NiacinMax İnceleme – Yararları ve Kullanım Alanları

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax İnceleme – Yararları ve Kullanım Alanları

Last Updated on

Niasin Takviyeler – B3, Faydaları ve Kullanım Alanları

vitamin b3-niasinNiasin (B3 Vitamini) iyi vazodilatasyon teşvik etmek ve sert çalıştı kaslar yoğun bir egzersiz yakıt ve kas büyümesi ve gücünü artırmak için gerekli oksijen ve besin almanıza yardımcı kabiliyeti bilinir.

Bodybulding takviyeleri herhangi bir sayıda etikete hızlı bir bakış varlığını ortaya çıkarmak için muhtemeldir. Ancak, niasin çok iyi bilinen değil mi insan büyüme hormonu (HGH) üretimini artırır başka yeteneği sahiptir.

Sen HGH Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hiç geri çocukluk düşünce ve tüm bu temizlendi diz ve patlama ve parça ve büyüyen parsel olan sıyrıklar sonra iyileşmek için kullanılan ne kadar çabuk hatırladı mı? Yok hayır? Şimdi yap. Sonra yaşlı bir kalça kırılma veya eti morarma onlar için çok kolay ve nasıl iyileşme süreci çok yavaş düşünmek için biraz zaman ayırın. Hayat dediğimiz bu ölçekte iki karşıt uçları arasındaki bu farklılığın bir nedeni var. Gençler HGH yüksek miktarda bedenlere sahip, yaşlı insanlar yok.

HGH hipofiz bezi tarafından üretilmiştir ve gençlerin hala yapmak için büyüyen bir şey var çünkü bol miktarda dışarı pompalar bir bezi ile kutsanmış vardır. Ergenlik olsa sırasında üretim seviyeleri zirve. Bundan sonra yokuş aşağı tüm yol. Onlar 61 yaşına kadar, onların gençler sırasında ve daha onların orta 20s ulaşmak zaman, çoğu insan daha az HGH üretmek olacak, HGH seviyeleri tipik olarak 21 yaşında idi% 80’den daha düşüktür.

Neyse ki, hiç kimse bu yatarken almak zorundadır. Bu saati geri çevirmek ve tüm bu HGH meyvelerini mümkün, ve bunu yapmak için en iyi ve en güvenli yollarından biri niasin kullanmaktır.

Faydaları HGH sağlar

niasin-max-faydaları

HGH seviyeleri yükselir zaman, dahil olmak üzere birçok faydalar sağlar:

 • Mukavemet kazançları
 • Geliştirilmiş kas kütlesi
 • Daha bağışıklık sistemi
 • Daha hızlı iyileşme
 • Takviye testosteron düzeyleri
 • Daha esnek kemikler
 • kalp hastalığı riskinin azalması
 • Geliştirilmiş cinsel dürtü
 • Geliştirilmiş bilişsel yetenekleri
 • Geliştirilmiş duygudurum
 • Daha iyi bir uyku kalitesi

Doğal HGH Arttırılması İçin Argümanlar

Geçmiş yıllarda bir completive kenar arayan birçok sporcu HGH sentetik formunu sağlanan enjeksiyon kullanmak için başvurdu. Tür tedaviler çok etkili olduğu kanıtlanmıştır söylenmesi gerekir, ama onlar da şişmiş eklem, kas ağrısı ve yüksek kolesterol de dahil olmak üzere kötü yan etkilere neden olabilir. sentetik büyüme hormonu kullanımı da birçok spor dernekleri tarafından yasaklanmıştır. test ve kanlarında olmasını bulunan sporcu yarışıyor men edilmesi muhtemeldir. Hiç sentetik büyüme hormonu kullanımı için askıya ilk sporcu olunca İngiliz Rugby Player, Terry Newton, 2010 yılında, bu dersi zor yoldan öğrendim.

Bu gün, daha fazla insan hormon enjeksiyonları ile ilişkili unpleasantness veya riskleri olmadan herhangi HGH artırılması yeteneğine sahip, güvenli ve doğal alternatifler vardır bilinçli hale gelmektedir. Niasin en popüler olanıdır. Aynı zamanda en güçlü ve çok sayıda çalışmalar bunun işe yaradığını kanıtlamak.

Araştırma Bir Bakış

1983 yılında, bir grup araştırmacı kolesterol seviyelerini yönetmek için niasin yeteneğini keşfetmek için tasarlanmış çalışmalar yürüten başladı ve daha sonra HGH takviye bileşik olarak değerini fark etti. Çalışmaya katılan gönüllü (35-48 yaş) niasin (500mg) düzenli dozlarda verildi. Bu kolesterol seviyelerinin düşürülmesi ve veriler de HGH dikkate değer bir artış gösterdi için etkili olduğu kanıtlanmıştır.

On yıl sonra, 1993 yılında, Danimarka’da araştırmacılar benzer bir çalışma yaptık, ama bu sefer araştırma, özellikle niasin ve HGH arasındaki ilişkiyi araştırmak için tasarlanmıştır. Çalışma hastalar iki gruba ayrıldı. İlk grup, bir plasebo günde iki kez alınan ve ikinci grup niasin (350mg) aldı. Çalışma süresi dört hafta oldu ve plasebo grubunda HGH düzeyleri gözle görülür bir değişiklik gösterdi. Ancak, niasin grup 400 ortalama% HGH artış gösterdi.

Çeşitli çalışmalar niasin yeteneklerini artırma HGH daha sert egzersiz dönemlerinde bunu kullanarak geliştirilebilir göstermektedir. Böyle bir çalışmanın sonuçları Hormon ve Davranış (bilim dergisi) yayımlandı ve çalışma konuları HGH bir şaşırtıcı% 600 artış gösterdi.

NiacinMax nedir?

niasin-max-ürünNiacinMax pik fiziksel performansını artırmak ya da yaşlanma etkilerini savmak isteyen hemen herkes amaçlayan benzersiz bir ekidir.

NiacinMax sadece dilini (Sabah genellikle ilk şey) yerleştirmek şeritleri kullanımı kolay ve piyasadaki en hızlı çalışan Niasin ek oluşturarak formül serbest çözülür. kan akışını ve kırmızı kan hücresi sayısını artırırken yaklaşık% 50 oranında oksijen dolaşımını artıracak.

NiacinMax sindirim sistemi tamamen. Önler ince film düz kana saf niasin 75mg bırakmadan, dilinizin altında hızla erir. Ve niasin lipozomlar ile biyo-yapılandırılmıştır, çünkü sağ sizin hücrelerine ulaştığı zamana kadar korunur. Bu son derece hedefli, ekranlı dağıtım sistemi NiacinMax başka niasin takviyesi daha yüksek biyoyararlanım verir. Sadece, bir kısmı hemen hemen hepsini değil almak anlamına gelir.

[EPT id = “14882”]

Sonuç olarak

Bir vücut geliştirme yardımı ve spor takviyesi olarak, niacinmax sunabileceği çok şey vardır. Bu kanıtlanmış bir HGH güçlendirici olduğunu ve daha fazla vazodilatasyon sağlayarak sporcuların hedeflerini destekleyebilir. Ayrıca, kolesterol düşürmek için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Hormon enjeksiyonları ters etkileri olabilir ve aynı zamanda diğer sorunları ortaya çıkabilir. Umarım, birgün yakında, HGH enjeksiyonları geçmişte olacak. Bu daha iyi bir seçenektir hangi anlamaya bir Einstein almaz.

Resmi web sitesinden NiacinMax sipariş için tıklayınız »

ŞİMDİ SATIN AL »