NiacinMax apžvalga – Privalumai ir naudojimas

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax apžvalga – Privalumai ir naudojimas

Last Updated on

Niacinas papildai – B3, jo naudą ir naudoja

vitaminas B3-niacinoNiacinas (vitaminas B3) yra gerai žinomas dėl savo gebėjimo skatinti kraujagyslių išsiplėtimą ir padėti sunkiai dirbo raumenys gauti deguonies ir maistinių medžiagų, reikalingų kuro intensyvios treniruotės ir pagerinti raumenų augimą ir jėgą.

Greitas žvilgsnis į etiketę ant bet bodybulding papildų skaičius gali atskleisti savo buvimą. Tačiau niacino pasigirti kitą galimybę, kad yra ne taip gerai žinomas, ji skatina gamybą žmogaus augimo hormono (HGH).

Ką reikia žinoti apie HGH

Ar jūs kada nors manė, grįžti į savo vaikystę ir prisiminti, kaip greitai jūs naudojamas gydyti po visų tų išvalomi kelio ir kirpčiukai ir įbrėžimų kurie yra neatskiriama augo? Ar ne? Daryk tai dabar. Tada šiek tiek laiko galvoti apie pagyvenusių žmonių ir kaip nesilaikantiems klubo arba mėlynės kūną taip lengva jiems ir gijimo procesas toks lėtas. Yra šio skirtumo tarp dviejų priešingų galų šioje skalėje mes vadiname gyvenimo priežastis. Jauni žmonės turi organus, kurių sudėtyje yra didelis kiekis HGH, vyresnio amžiaus žmonių neturi.

HGH yra pagamintas hipofizės ir jaunimas błogosławiony su liauka, kuri siurblius turtinga sumą, nes jie vis dar turi auginimo padaryti daug. Gamybos lygis piko metu paauglystėje nors. Po to jis žemyn visą kelią. Iki to laiko jie pasiekia savo vidutinio 20s, dauguma žmonių bus gaminti žymiai mažiau HGH nei jie buvo per savo paauglių ir iki 61 metų amžiaus, HGH lygis paprastai yra 80% mažesnis nei jie buvo 21 metų.

Laimei, niekas į tai atsižvelgti gulėti. Tai galima pasukti atgal laikrodį, ir gauti iš visko, HGH naudą, ir vienas iš geriausių ir saugiausių būdų tai padaryti yra naudoti niacino.

Privalumai HGH Teikia

Niacinas-max-nauda

Kai HGH lygis padidėjęs ji suteikia daug privalumų, įskaitant:

 • Stiprumas pelnas
 • Geresnis raumenų masė
 • Geriau imuninė sistema
 • greičiau gijimas
 • Veikiamas testosterono lygis
 • Daugiau elastingos kaulai
 • Sumažinta rizika susirgti širdies ligomis
 • Geresnis seksas ratai
 • Patobulintos pažintiniai gebėjimai
 • patobulinta nuotaika
 • Geriau miego kokybė

Argumentai už skatinimas HGH Natūralu

Per pastaruosius kelerius metus daugelis sportininkų, ieškantys Kompletywny krašto griebėsi injekcijų naudoti, kad pateiktos sintetinę formą HGH. Ji turi būti šios gydymo šios rūšies įrodyta, kad būti labai efektyvus, bet jie taip pat gali sukelti nemalonių šalutinį poveikį, įskaitant patinusių sąnarių, raumenų skausmas, ir aukšto cholesterolio. Iš sintetinio augimo hormono naudojimas taip pat draudžiamas daugelyje sporto asociacijos. Sportininkai, kurie yra patikrinti ir nustatyta, kad ją savo krauju gali būti uždrausta konkuruoti. Britų Regbio žaidėjas Terry Niutonas, išmoko šią pamoką kietąjį būdu, 2010 m, kai jis tapo pirmuoju sportininkas kada sustabdomas naudojant sintetinį augimo hormoną.

Šių dienų, vis daugiau ir daugiau žmonių, sužinojęs yra saugus ir natūralus alternatyvos, galinčios padidinti HGH be jokios nemalonios ar riziką, susijusią su hormonų injekcijų. Niacinas yra vienas iš populiariausių. Ji taip pat yra stiprus ir daug tyrimų, įrodyti, kad ji veikia.

Žvilgsnis į mokslinių tyrimų ieškoti

1983 metais, grupė mokslininkų pradėjo vykdyti tyrimus, skirtus ištirti Niacinas gebėjimą valdyti cholesterolio kiekį kraujyje, o vėliau suprato savo vertę kaip HGH didinimo junginys. Žmogaus savanoriai (35-48 metų amžiaus), kurie dalyvavo tyrime buvo suteikta reguliariai dozės niacino (500 mg). Tai pasirodė esąs veiksmingas mažinant cholesterolio kiekį kraujyje ir duomenys taip pat parodė, kad vis dažniau HGH.

Praėjus dešimčiai metų, 1993 metais, mokslininkai Danijoje atliko panašų tyrimą, tačiau šį kartą tyrimas buvo specialiai sukurta siekiant ištirti tarp niacino ir HGH santykius. Studijų dalykų buvo padalinti į dvi grupes. Pirmoji grupė gavo placebo du kartus per dieną, o antrasis grupė gavo niacino (350 mg). Tyrimas laikotarpis buvo keturios savaitės ir HGH lygis placebo grupėje neparodė pastebimą pokytį. Tačiau, niacino grupė parodė, kad vidutinis HGH padidėjimą 400%.

Keletas tyrimų rodo, kad HGH skatinimo gebėjimus niacino gali būti dar labiau pagerintas naudojant ją laikotarpiais sunkaus mankšta. Iš vieno tokio tyrimo rezultatai buvo paskelbti hormonas ir elgesio (mokslinis žurnalas) ir studijų dalykų parodė stebinančią 600% padidinti HGH.

Kas yra NiacinMax?

Niacinas-max produktasNiacinMax yra unikalus maisto papildas, kurio tikslas yra ne tik apie visiems, kurie nori pagerinti savo piko fizinę veiklą arba atitolinti veikia senėjimo.

NiacinMax yra lengva naudoti juosteles, kad jūs tiesiog įdėti į savo liežuvio (paprastai pirmas dalykas ryte) ir jie ištirptų atleidžiantis formulę kuriant sparčiausiai darbo Niacinas papildas rinkoje. Jūs pagerinti savo deguonies apytaką apie 50%, o padidindamas kraujo pritekėjimą ir raudonųjų kraujo ląstelių skaičius.

NiacinMax vengia jūsų virškinimo sistema visiškai. Plonas filmas greitai ištirpsta po liežuviu, atleidžiantis 75mg gryno niacino tiesiai į jūsų kraują. O kadangi mūsų niacino yra biologiškai sudaryta su liposomomis, jis yra apsaugotas teisę iki tol, kol jis pasiekia savo ląsteles. Tai labai tikslingai, ekranuotas tiekimo sistema suteikia NiacinMax didesnį biologinį prieinamumą nei bet kuris kitas niacino priedas. O tai reiškia, jūs gaunate beveik visa tai, o ne tik kai kurie iš jo.

[EPT id = “14.882”]

Apibendrinant

Kaip kultūrizmo pagalbos ir sporto papildų, niacinmax turi daug ką pasiūlyti. Tai įrodė HGH stiprintuvas ir gali toliau remti sportininkų tikslai teikiant kraujagyslių išsiplėtimą. Taip pat įrodyta, kad būti veiksmingos sumažinti cholesterolio kiekį. Hormonų injekcijos gali turėti priešingą poveikį ir gali pateikti kitus klausimus, taip pat. Tikimės, kad kada nors greitai, HGH injekcijos taps atgyvena. Ji neatsižvelgia žinutę Einstein išsiaiškinti, kuris yra geresnis pasirinkimas.

Spauskite čia norėdami užsisakyti NiacinMax iš oficialios svetainės »

PIRKTI DABAR »