Detali PhenQ apžvalga – Ar Tai Prekės tikrai veikia?

Home » Review » phenq » Detali PhenQ apžvalga – Ar Tai Prekės tikrai veikia?

Vardas mitybos planą, jūs bandė jį, ir dabar jūs ieškote į PhenQ .

Jūs galite tiesiog kažkas, kas nori pagreitinti savo svorio ir padidinti prarastą svorį kiekį mažiausiai laiko, greitai nustatyti svorio planą užpuolimo.

Arba jums gali būti kažkas, kas jaučiasi bandėte viską. Vienu ar kitu klausimu, jūs dingo angliavandenių nemokamai arba be glitimo, bando suspėti su naujausia sveikos mitybos tendencija, supermaisto ar svorio planą, stengiantis atsikratyti perteklinio Mokestis už svarą ar net tą paskutinę, Atkaklus svarą.

Jūs bandėte Quick Fix sulčių valo ir ten buvo net, kad vieną kartą valgė griežtai kopūstų sriubą (ar kažką vienodai monotonišką) už per savaitę tuo pačiu metu. Ir, žinoma, jūs jau naudojasi.

Nesvarbu, ar jūs paimtas mėnesinį sporto narystės (ir iš tikrųjų jį naudojo!), Gali prisijungti daug valandų savo Kierat ar kitos namų pratybų mašina, arba prisijungė plaukti mankštos klasę savo vietos Y, jūs jau pora dietos planus mėnesio su reguliariais darbo-out, tikėdamiesi, kad šį kartą jūs gausite norimus rezultatus ir svarą pagal svarą jūs pradėsite matyti idealus, sveiką kūną tu trokšti.

Jei tai skamba pažįstamai, ir jūs ką nors kas buvo įjungti ir išjungti svorio planų metų, jausmas, kaip jūs bandėte viską, ir jūs tiesiog negaunate svorio netekimas rezultatus galite tikėjosi, galite ieškojote dar vienas svorio variantas ir atrado dietos tabletes, kaip Phen375 ar PhenQ, ir stebėjosi, ar vienas iš jų gali būti stebuklas produktas, skirtas paspartinti savo svorio ir veikia kaip priedas prie jūsų dabartinių dietos planus ir svaras Nukritęs schemas.  

Kas yra PhenQ?

PhenQ Užbaigti apžvalga - PhenQ - Ultimate mityba pigułka for Weight Loss

PhenQ yra naujausias dalykas mityba pigułka papildų . Pasak gamintojo United States platintojas svetainėje, PhenQ yra skirta atlikti aiškaus tikslo tikslingumą ir deginantiems saugomi riebalų, slopina vartotojo apetitą, blokuoja riebalų gamybą.

Jie net padaryti reikalavimą, kad PhenQ turi galimybę, kad būtų galima teigiamai paveikti vartotojo nuotaikas ir suteikti jiems energijos Didina. Atsarginę kopiją savo reikalavimus, iš PhenQ reikalavimo kūrėjai turi mokslinį ir klinikinio tyrimo įrodymų, kad PhenQ yra eiti į gaminio pasiekti šiuos svorio naudą.

Taigi … tai hype. Bet tikrai sužinoti, kas PhenQ yra, mes eiti į priekį ir užduoti keletą tolesnių klausimų …

Kas yra PhenQ Made Of?

phenq ingredientai

Pradėkime su tuo, ką jis nėra pagamintas iš. Nors vardai PhenQ ir Phen375 plačiai užuomina į galingą svorio jėga phentermine, PhenQ tikrųjų nėra sudėtyje phentermine. Tai gana be abejonės, jo naudai taškas, kaip Phentermine yra faktiškai uždrausta kai kuriose šalyse (nors ne Jungtinės Amerikos Valstijos), nes jos yra susijusios su kai kuriais potencialiai rimtų šalutinių poveikių.

Kas PhenQ nėra įtraukti yra septyni pagrindiniai ingredientai: Capsimax milteliai, kalcio karbonatas, chromo pikolinatas, kofeinas, NOPAL, L-karnitinas Furmurate, o jo pagrindinis ingredientas nurodytas tik kaip ” α-Lacys Atstatyti ® “. PhenQ taip pat yra keletas magnio kiekį stearatas ir magnio oksidas.

Gerai.

Nebent jūs turite mokslinį ar dietologu foną, nė vienas iš šių ingredientų pavadinimų tikriausiai reiškė daug jums. Nesijaudinkite, Kitas žingsnis, žinoma, yra eiti per kiekvieno ingrediento, kad. Tai darydami, mes atsižvelgti į atitinkamų mokslinių tyrimų studijų, susijusių su ar išvardyti ingredientai iš tiesų buvo įrodyta veiksminga priemonė, padedanti žmonėms netekti jų perteklius svarų rezultatus.

Capsimax Milteliai –   Tai yra mišinys, sudarytas iš vaisiai, džiovinti, piperino, kofeinas, ir niacino, kiekvienas ingrediento, dėl kurio gali naudoti savo paaiškinimą.

  • Capsicum – Vertimai iš čili pipirų augalų, 2012 m Tyrimas parodė, kad Capsicum suvaidino svarbų vaidmenį siekiant kiekybiškai svorio. Tai darinys yra siekė paveikti numesti svorio mažinant energijos suvartojimą, kai nuryti prieš valgymą procesą – arba, paprastesnėmis sąvokomis, Capsicum buvo įrodyta, kad veikia kaip apetitas slopinant.
  • Piperine – AKA juodųjų pipirų, taip pat parodė, bent vieną mokslinį tyrimą vaidinti svarbų vaidmenį riebalų mažinimo.
  • Kofeinas – Tai taip pat buvo susijęs su daugiau nei vieno tyrimo, įskaitant 2009 tyrimą įtrauktų į Europos Journal of Clinical Nutrition , turėti apie kalorijų deginimą ir sustabdymo apetitą poveikį.
  • Niacinas – Turbūt dažniausiai pripažįstama kaip vitaminas B3. Pasak S National Library of Medicine , niacino ne tik “padeda virškinimo sistemos, odos, ir nervai veikti”, bet jis “yra taip pat svarbu, kad paverstų maistą energija”. Nepaisant visų gyvybinių funkcijų Niacinas atlieka, kad padaryti tai būtinybė sveiką kūną, mūsų kūnai ne aukštesnėje niacino ir todėl turi būti nuolat papildyti per maistą ar maisto papildų.

Deja, svorio nauda niacino gali būti sustabdytas kitų savo savybių. Pagal 2010 m paskelbtas tyrimas Pasaulio leidinyje Gastroenterologijos , niacino taip pat gali veikti kaip apetitas stimuliatorius.

Tačiau, nors atrodo, kad visagalis niacino prisidėti tiek teigiamai ir neigiamai svorio metimo procesą, jo funkcija kaip apetitas stimuliatoriumi gali būti sustabdytas kuriai pagalbinei PhenQ, kurias ketinama daryti kaip tik priešingai.

Kalcio karbonatas – Papildomą forma su maistu kalcio, taip pat dažnai randamas lengvai atpažįstamų virškinimo pagalbos, pvz Rolaids ir Tums. Komercinės PhenQ svetainė teigia, kad šis ingredientas buvo įrodyta, kad skatinti organizmą deginti riebalus; Tačiau mokslinis tyrimas jie nurodo, kad palaiko šią išvadą iš tiesų neatrodo, kad jį paremti. Be to, daugiau nei vieno tyrimo (įskaitant rezultatai tyrimo nuo tais pačiais metais), atrodo, tiesiogiai prieštarauja tvirtinimams, kad šis ingredientas vaidina jokio reikšmingo vaidmens svorio ne visiems. Vienas galutinis Pastaba: kalcio karbonatas buvo žinoma, kad sukelti nedidelį šalutinį poveikį, kaip mes aptarsime šiek tiek toliau.

Chromo pikolinatas – natūraliai mineralinis randamas daugelyje sveikas maisto produktų, tokių kaip mėsa, nesmulkinti grūdai, o kai kurie vaisiai ir daržovės. Tyrimai, įskaitant 1993 m paskelbtame tyrime The Journal of Nutrition “ rado įrodymų, kad chromo turintis kovoti atsparumą insulinui, todėl padėti su cukraus kiekis kraujyje reguliavimą, o tai savo ruožtu gali padėti slopinti potraukį angliavandenių pajėgumus (ir taip sumažinti kalorijų suvartojimą).

Kofeinas – Atrodo, kad be kofeino jau įtraukta į Capsimax milteliai.

NOPAL – Meksikos dygliuotas kriaušių kaktusas trinkelėmis. 2014 tyrimas nustatė, kad pluoštas esančius šio ingrediento yra naudingas padeda organizmui atsikratyti riebalų. Tyrimas taip pat padaryta išvada, kad nopal taip pat gali būti sveikas dalis, kad kiti nei svorio priežasčių dietos.

L-karnitinas Furmurate – Tai amino rūgštis, buvo įrodyta, kad pagalba, riebalų metabolizacija ir energijos gamybai. Jis randamas raudonos mėsos, avokadas, ir pieno tarp kitų maisto produktų.

Magnio stearatas ir oksidas – magnio yra mineralinis svarbus daugybei kūno procesus. Magnio stearatas taip pat dažnai naudoja gamintojai stringa ir išlaikyti tinkamą mišinį papildymo ingredientų.

alfa-Lacy anketa Reset – Pagrindinis ingredientas PhenQ yra prekinis ženklas mišinys alfa-lipoinė rūgštis ir cisteinu, sukurta veikti kaip apykaitos akceleratoriaus ir pagreitinti kalorijų deginimą.

Ar PhenQ saugus?

Į PhenQ kūrėjai teigia, kad ši dieta papildas pagamintas FDA galimybe. Pagal FDA svetainę, tačiau FDA nepatvirtina ar tikrinti gamybos patalpas maisto papildų, nei jie reikalauja maisto papildus turi būti patvirtintas, kol jie yra parduodami.

Geros naujienos, tačiau tai, kad FDA ar pradėti stebėti maisto papildai, kai jie į rinką vietą ir siunčia sąrašą vartotojų atnaujinimus ir įspėjimus dėl tokių produktų. PhenQ šiol neatvyko į šį sąrašą taip pat buvo ten jokios tyrimą jungiančią PhenQ su sauga pažeidimų ar rimtų šalutinių poveikių.

Taigi atrodo, kad ” saugus ” daryti išvadą, kad PhenQ yra saugus vartoti. Vienas įspėjimas, žinoma, yra tai, kad jis yra saugus, jei vienas vadovaujasi savo PhenQ administracija kryptimis aparatai. Jie įspėja, kad PhenQ neturėtų būti atsižvelgiama nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims arba nepilnamečiams pagal aštuoniolikos metų.

Jie papildomai perspėti, kad žmonės su iš anksto esamų sąlygų ar asmenų, šiuo metu, atsižvelgiant medicinos receptų neturėtų imtis PhenQ nepasitarę su gydytoju arba medicininio sveikatos priežiūros specialistas.

Ar PhenQ turite kokių nors šalutinis poveikis?

PhenQ vartotojai apskritai nenurodė jokių reikšmingų šalutinis poveikis arba tikrai bet kokį šalutinį poveikį ne visiems. Vartotojai turėtų žinoti, tačiau, kad PhenQ neturėtų būti paimtos po apie 3pm, dėl to, kad PhenQ yra stimuliatorius. Žmonės, turintys kofeino jautrumas taip pat patariama vengti vartoti kitų formų kofeino (kavos, gaiviųjų gėrimų), o naudojant PhenQ.

Dar vienas svarbi pastaba yra ta, kad kalcio karbonatas, pagrindinis ingredientas PhenQ, buvo susijęs su šalutinis poveikis, įskaitant vidurių užkietėjimą, pykinimą ar vėmimą, dujų, sumišimas, galvos skausmas, ir troškulio. Jei vis dėlto PhenQ atveju neatrodo, kad daugelis vartotojų pranešė, tokius simptomus, susijusius su jų naudojimu PhenQ.

Spauskite čia norėdami užsisakyti PhenQ iš oficialios svetainės »

Ar PhenQ plonas darbe?

phenq-prieš-po-rezultatus

PhenQ yra gana naujas rinkoje, todėl nėra daug internetinių nuomones apie mūsų parduotuvę. Tačiau iš nuomonių, kad egzistuoja, sutarimas, atrodo, kad PhenQ ar dirbti atlikti užsibrėžtų tikslų. priimdama PhenQ vartotojai neteko svorio, ir pranešė, patiria touted nauda didesne energija ir nutylėtų apetitas.

Toliau yra keletas kontrastingų nuomonių turima PhenQ užsakovo rezultatų pavyzdys.

Emily – kovas 31 g 2016A save apibūdina nepriklausomą klientų vardu Emilija rašo, kad “per 10-15 minučių vartoti” PhenQ ji patyrė labai padidėjo jos energijos lygmenų iki taško, kad ji galėjo pradėti atlikti kasdien naudojasi, nors ji anksčiau neturėjo energijos daryti. Emilija taip pat pranešė, bendras svorio keturiasdešimt aštuoni svarų per tris mėnesius vartojant PhenQ kartu su sveikos (sveikesni?) Dietos ir, žinoma, mankšta.

Amanda – balandis 19 d 2016Amanda yra vienas iš nedaugelio vartotojų recenzentų radau, kurie pranešė neigiamą patirtį naudojant PhenQ. Ji tariamai patyrė, iš šalutinis poveikis, susijusių su kalcio karbonato. Tačiau, nors Amanda galiausiai nusprendė, kad šalutinis poveikis, ji buvo išgyvena buvo sunki, toliau vartoti papildus, ji padarė pripažinti, kad per savo laiką naudojant jį ji patyrė didelę svorio.

Jasonas – Tai vartotojų pranešė, patiria nusivylimą su kitomis svorio produktų, prieš sukant į PhenQ ir galiausiai pasiekti svorio netekimas rezultatus jis norėjo.

Reikėtų paminėti, kad prieinamų atsiliepimus dauguma buvo labiau panašūs į Emily Jasonas kometarus nei Amandos. Ar šie recenzentai iš tikrųjų yra reali ir nepriklausomi yra kažkas skaitytojai turi spręsti už save.

Kitos aplinkybės:

Yra keletas kitų veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti, kai priimant sprendimą apie tai, ar ne pirkti ir naudoti PhenQ.

Pirma, nors pagrindinis tikslas PhenQ yra veikti kaip svaras barsto proceso akceleratoriaus pedalo, tai nėra nei ji ketinimų savarankiška skubotų. PhenQ skirtas veikti kartu su sveikos mitybos ir mankštos režimą.

Antra, kaina. Tuo $ 69,99 butelis, PhenQ yra apie dešimt dolerių brangiau nei Phen375, vienas iš jos pagrindinių konkurentų į rinką. Fen 375 taip pat turi papildomą pranašumą buvo maždaug ilgiau, tai reiškia, kad turi daugiau dokumentais įrodytos nukreipti tuos perteklinius svarų ir daugiau įrodymų sukaupusi įsitvirtinti kaip saugiai svorio papildų.

Trečia, garantija. Nors konkurentai kaip Phen 375 padaryti siūlome pinigų grąžinimo garantija, jei vartotojai nėra patenkinti jų rezultatais, Phen 375 siūlo tik labai ribotą pinigų grąžinimo pasižadėjimą. Phen375 reikalauja, kad norint gauti grąžinamąją išmoką už nusivylimą rezultatais, klientai privalo per 30 dienų nuo pirkimo datos, šokinėti per kelis lankus.

Tai apima palaikymo internetu rekordą visoje naudoti Phen375 yra specialiai numatyta svetainėje, taip pat gauti sertifikatą iš gydytojo paremti klientų teigia, kad nėra gavusi jokių svorio naudą.

Priešingai, PhenQ klientams siūlo 67 dienų garantija (papildomi septynias dienas turi atsiskaityti už laivybos laikas), ir PhenQ reikalauja daug mažiau įrodymą kliento nepasitenkinimas savo produktą. Nors jų lanksti politika yra neabejotinai pastangų gauti vartotojai paragauti savo produktą, tai tikrai pavyksta pridedant papildomą apsauginį barjerą į vartotojų vis dar prisibijo apie jį įsigydami.

PhenQ net reklamuoja, kad potencialūs klientai yra sveikintina (dare tarkim skatinami?) Pasinaudoti savo BTGO (pirkti du Gauk vieną) sandorį ir vis dar galite pasinaudoti jų garantija.

Vienas įspėjimas, kad visa tai yra tai, kad PhenQ prašo, kad visi neatidaryta ir butelių būti grąžintas su pinigų grąžinimo prašymo, ir kad garantija tik grąžinamosios išmokos supirkimo kaina, tačiau neapima siuntimo išlaidas. Vis dėlto, PhenQ anketa minimaliais apribojimais palyginti palankiai su Phen375 ribotos ir pažeidžiančiomis grąžinimo politikos, ir, atrodo, suteikia daug paskata bent mėginio ką PhenQ turi pasiūlyti.

[EPT id = “13152”]

Baigiamosios mintys

Atrodo, kad būti jokių saugos problemų pakankamai sunkios, kad pateisintų vengimu šio produkto, ir ten, atrodo, būti pakankamai patenkintas klientas Nuomonės ir tyrimus siekiant pateisinti PhenQ gaudymą. Galų gale, nors tai yra sprendimas, kuris turi būti pasverti atidžiai (not sure, jei tai kalambūras buvo skirti), ir galbūt aptartas su sveikatos priežiūros specialistas. Tai ypač aktualu, jei turite pagrindines sveikatos problemas arba yra receptinių vaistų, kurie gali sutrikdyti ar blogai reaguoja į PhenQ anketa ingredientų derinys.       

Vienas paskutinis ir beveik nereikalingi priminimas, kai priimant sprendimą, ar PhenQ ar ne į PhenQ: PhenQ yra įvardintas kaip svorio akceleratoriaus ir stipriklis. Visi hype ir Hoopla žemę, kad šio maisto papildo gamintojai neturi (gana) padaryti pretenduoti į magiškų savybių. PhenQ, kaip ir dauguma tokio tipo, yra skirtas lydėti reguliariai svorio mitybą ir režimą, įskaitant sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo.

Klientai planuoja imtis PhenQ nesiekiant derinti ją su kitomis daugiau exertive svorio priemonių turėtų būti parengtas ne pamatyti reikšmingų rezultatų.

Taigi jūs turėtumėte imtis PhenQ?

Galų gale, kad sprendimas yra iki jums ir gali būti daromi tik Jums. Bet mes tikimės, kad šis straipsnis bus naudinga jums, kaip, jūsų nuomone, privalumus ir trūkumus atsižvelgiant šios dietos papildą.

Jei išgėrėte PhenQ ar panašią svorio praradimas pigułka, pavyzdžiui, Phen375 prašome pasidalinti savo mintimis ir patirtimi komentarus skyriuje žemiau. Mes taip pat norėčiau išgirsti kai kurie iš jūsų aplinkybes, jei jūs vis dar galvoju apie ir svarsto, ar per PhenQ ar panašus produktas yra jums tinka.

Linkime Jums kuo geriausios kloties savo kelionę, kad atsikratytumėte šių nepageidaujamų svarų ir kurti sveikesnę jums!

Bet prieš jums pradėti Popping tabletes, jūs padaryti protingas dalykas. čia jūs atėjote padaryti savo mokslinių tyrimų apie PhenQ ir išsiaiškinti, ar tai geras pasirinkimas už jus, pati ir, palyginti su kitų svorio netekimas piliules, pavyzdžiui, Phen375. Taigi leiskite pasinerti tiesiai atsakant savo svarbiausio klausimo.

Spauskite čia norėdami užsisakyti PhenQ iš oficialios svetainės »

PIRKTI DABAR »