NiacinMax Recenze – Výhody a používá

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Recenze – Výhody a používá

Niacin doplňky – B3, jeho výhody a používá

vitamin B3-niacinNiacin (vitamin B3) je dobře známý pro svou schopnost podpořit vazodilataci a pomáhat tvrdě pracovali svaly dostat kyslík a živiny potřebné pro pohonné hmoty intenzivním tréninku a zlepšit růst svalů a síly.

Rychlý pohled na štítku na libovolném počtu bodybulding doplňků je pravděpodobné, odhalit jeho přítomnost. Nicméně, niacin se může pochlubit další schopnost, která není tak dobře známý, protože zvyšuje produkci lidského růstového hormonu (HGH).

Co byste měli vědět o HGH

Už jste někdy přemýšleli zpět do svého dětství a vzpomínal, jak rychle se používá k hojení po všech těch vymývaného koleny a rány a škrábancům, které jsou nedílnou součástí vyrůstal? Ne? Udělej to teď. Pak se trochu času přemýšlet o seniory a jak zlomil kyčel nebo modřiny maso je tak pro ně snadné a proces hojení tak pomalu. Existuje důvod pro tento rozdíl mezi dvěma protilehlými konci tohoto rozsahu, který nazýváme život. Mladí lidé mají těla, které obsahují vysoké množství HGH, starší lidé nemají.

HGH je vyráběn hypofýzy a mladí lidé jsou obdařeni žlázy, která čerpá z ní dostatečné množství, protože stále mají hodně roste dělat. vrchol úrovně produkce v průběhu dospívání ačkoli. Poté, co že je to z kopce po celou cestu. V době, kdy dosáhnou jejich polovině 20s, většina lidí bude produkovat podstatně méně HGH, než tomu bylo v průběhu jejich mladistvém věku a ve věku 61, hladiny HGH jsou typicky 80% nižší, než tomu bylo ve věku 21 let.

Naštěstí se nikdo nemusí brát vleže. Je možné vrátit čas, a těžit z výhod všeho, co HGH, a jeden z nejlepších a nejbezpečnějších způsobů, jak toho docílit, je pomocí niacin.

Mezi výhody HGH poskytuje

niacin-max-výhody

Jsou-li hladiny HGH zvýšené poskytuje četné výhody, včetně:

 • pevnostní zisky
 • Vylepšené svalové hmoty
 • Lepší imunitní systém
 • rychlejší hojení
 • Posílen hladiny testosteronu
 • Odolnější kosti
 • Snížené riziko srdečních onemocnění
 • Zlepšil sexuální touha
 • Vylepšené poznávací schopnosti
 • Zlepšená nálada
 • Lepší kvalita spánku

Argumenty pro zvýšení HGH Přirozeně

V posledních letech mnoho sportovců hledají doplňující okraj uchýlili k použití injekcí, která poskytla syntetická forma HGH. Je třeba říci, léčba tohoto druhu se ukázalo jako velmi účinné, ale mohou také způsobit nepříjemné vedlejší účinky, včetně oteklých kloubů, bolest svalů, a vysoký cholesterol. Použití syntetického růstového hormonu je také zakázáno mnoho sportovních sdružení. Sportovci, kteří jsou testovány a bylo zjištěno, že mají to v krvi je pravděpodobné, že budou zakázány od konkurenčních. Britský Rugby přehrávač, Terry Newton, Toto ponaučení tvrdě, v roce 2010, kdy se stal prvním sportovcem někdy být pozastaveno použitím syntetického růstového hormonu.

V těchto dnech, více a více lidí začíná uvědomovat, že jsou bezpečné a přírodní alternativy, které jsou schopné zvýšit HGH, aniž by některý z nepříjemností nebo rizik spojených s hormonálních injekcí. Niacin je jeden z nejoblíbenějších. To je také nejúčinnější a četné studie dokazují, že to funguje.

Podívejte se na výzkum

V roce 1983, skupina výzkumníků začal provádění studií, jež mají zkoumat schopnost niacin v oblasti řízení hladiny cholesterolu, a poté si uvědomil, jeho hodnotu jako sloučeninu zesilující účinek HGH. Lidští dobrovolníci (ve věku 35-48), kteří se zúčastnili studie dostali pravidelné dávky niacinu (500 mg). To se ukázalo být účinné pro snížení hladiny cholesterolu a data také ukázala pozoruhodný nárůst HGH.

O deset let později, v roce 1993, výzkumníci v Dánsku provedli podobnou studii, ale tentokrát výzkum byl speciálně navržen tak, aby prozkoumala vztah mezi niacinu a HGH. Tyto studijní předměty byly rozděleny do dvou skupin. První skupina dostávala placebo dvakrát denně a druhá skupina dostávala niacin (350 mg). Studie doba byla čtyři týdny a hladiny HGH z skupině s placebem nevykazovaly žádnou viditelnou změnu. Nicméně, niacin skupina vykazovala průměrný nárůst HGH o 400%.

Několik studií ukazují, že HGH zvýšení schopnosti niacinu může být dále zlepšena použitím během období tvrdé cvičení. Výsledky jedné takové studie byla publikována v hormon a chování (vědecký časopis) a studijní předměty ukázala překvapivý nárůst 600% v HGH.

Co je NiacinMax?

niacin-max-ProduktNiacinMax je jedinečný doplněk, který je zaměřen na jen asi každý, kdo chce zlepšit svou špičkovou fyzickou výkonnost nebo odvrátit ovlivňuje stárnutí.

NiacinMax jsou snadno použitelné proužky, které můžete jednoduše umístit na jazyku (obvykle první věc, kterou ráno) a rozpustit uvolňovat vzorec vytváří nejrychlejší pracovní doplněk Niacin na trhu. Vy zlepší váš krevní oběh kyslíku o 50% a zároveň zvýšit průtok krve a počet červených krvinek.

NiacinMax vyhýbá váš trávicí systém úplně. Tenkého filmu rozpouští rychle pod jazykem, uvolňuje 75 mg čistého niacinu přímo do krevního řečiště. A protože naše niacin je bio-strukturované s lipozomy, je chráněn až do okamžiku, kdy dosáhnou vaše buňky. Tento vysoce cílené, stíněný doručovací systém dává NiacinMax vyšší biologickou dostupnost než jakýkoli jiný niacin doplněk. Což znamená, že si téměř všechno, ne jen některé z nich.

[Ept id = “14882”]

Na závěr

Jako doplněk k podpoře kulturistika a sportovní, niacinmax má hodně co nabídnout. Je to osvědčený HGH booster a může dále podpořit cíle atletů tím, že poskytuje vazodilataci. Bylo také prokázáno, že jsou účinné pro snižování hladiny cholesterolu. Hormonální injekce mohou mít opačný efekt a mohou představovat další problémy stejně. Doufejme, že někdy brzy, HGH injekce se stane minulostí. Neznamená to však trvat Einstein zjistit, který je lepší volba.

Klikněte zde na objednávku NiacinMax z oficiální webové stránky »

KUP NYNÍ »