NiacinMax Огляд – Переваги та використання

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax Огляд – Переваги та використання

Ніацин добавки – B3, його переваги і використовує

вітамінно-b3-ніацинНікотинова кислота (вітамін B3) добре відома своєю здатністю стимулювати вазодилатацию і допомогти з працею працювали м’язи отримують кисень і поживні речовини, необхідні для палива інтенсивного тренування і поліпшення росту м’язової маси і сили.

Швидкий погляд на етикетку на будь-якій кількості bodybulding добавок, швидше за все, щоб показати свою присутність. Проте, ніацин має іншу здатність, яка не так добре відомо, що це підвищує вироблення гормону росту людини (HGH).

Що вам потрібно знати про HGH

Ви коли-небудь думали повернутися в дитинство і згадав, як швидко ви використовували, щоб залікувати після всіх цих вилучено коліна і чубчиком і потертості, які є невід’ємною частиною дорослішання? Немає? Зробіть це зараз. Потім візьміть трохи часу, щоб думати про те, як люди похилого віку і ламати стегна або синці плоть настільки легко для них, і процес загоєння так повільно. Існує причина цієї відмінності між цими двома протилежними кінцями цієї шкали ми називаємо життям. Молоді люди мають тіла, які містять велику кількість гормону росту, літні люди цього не роблять.

HGH проводиться гіпофізом і молоді люди благословенні з залозою, який викачує щедре кількість, тому що у них ще є багато зростаючих робити. Пікові рівні виробництва протягом в підлітковому віці, хоча. Після того, що це швидкісний спуск на всьому шляху. На той час, коли вони досягають їх середині 20-их, більшість людей буде виробляти значно менше гормону росту, ніж вони були під час їх підлітковому віці і, у віці 61 року, рівні гормону росту, як правило, на 80% нижче, ніж вони були в віці 21 року.

На щастя, ніхто не повинен приймати це лежачи. Можна повернути час назад, і пожинати плоди всього того, що гормон росту, і один з найкращих і безпечних способів зробити це є використання ніацин.

Переваги HGH Забезпечує

ніацин-Max-переваги

Коли рівні гормону росту підвищуються він забезпечує численні переваги, в тому числі:

 • набирає силу
 • Поліпшення м’язової маси
 • Краще імунної системи
 • більш швидке загоєння
 • Посилені рівні тестостерону
 • Більш пружні кістки
 • Зниження ризику серцево-судинних захворювань
 • Поліпшення статевого потягу
 • Покращені пізнавальні здібності
 • поліпшення настрою
 • Кращу якість сну

Аргументи для підвищення HGH Природно

В останні роки багато спортсменів шукають краю завершальний вдавалися до використання ін’єкцій, який надав синтетичну форму гормону росту. Треба сказати, методи лікування такого роду виявилися вельми ефективними, але вони також можуть викликати неприємні побічні ефекти, в тому числі набряк суглобів, болі в м’язах, і високий рівень холестерину. Застосування синтетичного гормону росту також заборонені багатьох спортивних асоціацій. Спортсмени, які протестовано і мати його в своїй крові, ймовірно, буде заборонено конкурувати. Британський регбі гравця, Террі Ньютон, дізнався цей урок важкий шлях, в 2010 році, коли він став першим спортсменом, коли-небудь бути призупинено для використання синтетичного гормону росту.

У ці дні, все більше і більше людей починають усвідомлювати є безпечні і природні альтернативи, здатні підвищення гормону росту без будь-яких неприємностей або ризиків, пов’язаних з ін’єкціями гормонів. Ніацин є найбільш популярним. Він також є найпотужнішим і численні дослідження доводять, що вона працює.

Подивіться на дослідження

У 1983 році група дослідників почала проводити дослідження, спрямовані на вивчення здатності ніацин, щоб управляти рівнями холестерину, а потім зрозумів, його значення в якості підвищує з’єднання гормону росту. Людські добровольці (у віці 35-48), які брали участь в дослідженні, були дані регулярні дози ніацину (500 мг). Це виявилося ефективним для зниження рівня холестерину і дані також показали значне збільшення гормону росту.

Десять років по тому, в 1993 році, дослідники в Данії провели аналогічне дослідження, але на цей раз дослідження було спеціально розроблено для вивчення взаємозв’язку між ніацину і гормону росту. Випробовуваних були розділені на дві групи. Перша група отримувала плацебо двічі на день, а друга група отримувала нікотинову кислоту (350 мг). Період дослідження було чотири тижні, а рівні гормону росту групи плацебо не показали будь-яких помітних змін. Проте, ніацин група показала середнє збільшення гормону росту на 400%.

Кілька досліджень показують, що гормон росту підвищення здатності ніацину може бути додатково покращена за рахунок використання його в періоди жорстких вправ. Результати одного з таких досліджень були опубліковані в гормональному і поведінки (науковий журнал) і суб’єкти дослідження показали вражаючий збільшення гормону росту на 600%.

Що таке NiacinMax?

ніацин-макс-продуктNiacinMax є унікальною добавкою, яка спрямована на тільки про тих, хто хоче поліпшити свій пік фізичної працездатності або запобігти впливає старіння.

NiacinMax прості у використанні смужки, які ви просто розмістити на своїй мові (зазвичай насамперед вранці), і вони розчиняються вивільняючи формулу, створюючи найшвидшу робочу ніацину доповнення на ринку. Ви поліпшите циркуляцію кисню приблизно на 50% при одночасному збільшенні потоку крові і червоних кров’яних тілець.

NiacinMax уникає травної системи повністю. Тонка плівка швидко розчиняється під язиком, випустивши 75 мг чистого ніацину прямо в кров. І тому , що наш ніацин біо-структурований з ліпосомами, вона захищена аж до того часу , вона досягає ваших клітин. Це дуже цілеспрямованим, екрановані система доставки забезпечує NiacinMax вищу біодоступність , ніж будь-який інший ніацин доповнення. Це означає , ви отримаєте майже все це, а не тільки деякі з них.

[ЕРТ ID = “14882”]

на закінчення

У бодібілдинг допомоги та спортивної добавки, niacinmax має багато, щоб запропонувати. Це доведений HGH ракета-носій і може додатково підтримувати цілі спортсменів, надаючи вазодилатацию. Він також довів свою ефективність для зниження рівня холестерину. Гормональні ін’єкції можуть мати протилежний ефект і може представляти також і інші питання. Будемо сподіватися, що коли-небудь найближчим часом, HGH ін’єкції стане справою минулого. Він не бере Ейнштейна, щоб з’ясувати, що є кращим варіантом.

Натисніть тут , щоб замовити NiacinMax з офіційного сайту »

КУПИТИ ЗАРАЗ »