NiacinMax Arvustused: Kasu, kõrvaltoimeid, kelmuse, Kas NiacinMax ohutu?

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Arvustused: Kasu, kõrvaltoimeid, kelmuse, Kas NiacinMax ohutu?

Mis on niatsiin?

vitamiin B3-niatsiiniNiatsiin (nikotiinhape) on mingi vitamiini B3. Selle peamine ülesanne on aidata rakkudel muuta valke, rasvu ja krabid võimule. Lihtsamalt öeldes, see tekitab energiat sööki.

Niatsiin on oluline hea südame-veresoonkonna tööd, närvisüsteemi funktsioonid ja immuunsüsteemi funktsionaalsus ja tähtsad üle viiekümne täiendavaid erinevaid funktsioone oma kehas, kaasa arvatud:

 • Cell hingamist – niatsiin on hingamisteede vitamiinide ja mineraalainete, et hapnikuga süsteemi
 • Parandab verevarustust, laiendades vereringesse
 • Aitab punaste vereliblede areng
 • Piirded kudesid vabade radikaalide kahju
 • Assist eemaldada rasvad (triglütseriidid) on rakkude ja vereringe
 • Aitab hea töö närvisüsteemi
 • Assist madalama vererõhu taset
 • Aitab seedimist, parandades põlvkonna soolhappe kõhus
 • Aitab keha detoxing protsessi
 • Ergutab ja hoiab terve naha ja juuste
 • Juhib vere kolesterooli ja on jätkuvalt näidanud, et suurendada HDL (hea) kolesterooli umbes 18%

Niatsiin ülesanne energiatootmises teha seda olulisem on oluline varustamise koolitus ressurss sportlased, keha ehitajad, ja igaüks on seotud tavapärast füüsilist treeningut. Aga miks on nii hea, et suurendada funktsionaalsust on tema võimuses, et suurendada verevarustust, vere punaliblede tootmine ja inimese kasvuhormooni kogustes.

Parandades punaste vereliblede arvu ja verevarustus, NiacinMax suurendab hapniku, toitev ainete ja kehaliste hormoone, et täita lihaseid, suurendada oma võimu ja vastupidavust kogu koolituse ja konkureerivad. Ja tõstes koguses inimese kasvuhormooni, see aitab arendada lihaste areng ja tempo taastamise ülesande.

Mis teeb NiacinMax palju parem kui teised toidulisandid?

Mitmesugused muud tooted pead minema niatsiini-max-toodeläbi mao enne sattumist vereringesse, mis oluliselt vähendab nende bio kättesaadavust. Nad leiavad lagundab maohappe nõuab rohkem aega tööle, mis võib põhjustada kõrvaltoimeid.

NiacinMax lahustab keelel ja läheb vereringesse vähem kui 4-6 minutit, võimaldades niatsiini toimida koheselt ilma negatiivsete mõjudeta. Me biostructure meie niatsiini liposoomidega, mis koos meie lahustades pakkumise meetod näitab NiacinMax on kõrgeim võimalik biosaadavus seotud ühegi teise niatsiini täiendada.

Vajuta siia, et tellida NiacinMax ametlikul kodulehel »

Kes võtab ära kasutades NiacinMax?

Niatsiin saadud tohutu tähelepanu hulgast tugevus sportlaste tänu oma võimele suurendada vere hapnikku transportimise võime, mis võiks olla oluline väärtuslik mõju sportlike üldist tulemuslikkust ja vastupidavus.

Sest sellisel põhjusel, keha ehitajad tahavad suurendada oma treeningu summa ja jõudu ka taluma saada loosi kasutamine niatsiin, unustamata see võime suurendada inimese kasvuhormooni kogustes kogu koolituse üle 600%, mis võib märgatavalt parandada lihaste areng.

Kui sa jooksed, ujuda või jalgrattaga, oled kulturist, pala sportlane või Ironman triathlete; sa ära NiacinMax tugev suutlikkust tõstvate tulemusi nii spordi- ja professionaalsel tasemel ükskõik milline on sinu spordiala.

Kas NiacinMax ohutu?

Kuna niatsiin on oluline vitamiin (vitamiin B3), et enamik meist on vaja, NiacinMax on 100% riskivaba kasutades. NiacinMax valmistamisel on kasutatud 100% looduslik, farmatseutilise tasandil koostisosasid ja samuti loodud arenenud laborid tippkvaliteediga, CE volitatud arengu seadmed. NiacinMax loodi asutatud Euroopa bioteadused laboris ja on läbinud olulise in vivo testid, et tagada nende ohutus.

Kas NiacinMax kelmuse?

Kasutamine puhas vitamiine sportlased on seaduslik. Niatsiin on teatud tüüpi vitamiin B3, pakkudes NiacinMax iga juriidiline ja eetiline viis parandada oma üldist tulemuslikkust ja omandada eelise konkurentidele. Ajal kirjalikult, niatsiin ei leitud WADA (World Anti-Doping Agency) ülemaailmne standard keelatud kontrollnimekiri.

Kas NiacinMax on mingeid kõrvalmõjusid?

Mõned tooted võivad põhjustada ebamugavusi mao limaskesta, eriti kui tarbitakse tühja kõhuga. NiacinMax eri lahustades keele riba pakkumise meetod toob niatsiin imendub vereringesse koheselt läbimata kaudu makku, nii et see ei too kaasa mingeid kõrvaltoimeid.

Kes ei peaks kasutama NiacinMax?

Kuigi niatsiin on vitamiin, peate nõu oma arsti, kui see on ohutu, et kasutada juhul kui te olete rase või toidate, teil on maksa või neeru haigusega, südamehaiguste, diabeedi, maohaavand, või kui te võib olla mõni muu meditsiiniline probleem.

Kas NiacinMax anda niatsiin masti?

Jah, aga masti võid kogeda koos NiacinMax on üsna kerge. Niatsiini masti toob kõditamisvõistlus tunne koos punetus nahal. See on tingitud niatsiini suurendades veresooni, mis suurendab verevoolu.

Ilma selle vasoaktiivsetele mõju, siis ei ära tõuget hapniku, toitainete ja hormoonide pakkumise läbi kogu keha. Tasapinnas on tõendeid, et niatsiini toimib, kipub alles möödunud lühikest aega. See võib muutuda vähem intensiivne iga kord, võttes NiacinMax.

Kuidas kasutada NiacinMax?

Iga tsitruselised maitsestatud NiacinMax riba annab 75 mg niatsiini ühe taotluse kohta. Asetage NiacinMax riba keele alla. See lahustub sekundit, vabastades niatsiin otse vereringesse.

Võtke NiacinMax kord päevas, esimese asjana hommikul tühja kõhuga. Saad parima tulemuse NiacinMax kui sa treenid 3-5 tundi pärast seda – see on siis, kui hilisemad HGH vabastav mõju hakkab kick.

graafik niatsiin, enne bed1

Et saada isegi rohkem eelist alates NiacinMax võimas HGH vabastav mõju, siis võib valida, kas võtta teine ​​annus 3-4 tundi enne magamaminekut. Soovitame seda, kui treenite vähemalt viis korda nädalas.

Pea meeles, liposomaalsetele kapseldus tehnoloogia koos meie ainulaadne süsteem teeb NiacinMax 45 korda efektiivsem kui üks tavaline 100mg pill. Nii et kui te võtate kaks NiacinMax ribadeks päev, te saate samaväärne 90 pillid!

Kui palju niatsiini on igas NiacinMax riba?

Iga NiacinMax riba annab 75 mg niatsiini.

Mitu NiacinMax ribad on olemas igas kastis?

Iga paketi NiacinMax sisaldab 30 eraldi käsitletud, lahustades niatsiin keele ribadeks.

Kuidas kiiresti ei NiacinMax lahustada?

NiacinMax lahustub vaid mõne sekundi keelel. Ta siseneb vereringesse jooksul ümber 4-6 minutit.

Kas NiacinMax maitsestatud?

NiacinMax omab õrna tsitruse maitse.

Kust osta NiacinMax kauplustes?

NiacinMax on lihtsalt pakutud ametlikku NiacinMax kodulehel.

[EPT id = “14882”]

Kas sul on raha tagasi garantii?

Jah. Me oleme nii kindlad NiacinMax ei vasta, et kui sa midagi alla 100% rahul, anname teile täieliku toetuse (miinus laevandus tasud), kui sa annad tagasi kasutamata NiacinMax oma algse toote pakendi sees 67 päeva saada tellimuse.

Vajuta siia, et tellida NiacinMax ametlikul kodulehel »

OSTA KOHE »