סקירת Testogen: Booster טסטוסטרון למעלה – האם זה באמת עובד?

Home » Review » Testogen » סקירת Testogen: Booster טסטוסטרון למעלה – האם זה באמת עובד?

Last Updated on

יתרונות Testogen:

Testogen - המאיץ טסטוסטרון ביותר 2016

 • הגדלת מסת שריר רזה
 • עוד כוח ועצמה שוהה
 • שיפור טונוס שרירים
 • ביטול שומן גוף נוסף
 • עוזר לריכוז לחדד
 • אנרגית הגדלה
 • שיפור מצב הרוח

לקנות עכשיו »

 

מאמר זה חושף את היתרונות והחסרונות של Testogen , ומסביר כיצד המוצר פועל, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

יש חוק בלתי כתוב זה כי הטסטוסטרון קשור קשר הדוק תמיד עם גבריות. ככל טסטוסטרון יש לך, גברי יותר אתה מקבל. זה לא קשה להגיע למסקנה כזו כאשר אתה יודע כי טסטוסטרון הוא מה שעושה הקול שלך יותר עמוק, “גבריות” לגדולות יותר, השרירים והעצמות שלך חזק.

אבל ככל שאתה מתבגר, הגוף מתחיל לייצר פחות ופחות מזה. זה גורם “off” ימים שבו אתה פשוט לא בפוקוס, סחוט פיזית, פחות תחרותיים ואף פחות מתעניין במין. זה צפוי כאשר אתה צריך פחות משהו שמשפיע הגאווה שלך.

לכן יש Testogen כדי לעזור לך להגביר את רמות הטסטוסטרון שלכם כדי לתת לך יתרון שלך בחזרה ולהחזיר הלהט שלך.

סקירת Testogen

בתור התחלה, זה לא סטרואידים . יש כל כך הרבה דברים שנשמעים בסדר עם המילה הזאת. דברים כמו קצב לב מוגבה, אלרגיות, תופעות לוואי ואף פצעונים. ו Testogen נותן לך אף אחד מאלה כי זה תוספת; לא סטרואידים.

אתה גם תהיה זו טעות לחשוב כי Testogen הוא טסטוסטרון בכמוסה. אין דבר כזה זה. מה שהיא עושה זה ומחייה את הגוף כדי ליצור יותר של חומר טוב. תחשוב על זה כעל א-לחצן איפוס עבור זיהוי הגיל של הגוף שלך. זה יאלץ הגוף שלך לחשוב שאתה עדיין בשנות ה -20 שלך, מרמים אותו לתוך לייצר טסטוסטרון יותר עבורך.

המדע הקשיח

כי זה נחשב להורמון הגברי, הטסטוסטרון מיוצר באשכים. זה עוזר בייצור הזרע ופונקציות אחרות כגון הייצור של תאי דם אדומים מסת שריר. זה גם תורם את החשק המיני של גבר.

לאחר שפורסם לתוך זרם הדם, טסטוסטרון ממשמש את הגוף לייצור הורמונים אחרים ואנזימים לתרום לצמיחת שריר, צפיפות עצם ואת הליבידו. מה שנשאר הייצור שלך הוא מה שמחזיק אותך וללכת על זה.

זה מיוצר בשפע בגיל ההתבגרות שבו בנים המעבר לבגרות. אבל עם הזמן החולף, הגוף מייצר פחות, וברוב המקרים, לא מספיק. אתה תדע שאתה חווה ירידה בייצור טסטוסטרון כאשר הדברים הבאים יקרים:

 • עייף
 • ירידת צמיחת שיער בגוף
 • מצבי רוח משתנים
 • זקפות לסר
 • קיבולת תחתונה קוגניטיבית
 • גידול שומן בבטן

רמות טסטוסטרון נורמליות נמצאות בתוך הטווחים של 270 כדי 1070 ng / dL. אתה לשיא רמת ההפקה הזאת עד שתגיע 20, אשר מתחיל לרדת לאט אחרי. זו הסיבה מדוע אתה כל כך מלא אנרגית חשק מיני במהלך 20 של שלך שנעלם פתאום בנקודה מסוימת.

כשתעבור 30, הגוף שלך יתחיל לייצר 1% פחות מסכום טסטוסטרון הרגיל שלך כל שנה. קח את זה כמתנה לא רצויה ליום ההולדת שלך. אבל זה לא אומר שאתה צריך לחיות עם זה.

איך לגדל טסטוסטרון

מלבד TestoGen ותוספי הטסטוסטרון הטבעי אחרים, יש דרכים אחרות שבהן להביא את רמות עד לשיא טוב. חלק מהשיטות הללו כוללים סטרואידים וטסטוסטרון אוראלי בפועל. ולמרות שיטות אלה מקובלים, יעילותם מוטלת בספק.

כשאתה לוקח טסטוסטרון דרך הפה, אתה לא לוקח את מלוא היתרונות של ההורמון. הסיבה לכך היא כי הכבד שלך יהיה לשבור את ההורמון ולהשתמש בו למטרות אחרות במקום להחיות את הגוף שלך. עד הכבד שלך נעשה עם טסטוסטרון הפה שלך, יהיה כמות זניחה של אותו עזב במערכת שלך.

מצד השני, סטרואידים לספק גישה חזקה יותר כדי להגביר את גופך אך עם תופעות לוואי לא רצוי. וגם לפני שאתה יכול לקבל את הידות על מותג טוב, עדיין לא היית צריך להתייעץ עם הרופא שלך כדי להיות בטוח כי המותג שלך הוא נכון עבורך.

מאיצי טסטוסטרון טבעיים פועלים באופן שונה. במקום לתת לך טסטוסטרון ישיר, מאיצים אלה לשפר את היכולת של הגוף לייצר את זה. זה אומר שאתה תפתח את זה באביב נוער לך פעם. זה כמו פתיחת באר הגוף שלך במקום לקנות את המים ממעיין.

לחץ כאן כדי לטעון המחיר המיוחד Testogen שלך »

איך עובד TestoGen

מרכיבי testogen סקירת Testogen - המאיץ טסטוסטרון ביותר 2016מה סקירה TestoGen יהיה שלם בלי סקירה מלאה של איך זה עובד? כשאתה לוקח TestoGen, הגוף שלך הוא נתון מרכיבים טבעיים שונים להגביר את יכולתה ליצור יותר טסטוסטרון. תחשוב על זה כעל נותן השיש שלך שק קצת עזרה לאורך הדרך.

הדבר הכי הגדול שתבחין על TestoGen הוא כי יש ג’ינסנג. אפילו השם של תמצית שורש זה הוא גברי. זה שם נרדף חומרים לשיפור ביצועים רבים אשר נועדו לעזור לך בפעילויות הלא שינה נעשו בחדר השינה. זה נחשב כאפרודיזיאק. וזה אומר שזה מכניס אותך למצב נפשי ופיזי פעיל.

אתה גם מקבל מנה של “טופר השטן” בכל כמוסה של TestoGen. תופעה זו ידועה גם בשם Tribulus Terrestritis. זהו עשב כי כבר חלק של תרופות המשפרות את זכר סינית עתיקה במשך שנים. זה עוזר רקמת שריר מבנה הגוף שלך תמורת שומן.

עשב נוסף תמצא ב TestoGen הוא חילבה. הזרעים של צמח זה כבר ידוע כדי לעזור להגדיל את הסיבולת והכח שלך כדי לעזור לך לעבוד במשך כל היום, לא משנה מה אתה עושה. על גבי לעזור לך להימשך זמן רב יותר במיטה, זה גם יעזור לך כבר אחרון בחיים כי הוא מכיל גם אנטי-אוקסידנטים חזקים המונעים מזדקנים מהר.

מלבד מרכיבים המעניינים אלה, יהיה לך שילוב יפה של ויטמינים ומינרלים חיוניים, כי אתה יכול למצוא תוספי המזון ביותר כדי לעזור לך לקבל גישה מלאה מעוגלת כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון שלכם. ביקורות TestoGen אחרים לשקול מוצר זה כדרך טבעית ובטוחה כדי לרענן רמות הייצור ללא תופעות לוואי מגעיל.

איך זה ערימות נגד התחרות

אם אתה כבר בתוך המעגל לחיזוק די הרבה זמן כבר, בשם TestoFuel וראש זכר אולי לבוא בדרך שלך. עבור החלק הגדול ביותר של 2014, תוספי שני אלה כבר שמשחדים את זה בשביל המקום הראשון בשרשרת המזון. כאשר TestoGen בא משומקום בדצמבר 2014, היא שינתה את המשחק לחלוטין, לשדוד את המתמודדים הנוכחיים של כל הסיכויים על בכורה.

אבל אתה כבר יודע שאתה צריך מספרים כדי להוכיח טענה כזאת. ו TestoGen אינו מאכזב בהקשר הזה גם.

מבחינת המחיר, אתה מקבל עסקה טובה יותר. החסכון שלך קטן כמו 14 $ אם אתה קונה אספקה ​​של חודש של TestoGen לעומת TestoFuel ו ככל 171 $ אם אתה קונה חצי שווה של תוספי שנה. אבל זו לא הנקודה שבה מלחמת המספרים מסתיימת.

ביקורות מאיצות טסטוסטרון אחרים יכולות להתפאר רק של מרכיב עיקרי אחד שעוזר לשפר את ייצור הטסטוסטרון שלך. עם TestoGen, אתה מקבל יותר מפעם אחת. אתה מקבל עצום 300mg של Tribulus Terrestris . אתה בקושי מקבל 150 מג של דברים אחרים. זה אפילו נעדר TestoFuel. ועם ג’ינסנג חילבה לגבותו, אתה מסתכל פיצוץ ברמות טסטוסטרון שמיש שלך. נתונים אלה לבדם הופכים TestoGen המאיץ טסטוסטרון הטוב ביותר 2016 קידם בברכה .

יתרונות TestoGen

 • Execute טוב יותר בחיי היומיום
 • פעילות גופנית משופרת על ידי פי עשרה
 • ארוכים מאוד במרווחי אימון
 • שיפור שרירי היטב רקמת שריר
 • לחץ דם מופחת ורמות כולסטרול
 • מלאת עזוז, השראה, וכוח רצון להצטיין
 • השפעה חיובית על מצב רוח, וכתוצאה מכך לירידת דיכאון, תסכול, ועייפות
 • יעילות ופשטות הנפשית שלך יהיה גם להגביר
 • החשק המיני Ones ב מגביר השינה
 • הירכיים שלך תהיינה מפוסלות וקוצצות

TestoGen חסרונות

 • האם להיקלט מזונות
 • יש קפסולות להילקח במהלך היום כדי לקבל את האפקט הגבוה ביותר

האם יש תופעות לוואי?

Testogen מחומרים טהורים, טבעיים, ולכן אינו משויך כל תופעות לוואי שליליות כאשר הוא נלקח על פי הנחיות. הוא גם בטוח לקחת תוספת זו במשך תקופות ארוכות של זמן עד לך להשיג את התוצאות הרצויות.

איפה אתה יכול לקנות Testogen ו מהי העלות?

אתה יכול בקלות לרכוש Testogen באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של היצרן.

חבילת # 1 הוא אספקת חודש אחד (120 כמוסות) היא כרגע 54.95 $ (בעבר 59.95 $). זה מתפרק רק 1.83 $ למנה.

חבילת # 2 אתה קונה שני ולקבל אחד חינם לאספקת 3 חודשים (סה”כ 360 כמוסות) ב 119.95 $ (בעבר 179.95 $). זה מתפרק רק 1.33 $ למנה.

אריזת # 3 אתה קונה שלושה ולקבל שני חינם לאספקת חמישה חודשים! המחיר הוא 179.95 $, ירידה מ- 299.75 $. זה מתפרק 1.26 $ למנה וללא ספק עסקת החבילה הטובה ביותר. זה קורה גם להיות העסקה הטובה ביותר על כל מאיץ טסטוסטרון שנבדוק.

הצעות דיסקונט Testogen מחיר קנייה מקוונת
בקבוק 1 (1 חודש אספקה) 54.95 $ לקנות »
2 בקבוקים (2 חודשי אספקה) + 1 בקבוק חינם 119.95 $ לקנות »
3 בקבוקים (3 חודשים אספקה) + 2 בקבוקים חינם + תה שרירים חינם + חינם Testogen Ebook
$ 179,95 לקנות »

יש Testogen לקחת את המקום הראשון בתור Booster טסטוסטרון הכולל מס ‘1 בשוק. אנו מקווים שאתה נהנה לקרוא את זה  סקירה TestoGen !

Testogen קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]

 

לחץ כאן כדי לטעון המחיר המיוחד Testogen שלך »

קנה עכשיו »