סקירת PhenQ מפורטת – האם מוצר זה באמת עובד?

Home » Review » phenq » סקירת PhenQ מפורטת – האם מוצר זה באמת עובד?

שם תכנית הדיאטה, אתה כבר ניסית את זה, ועכשיו אתה מסתכל לתוך PhenQ .

אתה יכול פשוט להיות מישהו המעוניינים להאיץ את הירידה במשקל שלך ולמקסם את כמות המשקל שאבד הסכום הנמוך ביותר של זמן, תוכנית הרזיה פתרון מהיר של ההתקפה.

או שאתה יכול להיות מישהו שמרגיש כמוך כבר ניסה הכל. בשלב זה או אחר שהרחקת חינם פחמימות או גלוטן, מנסה לשמור על קשר עם מגמת אכילת הבריאה האחרונה, superfood, או תכנית הרזיה במאמץ להיפטר קילוגרמים עודפים או אפילו הק”ג האחרון, עקשן.

ניסית מנקה מיץ פתרון מהיר , ואף הייתה פעם אחת אכלת מרק כרוב בקפידה (או משהו שווה מונוטונית) במשך יותר משבוע בכל פעם. וכמובן, אתה כבר פעילות גופנית.

אם שצלמת את מנוי לחדר כושר חודשי (ולמעשה השתמשתי בו!), היה נרשם שעות אינספור על הליכון או מכשיר כושר ביתי אחר, או הצטרפתי לשיעור התעמלות לשחות Y המקומי, אתה כבר זיווגת תוכניות הדיאטה שלך החודש עם-outs עבודה סדיר, בתקווה שהפעם תקבל את התוצאות רצויות ולירה ידי קילו תתחיל לראות את הגוף האידיאלי, בריא אתם משתוקקים.

אם זה נשמע לכם מוכר, ואתה מישהו שהיה לסירוגין תוכניות הרזיה במשך שנים, מרגיש כאילו אתה כבר ניסית הכל ואתה פשוט לא מקבל את הרזית תוצאות שקיווית, ייתכן חפשת עוד אפשרות הרזיה וגלול דיאטה גילו כמו Phen375 או PhenQ, ותהו אם אחד מהם עשוי להיות המוצר הנס שנועד להאיץ את הירידה במשקל שלך ולפעול כתוספת תוכניות הדיאטה הנוכחית שלך וערכות ושחרור קילו.  

מהו PhenQ?

סקירה מלאה PhenQ - PhenQ - גלולת הדיאטה האולטימטיבית עבור הרזיה

PhenQ הוא הדבר האחרון תוסף גלולת דיאטה . על פי אתר האינטרנט מפיץ ארצות הברית של היצרן, PhenQ נועד לבצע במטרה המפורשת של מיקוד וצריבת שומן מאוחסן, דיכוי התיאבון של המשתמש, חסימת ייצור שומן.

הם אפילו עושים את הטענה PhenQ יש לו את היכולת להיות מסוגל להשפיע מצבי הרוח של המשתמש באופן חיובי ולתת להם מגביר אנרגיה. כדי לגבות את הטענות שלהם, מקבלי תביעת PhenQ יש ראיות מחקר מדעיות וקליניות כי PhenQ הוא ללכת אל מוצר להשגת יתרונות הרזיה אלה.

אז … זה ההייפ. אבל באמת כדי לברר מה הוא PhenQ, נלך קדימה ולשאול כמה שאלות מעקב …

מה עשוי PhenQ?

מרכיבי phenq

בואו נתחיל עם מה שזה לא עשוי. למרות ששמות כמו PhenQ ו Phen375 לרמוז בזווית רחבה על כוח עצמת ההרזיה של phentermine, PhenQ לא בעצם מכיל phentermine. זה די לטעון נקודה לטובתה, כמו phentermine אסורה למעשה במדינות מסוימות (אם כי לא ארצות הברית) בשל היותה קשורה לתופעות לוואי רציניות.

מה PhenQ אינו כולל שבעה מרכיבים עיקריים: Capsimax אבקה, סידן קרבונט, כרום פיקולינט, קפאין, Nopal, L- קרניטין Furmurate, ואת המרכיב העיקרי שלה התייחסו רק בתור ” α-Lacys איפוס ® “. PhenQ גם מכיל כמה כמויות של מגנזיום stearate מגנזיום אוקסיד.

בסדר.

אלא אם כן יש לך רקע מדעי או תזונאי, אף אחד שמות מרכיב אלה כנראה התכוונו רבים לך. אל תדאגו; הצעד של המנה הבא הוא לעבור על כל מרכיב לפי סדר. בעשותו כן, נשקול את התוצאות של מחקרים רלוונטיים הנוגעים אם המרכיבים הרשומים אכן הוכחו יעילים בסיוע לאנשים לרדת קילוגרמים העודפים שלהם.

Capsimax אבקת –   זוהי תערובת מורכבת של פלפלת, piperine, קפאין, ניאצין, כל מרכיב אחד מהם יכול להשתמש הסבר משלו.

  • פלפלת – המופקים מצמחים פלפל צ’ילי, 2012 מחקר הראה כי פלפלת מילא תפקיד בהשגת ירידה במשקל לכימות. נגזרת זו הוא כביכול להשפיע על תהליך של ירידה במשקל על ידי הפחתת צריכת האנרגיה כאשר הם נלקחים לפני האכילה – או, במילים פשוטות יותר, פלפלת הוכח לפעול כמדכא תיאבון.
  • Piperine – AKA פלפל שחור, גם שמוצג על ידי לפחות מדעיים אחד מחקר לשחק תפקיד הפחתת שומן.
  • קפאין – זה גם נקשר בלמעלה מ במחקר אחד, כולל 2009 מחקר המופיע European Journal of Nutrition הקלינית , להיות להם השפעה על שריפת קלוריות דיכוי התיאבון.
  • ניאצין – אולי יותר נפוץ מוכר ויטמין B3. לדברי Library of Medicine הלאומי S , ניאצין לא רק “מסייע למערכת, עור עיכול ומערכת העצבים לתפקד”, אבל זה “כמו כן, חשוב להמרת מזון לאנרגיה”. למרות כל הפונקציות החיוניות ניאצין מבצע זה עושה את זה הכרחי עבור גוף בריא, הגוף שלנו לא שומר ניאצין וזה חייב אפוא להיות מתחדש ללא הרף באמצעות צריכת מזון או תוספי תזונה.

למרבה הצער, את יתרונות ההרזיה של ניאצין ניתן לסתור על ידי המאפיינים האחרים שלה. על פי מחקר 2010 שפורסם ב Journal העולם לגסטרואנטרולוגיה , ניאצין עשוי לשמש גם מעורר תיאבון.

עם זאת, בעוד ניאצין החזק כל מופיע לתרום הוא לחיוב ולשלילה לתהליך ההרזיה, מתוקף היותו ממריץ תיאבון ניתן לסתור על ידי מרכיבים אחרים PhenQ שנועדו לעשות בדיוק את ההפך.

סידן קרבונט – טופס משלים של סידן בתזונה, גם נפוץ למצוא עזרי עיכול קל לזיהוי כגון Rolaids ו טאמס. אתר PhenQ המסחרי טוען כי מרכיב זה הוכח לעודד את הגוף לשרוף שומן; אולם המחקר הם מצטטים לתמוך במסקנה זו למעשה אינה מופיע לתמוך בה. בנוסף, התוצאות של יותר מ במחקר אחד (כולל מחקר מאותה השנה) מופיעות לסתור את הטענות ישירות כי מרכיב זה משחק כל תפקיד משמעותי בירידה במשקל בכלל. הערה אחת לסיום: סידן פחם כבר ידוע לגרום לתופעות לוואי מתונות, כמו נדונו קצת על עוד.

כרום פיקולינט – מינרל טבעי מצוי הרבה מאכלים בריאים כגון בשרים, דגנים מלאים, וכמה פרות וירקות. מחקר, כולל מחקר שנעשה ב- 1993 שפורסם בכתב העת של תזונה מצאו ראיות לכך כרום יש לו את היכולת לפעול נגד תנגודת לאינסולין ולכן לעזור עם הרגולציה הסוכר בדם, אשר בתורו עשוי לעזור לדכא את התשוקה לפחמימות (ובכך להקטין את צריכת הקלוריות).

קפאין – זה נראה בנוסף קפאין כבר נכלל אבקת Capsimax.

Nopal – הכרית של הצבר המקסיקני. 2014 מחקר מצא כי הסיבים כלולים מרכיב זה מועיל עוזר לגוף להיפטר שומן. המחקר גם למסקנה כי nopal עשוי גם להוות חלק בריא של תזונה מסיבות אחרות מאשר ירידה במשקל.

ל-קרניטין Furmurate – זה חומצת אמינו הוכח לסייע בייצור metabolisation ואנרגיה שומן. הוא נמצא בשר אדום, אבוקדו, ומוצרי חלב בין מזונות אחרים.

מגנזיום Stearate ותחמוצת – מגנזיום הוא מינרל חיוני לתהליכים גופניים רבים. Stearate מגנזיום גם משמש לעתים קרובות על ידי יצרנים לאגד ולשמור על תערובת נכונה של חומרי תוספת.

אלפא-לייסי איפוס של – המרכיב העיקרי ב PhenQ הוא תערובת סימן מסחרי של חומצה אלפא-ליפואית ו ציסטאין, מיועד לפעול כגורם מאיץ את חילוף החומרים ולהאיץ שריפת קלוריות.

האם PhenQ בטוח?

יוצרי PhenQ טוענים כי תוספת הדיאטה הזאת מיוצרת מתקן ה- FDA. על פי אתר האינטרנט של ה- FDA, עם זאת, ה- FDA לא לאשר או לבדוק את מתקני ייצור לתוספי תזונה ואינם דורשים תוספי תזונה כדי לקבל אישור לפני שהם משווקים.

החדשות הטובות הן, לעומת זאת, היא כי ה- FDA אינו מתחיל לפקח תוספי תזונה לאחר שהזינו את המקום בשוק, ופוסטים רשימת עדכונים הצרכן ואזהרות לגבי מוצרים כאלה. PhenQ עד כה לא הופיע ברשימה זו ולא האם חל מחקר שיוך PhenQ עם כל פרות בטיחות או תופעות לוואי חמורות.

אז זה נראה ” בטוח ” להסיק PhenQ בטוח לקחת. האזהרה אחד, כמובן, היא שזה בטוח אם עוקב אחר יוצרי כיווני הממשל עצמו PhenQ. הם מזהירים כי PhenQ לא צריך להילקח על ידי נשים הרות או מיניקות או קטינים מתחת לגיל שמונה עשרה.

בנוסף הם מזהירים כי אנשים עם תנאים קיימים או אנשים כיום לוקח מרשמים רפואיים לא צריך לקחת PhenQ מבלי להיוועץ תחילה עם רופא או בריאות רפואי מקצועי.

האם PhenQ יש תופעות לוואי מדווחות?

יש משתמשים PhenQ על כולו לא דיווחו כל תופעות לוואי משמעותיות או בעצם כל תופעות לוואי בכלל. משתמשים צריכים להיות מודעים, עם זאת, כי PhenQ לא צריך לקחת אחרי בערך 15:00, בשל העובדה כי PhenQ הוא ממריץ. אנשים עם רגישויות קפאין מומלץ גם להימנע מנקיטת צורות אחרות של קפאין (קפה, משקאות קלים) תוך שימוש PhenQ.

עוד הערה חשובה היא כי סידן פחמתי, מרכיב מרכזי PhenQ, נקשר לתופעות לוואי כולל עצירות, בחילה או הקאות, גז, בלבול נפשי, כאבי ראש, וצמא. במקרה של PhenQ עם זאת, לא נראה כי צרכנים רבים דיווחו על תסמינים כגון הנוגעים שימושם PhenQ.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

האם PhenQ סלים עבודה?

phenq-לפני-אחרי-תוצאות

PhenQ הוא יחסית חדש בשוק ולכן אין ביקורות מקוונות נרחבות של מוצר זה. עם זאת, של ביקורות אכן קיימות, הקונצנזוס נראה כי PhenQ עובד לבצע מטרות המוצהרות שלו. הצרכנים איבדו משקל כאשר לוקחים PhenQ, ודיווח חווה את היתרונות המדוברים של אנרגיה מוגברת ותיאבון מודחק.

להלן מדגם של כמה מביקורות המנוגדות הזמינות לגבי התוצאות של לקוח PhenQ.

אמילי – 31 במרץ רח 2016A עצמי תאר לקוח עצמאי בשם אמילי כותב כי “בתוך 10-15 דקות של לקיחה” PhenQ שחווה עלייה ניכרה ברמות האנרגיה שלה עד כדי כך שהיא יכלה להתחיל לבצע פעילות גופנית מדי יום, משהו שהיא בעבר לא היה כוח לעשות. אמילי גם דיווחה על פסד משקל כולל של ארבעים ושמונה קילו בשלושה חודשים כאשר לוקח PhenQ בשילוב עם תזונה בריאה (בריא?) וכמובן, פעילות גופנית.

אמנדה – 19 באפריל th 2016Amanda הוא אחד הסוקרים הצרכן כמה מצאתי שדיווחו על חוויה שלילית באמצעות PhenQ. היא טענה סבלה מתופעות הלוואי הקשורות סידן פחם. עם זאת, בעוד אמנדה בסופו של הדבר החליט כי תופעות הלוואי שהיא חווה היו עד חמורה להמשיך לקחת את התוסף, שעשה להכיר בכך במהלך זמנה שימוש בו שחווה ירידה משמעותית במשקל.

ג’ייסון – הצרכן זה דיווח תסכול חווה עם מוצרים אחרים הרזיה לפני שפנה PhenQ ולבסוף להשגת הרזיה תוצאות הוא הרצוי.

יצוין כי הרוב המכריע של לקוחות זמינים היו דומה יותר תגובות של אמילי וג’ייסון מ אמנדה. אם בודק אלה למעשה הם אמיתיים עצמאיים היא הקוראים משהו חייב לשפוט בעצמם.

שיקולים נוספים:

יש כמה גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קבלת החלטה על אם או לא לרכוש ולהשתמש PhenQ.

ראשית, בעוד מטרה עיקרית של PhenQ היא לשמש כמאיץ של תהליך שפיכת קילו, זה לא ואינו מתיימר להיות עצמאי זבנג וגמר. PhenQ מיועד לפעול בשיתוף עם תזונה בריאה משטר התעמלות.

שנית, מחיר. בשעת 69.99 $ בקבוק, PhenQ הוא כעשרה דולרים יקרים יותר מאשר Phen375, אחד מיריביו הראשיים שלה בשוק. יש פן 375 גם יתרון נוסף שיש כבר בסביבה עוד, כלומר יש לו רקורד מוכח יותר של מיקוד אלה קילוגרמים עודפים וראיות יותר צבר לבסס את עצמה כתוסף הרזיה בטוחה.

ערבות, שלישיות. בעוד מתחרים כמו פן 375 מציעים לעשות כסף בחזרה להבטיח אם המשתמשים אינם מרוצים עם התוצאות שלהם, פן 375 רק מציע שעבוד כסף בחזרה מוגבל מאוד. Phen375 מחייב, על מנת לקבל החזר עבור תוצאות מאכזבות, לקוחות חייבים, בתוך 30 יום מיום הרכישה המקורית, לקפוץ דרך חישוקים כמה.

אלה כוללים שמירה על שיא מקוון ברחבי שימוש באתר ניתן במיוחד של Phen375, כמו גם קבלת אישורים מרופא לתמוך לקוחות הטוענים שלא קבלו שום הטבות הרזיה.

לעומת זאת, PhenQ מציעה ללקוחות ערב 67 יום (השבעה ימים הנוספים הנם לתת דין וחשבון על זמן משלוח), ו PhenQ דורש הרבה פחות הוכחה של חוסר שביעות הרצון של לקוח עם המוצר שלהם. בעוד המדיניות הגמישה שלהם הוא ללא ספק במאמץ להגיע לצרכנים לטעום את המוצר שלהם, זה בהחלט מצליח הוספת כרית ביטחון נוספת למשתמשים עדיין חוששים לרכוש אותו.

PhenQ אפילו מפרסם כי לקוחות פוטנציאליים מוזמנים (תעזו לומר עודד?) לנצל BTGO שלהם (לקנות שני קבל אחד) עסקה ועדיין יכול לנצל את ערבותם.

האזהרה אחד לכל זה היא כי בקשות PhenQ שכל הסגורה ובקבוקים תוחזרנה עם בקשת הכסף בחזרה, וכי הערובה יחידה החזרים לרכוש במחיר אך אינם כוללים דמי משלוח. ובכל זאת, ההגבלות המינימאליות של PhenQ להשוות לטובה עם מדיניות ההחזרה המוגבלת פולשניות של Phen375, ואל נראים לספק תמריץ מספיק כדי מדגם לפחות מה יש PhenQ להציע.

[Id ept = “13,152”]

סופי מחשבות

נראה שיש לא בטיחותי חמור מספיק כדי להצדיק הימנעות של מוצר זה, ויש נראה אכן ביקורות של לקוחות די מרוצות ומחקר מצדיק PhenQ. בסופו של דבר, אם כי, מדובר בהחלטה כי יש לשקול היטב (לא בטוח אם משחק מילים שנועדה), וייתכן שאף שוחח עם איש מקצוע בתחום הבריאות. זה נכון במיוחד אם יש לך בעיות בריאות בסיסיות או על תרופות מרשם שעשוי להפריע או מגיבים קשים שילוב המרכיב של PhenQ.       

התזכורת אחרונה וכמעט מיותר אחת בעת ביצוע ההחלטה אם PhenQ או שלא PhenQ: PhenQ היא מחויב כמו מאיץ ירידה במשקל משפר. כל ההייפ לחגיגה הצידה, המפיקים של תוסף זה לא (די) להפוך את התביעה תכונות מאגיות. PhenQ, כמו רוב מסוגו, נועד ללוות דיאטת משטר הרזיה רגילה, כולל תזונה בריאה ופעילות גופנית.

לקוחות מתכננים לקחת PhenQ בלי לנסות לשלב את זה עם אמצעים אחרים הרזיה יותר exertive צריך להיות מוכנים לא לראות תוצאות משמעותיות.

אז כדאי לכם לקחת PhenQ?

בסופו של דבר כי ההחלטה תלויה בך והוא יכול להתבצע רק על ידך. אבל אנחנו מקווים כי מאמר זה מוכיח מועיל לך כפי שאתה לשקול את היתרונות והחסרונות של נטילת תוסף תזונה זה.

אם ניטלת PhenQ או גלולת הרזיה דומה כגון Phen375 אנא אל לחלוק מחשבות והחוויות שלך בסעיף ההערות למטה. אנחנו גם רוצים לשמוע כמה השיקולים שלך אם אתה עדיין חושב על והתלבטויות בשאלות האם PhenQ או מוצר דומה מתאים לך.

אנו מאחלים לכם הצלחה במסע שלך כדי להסיר את עצמך מאותם קילוגרמים לא רצויים ולבנות בריא לך!

אבל לפני שאתם מתחילים לצוץ גלולות, עשית את הדבר החכם. באת לכאן כדי לעשות את המחקר שלך על PhenQ ולברר אם זה אפשרות טובה בשבילך, בעצמה לעומת גלולות הרזיה אחרות כגון Phen375. אז בואו לצלול ממש על ידי מענה לשאלה הבסיסית ביותר שלך.

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »