NiacinMax Recenzia – Výhody a používa

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Recenzia – Výhody a používa

Niacín doplnky – B3, jeho výhody a používa

vitamín B3-niacínNiacín (vitamín B3) je dobre známy pre svoju schopnosť podporiť vazodilatáciu a pomáhať tvrdo pracovali svaly dostať kyslík a živiny potrebné pre pohonné hmoty intenzívnom tréningu a zlepšiť rast svalov a sily.

Rýchly pohľad na štítku na ľubovoľnom počte bodybulding doplnkov je pravdepodobné, odhaliť jeho prítomnosť. Avšak, niacín sa môže pochváliť ďalšie schopnosť, ktorá nie je tak dobre známy, pretože zvyšuje produkciu ľudského rastového hormónu (HGH).

Čo by ste mali vedieť o HGH

Už ste niekedy premýšľali späť do svojho detstva a spomínal, ako rýchlo sa používa na hojenie po všetkých tých vymývaného kolenami a rany a škrabancom, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vyrastal? Nie? Sprav to hneď. Potom sa trochu času premýšľať o seniorov a ako zlomil bedro alebo modriny mäso je tak pre nich ľahké a proces hojenia tak pomaly. Existuje dôvod pre tento rozdiel medzi dvoma protiľahlými konci tohto rozsahu, ktorý nazývame život. Mladí ľudia majú telá, ktoré obsahujú vysoké množstvo HGH, starší ľudia nemajú.

HGH je vyrábaný hypofýzy a mladí ľudia sú obdarení žľazy, ktorá čerpá z nej dostatočné množstvo, pretože stále majú veľa rastie robiť. vrchol úrovne produkcie v priebehu dospievania hoci. Potom, čo že je to z kopca po celú cestu. V čase, keď dosiahnu ich polovici 20s, väčšina ľudí bude produkovať podstatne menej HGH, než tomu bolo v priebehu ich mladistvom veku a vo veku 61, hladiny HGH sú typicky 80% nižšia, než tomu bolo vo veku 21 rokov.

Našťastie sa nikto nemusí brať ľahu. Je možné vrátiť čas, a ťažiť z výhod všetkého, čo HGH, a jeden z najlepších a najbezpečnejších spôsobov, ako to docieliť, je pomocou niacín.

Medzi výhody HGH poskytuje

niacín-max-výhody

Ak sú hladiny HGH zvýšenej poskytuje početné výhody, vrátane:

 • pevnostné zisky
 • Vylepšené svalovej hmoty
 • Lepšie imunitný systém
 • rýchlejšie hojenie
 • Posilnený hladiny testosterónu
 • odolnejšie kosti
 • Znížené riziko srdcových ochorení
 • Zlepšil sexuálna túžba
 • Vylepšené poznávacie schopnosti
 • zlepšená nálada
 • Lepšia kvalita spánku

Argumenty pre zvýšenie HGH Prirodzene

V posledných rokoch mnoho športovcov hľadajú doplňujúce okraj uchýlili k použitiu injekcií, ktorá poskytla syntetická forma HGH. Je potrebné povedať, liečba tohto druhu sa ukázalo ako veľmi účinné, ale môžu tiež spôsobiť nepríjemné vedľajšie účinky, vrátane opuchnutých kĺbov, bolesť svalov, a vysoký cholesterol. Použitie syntetického rastového hormónu je tiež zakázané mnoho športových združení. Športovci, ktorí sú testované a bolo zistené, že majú to v krvi je pravdepodobné, že budú zakázané od konkurenčných. Britský Rugby prehrávač, Terry Newton, Toto ponaučenie tvrdo, v roku 2010, kedy sa stal prvým športovcom niekedy byť pozastavené použitím syntetického rastového hormónu.

V týchto dňoch, viac a viac ľudí začína uvedomovať, že sú bezpečné a prírodné alternatívy, ktoré sú schopné zvýšiť HGH, pričom niektorý z nepríjemností alebo rizík spojených s hormonálnych injekcií. Niacín je jeden z najobľúbenejších. To je tiež najúčinnejší a početné štúdie dokazujú, že to funguje.

Pozrite sa na výskum

V roku 1983, skupina výskumníkov začal vykonávanie štúdií, ktoré majú skúmať schopnosť niacín v oblasti riadenia hladiny cholesterolu, a potom si uvedomil, jeho hodnotu ako zlúčeninu zosilňujúce účinok HGH. Ľudskí dobrovoľníci (vo veku 35-48), ktorí sa zúčastnili štúdie dostali pravidelné dávky niacínu (500 mg). To sa ukázalo byť účinné pre zníženie hladiny cholesterolu a dáta tiež ukázala pozoruhodný nárast HGH.

O desať rokov neskôr, v roku 1993, výskumníci v Dánsku vykonali podobnú štúdiu, ale tentoraz výskum bol špeciálne navrhnutý tak, aby preskúmala vzťah medzi niacínu a HGH. Tieto študijné predmety boli rozdelené do dvoch skupín. Prvá skupina dostávala placebo dvakrát denne a druhá skupina dostávala niacín (350 mg). Štúdia doba bola štyri týždne a hladiny HGH z skupine s placebom nevykazovali žiadnu viditeľnú zmenu. Avšak, niacín skupina vykazovala priemerný nárast HGH o 400%.

Niekoľko štúdií ukazujú, že HGH zvýšenie schopnosti niacínu môže byť ďalej zlepšiť použitím počas obdobia tvrdé cvičenia. Výsledky jednej takej štúdia bola publikovaná v hormón a správanie (vedecký časopis) a študijné predmety ukázala prekvapivý nárast 600% v HGH.

Čo je NiacinMax?

niacín-max-ProduktNiacinMax je jedinečný doplnok, ktorý je zameraný na len asi každý, kto chce zlepšiť svoju špičkovú fyzickú výkonnosť alebo odvrátiť ovplyvňuje starnutie.

NiacinMax sú ľahko použiteľné prúžky, ktoré môžete jednoducho umiestniť na jazyku (obvykle prvá vec, ktorú ráno) a rozpustiť uvoľňovať vzorec vytvára najrýchlejší pracovný doplnok Niacín na trhu. Vy zlepší váš krvný obeh kyslíka o 50% a zároveň zvýšiť prietok krvi a počet červených krviniek.

NiacinMax vyhýba váš tráviaci systém úplne. Tenkého filmu rozpúšťa rýchlo pod jazykom, uvoľňuje 75 mg čistého niacínu priamo do krvného riečišťa. A pretože naše niacín je bio-štruktúrované s lipozómy, je chránený až do okamihu, kedy dosiahnu vaše bunky. Tento vysoko cielené, tienený doručovacia systém dáva NiacinMax vyššiu biologickú dostupnosť než akýkoľvek iný niacín doplnok. Čo znamená, že si takmer všetko, nie len niektoré z nich.

[Ept id = “14882”]

Na záver

Ako doplnok k podpore kulturistika a športové, niacinmax má veľa čo ponúknuť. Je to osvedčený HGH booster a môže ďalej podporovať ciele atlétov tým, že poskytuje vazodilatáciu. Bolo tiež preukázané, že sú účinné pre znižovanie hladiny cholesterolu. Hormonálne injekcie môžu mať opačný efekt a môžu predstavovať ďalšie problémy rovnako. Dúfajme, že niekedy skoro, HGH injekcie sa stane minulosťou. Neznamená to však trvať Einstein zistiť, ktorý je lepšia voľba.

Kliknite tu na objednávku NiacinMax z oficiálnej webovej stránky »

KÚPTE TERAZ »