papildināt tirgū. Jūs uzlabos jūsu skābekļa cirkulāciju par aptuveni 50%, vienlaikus palielinot asins plūsmu un sarkano asins šūnu skaits.

NiacinMax izvairās jūsu gremošanas sistēma pilnībā. Plānais filma ātri izšķīst zem mēles, atbrīvojot 75 mg tīra niacīns taisni savā asinsritē. Un tāpēc mūsu niacīns ir bio-strukturēts ar liposomu, tas ir aizsargāts tieši līdz brīdim, kad tā sasniedz jūsu šūnas. Šis ļoti mērķtiecīgi, pasargāti piegādes sistēma dod NiacinMax lielāku bioloģisko nekā jebkurš cits niacīns papildināt. Kas nozīmē, ka jūs saņemsiet gandrīz visi no tā, ne tikai daži no tā.

[EPT id = “14882”]

Noslēgumā

Kā papildinājums ir kultūrisms atbalsta un sporta, niacinmax ir daudz ko piedāvāt. Tas ir pierādīts HGH pastiprinātājs un var atbalstīt mērķus sportistiem, nodrošinot asinsvadu paplašināšanos. Tā ir arī izrādījusies efektīva pazemina holesterīna līmeni. Hormonu injekcijas var būt pretējās sekas un var iesniegt citus jautājumus, kā arī. Cerams, kādu dienu drīz, HGH injekcijas kļūs pagātnei. Tas neņem Einstein izdomāt, kas ir labāks variants.

Klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NiacinMax no oficiālā mājas lapa »

PĒRC TAGAD »