NiacinMax ביקורות: הטבות, תופעות לוואי, הונאה, האם NiacinMax בטוח?

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax ביקורות: הטבות, תופעות לוואי, הונאה, האם NiacinMax בטוח?

מהו ניאצין?

ויטמין-b3-ניאציןניאצין (חומצה ניקוטינית) הוא סוג של ויטמין B3. העבודה העיקרית שלה היא לסייע התאים להפוך חלבונים, שומנים וסרטנים לשלטון. במילים פשוטות, הוא מפיק אנרגיה מן הארוחות.

ניאצין חשוב לעבודה במערכת לב וכלי דם טובה, פונקציונלי מערכת עצבים ופונקציונלית חיסוניים וחשוב למעלה מחמישים פונקציות שונות נוספות בגופך, כולל:

 • נשימה בתא – ניאצין הוא ויטמין נשימה ומינרלים כי מחמצנת את המערכת
 • משפר את זרימת הדם על ידי הרחבת הדם
 • עוזר עם התפתחות תאי דם אדום
 • משמרות רקמות מפני פגיעה של רדיקלים חופשיים
 • מסייע להסיר שומנים (טריגליצרידים) מתאי דם
 • עוזר עם עבודה טובה של המערכת הנוירולוגית
 • Assist בהורדת רמות לחץ הדם
 • עוזר תפקוד מערכת העיכול על ידי שיפור דור של חומצה הידרוכלורית בבטן
 • מסייע בתהליך מהרעלים של הגוף
 • מעודד ושומר על בריאות העור והשיער
 • מנהלת כולסטרול בדם וממשיך לראות להגביר HDL כולסטרול (טוב) על ידי כ -18%

המשימה של ניאצין בדור אנרגיה יכול לעשות את זה חשוב חשוב באספקת משאבים להכשרת ספורטאים, בוני הגוף, ואת כל מי שקשור בפעילות גופנית רגילה. אבל למה זה כל כך טוב עבור שיפור פונקציונלי הוא כוחה כדי להגביר זרימת הדם, דור של תאי דם אדום וכמויות הורמון גדילה אנושיות.

על ידי שיפור במספר תאי דם אדום ו זרימת הדם, NiacinMax מגביר את אספקת החמצן, חומרים מזינים והורמונים גופניים שרירי הביצוע, ובהעצמה שלך ואת הכושר במהלך אימונים מתחרים. ועל ידי הגדלת סכומים של הורמון גדילה אנושי, זה יכול לעזור לפתח את ההתפתחות השרירה וקצב משימת ההתאוששות.

מה הופך NiacinMax הרבה יותר טוב מאשר תוספים אחרים?

מוצרים אחרים שונים צריכים ללכת ניאצין-max-מוצרדרך הקיבה לפני מקבל לתוך זרם הדם, אשר מקטין זמינות ביו שלהם באופן משמעותי. הם מוצאים מושפלים על ידי חומצות הקיבה, לקחת יותר זמן לעבוד, כי יכול לגרום לתופעות לוואי.

NiacinMax מתמוסס על הלשון והולך לתוך זרם הדם בתוך פחות מ 4-6 דקות, מה שמאפשר את ניאצין לתפקד באופן מיידי ללא השפעות שליליות. אנחנו biostructure ניאצין שלנו עם ליפוזומים, אשר, יחד עם שיטת אספקת ההמסה שלנו מרמז NiacinMax יש את הזמינות הביולוגית הגבוהה ביותר הקשורים לכל תוספת ניאצין אחרת.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

מי יהיה לנצל את השימוש NiacinMax?

ניאצין השיג תשומת לב עצומה בקרב ספורטאי כוח בשל יכולתה להגביר את יכולת הובלת חמצן של הדם, אשר עלול להיות השפעה יקרה משמעותית על ביצועים הכוללים אתלטי סיבולת.

מהסיבה הדומה, בוני גוף שרוצים להגביר כמות וכוח האימון שלהם גם לסבול כדי להרוויח הרבה מן השימוש של ניאצין, לא שוכחים יכולת זה להגביר כמויות הורמון גדילה אנושיות במהלך אימונים על ידי למעלה מ -600% אשר יכול במידה ניכרת לשפר את פיתוח שרירים.

במקרה שאתה מפעיל, ללכת לשחות או מחזור, אתה שרירן, ספורטאי מסלול או טריאתלט איש ברזל; תוכל לנצל את תוצאות משפרי ביצועים החזקות של NiacinMax הוא ספורט ברמה מקצועית לא משנה מה הפעילות הספורטיבית שלך.

האם NiacinMax בטוח?

בגלל ניאצין הוא ויטמין חשוב (ויטמין B3) שרובנו צריך, NiacinMax הוא 100% באמצעות חסר סיכון. NiacinMax מיוצר ניצול 100% טבעיים, רכיבים ברמת תרופות וחומר גלם וכן נוצר במעבדות מתקדמות עם איכותי, CE מוסמכים ציוד פיתוח. NiacinMax נוצר על ידי מעבדת מדעי חיים אירופאית הקימה עברה משמעותית בדיקות vivo כדי להבטיח את הבטיחות שלה.

האם הונאת NiacinMax?

שימוש ויטמינים טהורים על ידי ספורטאים הוא חוקי. ניאצין הוא סוג של ויטמין B3, מתן NiacinMax כל דרך חוקית ואתית לשפר את הביצועים הכוללים שלך ולרכוש את היתרון על פני יריביו. במהלך הכתיבה, ניאצין לא נמצא על WADA (נגד שימוש בסמים העולם הסוכנות) checklist בעולם אסור סטנדרטי.

האם יש NiacinMax תופעות לוואי?

חלק מהמוצרים עלולים לגרום לחוסר נוחות על רירית הקיבה, במיוחד נלקחת פעם על קיבה ריקה. השיטה האחרת, המסת לשון רצועת האספקה ​​של NiacinMax מביאה את ניאצין נספג לזרם הדם באופן מיידי מבלי לעבור דרך הקיבה, כך שהוא לא לגרום כל סוג של תופעות לוואי.

למי לא כדאי להשתמש NiacinMax?

למרות ניאצין הוא ויטמין, עליך להתייעץ עם הרופא שלך במקרה זה בטוח כדי להשתמש במקרה הינך בהריון או מיניקות, יש לך כבד או מחלה בכליות, בעיות לב, סוכרת, כיב קיבה, או אם אתה יכול להיות כל בעיה רפואית אחרת.

האם NiacinMax לתת סומק ניאצין?

כן, אולם סומק אתה עלול להיתקל עם NiacinMax הוא די מתון. סומק ניאצין מביא תחושת דגדוגים בשילוב עם אדמומיות על העור. זהו בשל ניאצין הגדלת כלי הדם, אשר מגביר את זרימת הדם.

בלי הבטת vasoactive זה, אתה לא תנצל דחיפת חמצן, חומרי מזון ואספקת הורמון כל דרך הגוף. סומק ראיות כי ניאצין מתפקד, נוטה להימשך זמן קצר בלבד. זה יכול להפוך פחות אינטנסיבי בכל פעם לוקח NiacinMax.

כיצד להשתמש NiacinMax?

הדר בטעם כל רצועת NiacinMax מספק 75mg של ניאצין לכל יישום. מניחים את רצועת NiacinMax תחת לשונך. זה מתמוסס בתוך שניות, שחרור ניאצין ישירות למחזור הדם שלך.

קח NiacinMax שלך פעם ביום, דבר ראשון בבוקר על קיבה ריקה. אתה תקבל את התוצאות הטובות ביותר NiacinMax אם אתה מתאמן 3-5 שעות לאחר הנטילה אותו – זה כאשר את השפעות HGH-השחרור המושהה תתחלנה לבעוט פנימה.

גרף-ניאצין-לפני-bed1

כדי לקבל עוד יותר של יתרון מתופעות HGH-שחרור עוצמתי NiacinMax, אתה יכול לבחור לקחת מנה שנייה 3-4 שעות לפני שאתה הולך לישון. מומלץ לעשות זאת אם אתה מתאמן לפחות חמש פעמים בשבוע.

זכור, טכנולוגית אנקפסולציה liposomal בשילוב עם מערכת המסירה הייחודית שלנו להפוך NiacinMax 45 פעמים יעילות יותר מאשר גלולת 100mg רגילה אחת. אז אם אתה לוקח שני NiacinMax רצועות יום, אתה מקבל את המקבילה של 90 כדורים!

כמה ניאצין נמצא בכל רצועת NiacinMax?

כל רצועת NiacinMax נותנת לך 75mg של ניאצין.

כמה רצועות NiacinMax נמצאים שם בכל קופסה?

כל חבילה של NiacinMax כולל 30 מכוסה בנפרד, המסת רצועות לשון ניאצין.

כמה מהר זה NiacinMax לפזר?

NiacinMax מתמוסס בתוך שניות ספורות על הלשון. הוא נכנס לזרם הדם בתוך כ-4-6 דקות.

האם NiacinMax בטעם?

NiacinMax בעל טעם הדרים עדין.

איפה ניתן לרכוש NiacinMax בחנויות?

NiacinMax הוא פשוט המוצעים באתר NiacinMax הרשמי.

[Id ept = “14,882”]

האם יש לך כסף בחזרה להבטיח?

כן. אנחנו כל כך בטוחים NiacinMax ימלא את הדרישות שאם אתה שום דבר מתחת ל -100% מרוצים, אנו נספק לך החזר כספי מלא (בניכוי כל דמי משלוח) בכל פעם שאתה להחזיר את NiacinMax בשימוש באריזת המוצר המקורי בתוך 67 ימים מאז שקיבלתי את הצו.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »