סקירת NiacinMax – יתרונות ושימושים

Home » Review » NiacinMax » סקירת NiacinMax – יתרונות ושימושים

Last Updated on

תוספי ניאצין – B3, הטבות ושימושיה

ויטמין-b3-ניאציןניאצין (ויטמין B3) ידוע ביכולתה לעודד התרחבות ולעזור שרירים קשים-עבדו לקבל את החמצן וחומרים מזינים הדרוש כדי לתדלק אימון אינטנסיבי ולשפר צמיחת שריר וכוח.

מבט מהיר על התווית על כל מספר של תוספי bodybulding עשוי לחשוף את נוכחותה. עם זאת, ניאצין מתגאה יכולת אחרת, כי הוא לא כל כך מוכר-זה מגביר את הייצור של הורמון גדילה אנושי (HGH).

מה שאתם צריכים לדעת על HGH

חשבת פעם חזרתי לילדות שלך ונזכר כמה מהר השתמשת לרפא לאחר כל אותן ברכיים מצוחצחות פוני סריטות כי הם חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות? לא? לעשות את זה עכשיו. אז קח קצת זמן לחשוב על הקשישים ואיך לשבור ירך או פוצע את הבשר הוא כל כך קל להם את תהליך ההחלמה כך איטי. יש סיבה להבדל זה בין שני הקצוות המנוגדים של סולם זה שאנו קוראים לו חיים. צעירים יש גופים המכילים כמויות גבוהות של HGH, אנשים מבוגרים לא.

HGH מיוצר על ידי בלוטת יותרת המוח וצעיר התברכו בלוטה שואבת החוצה כמות נדיבה כי עדיין יש להם הרבה גוברת לעשות. רמות התפוקה לשיא במהלך בגיל ההתבגרות אף. לאחר שזה בירידה כל הדרך. עד שהם מגיעים ה -20 באמצע שלהם, רוב האנשים יהיה לייצר פחות HGH ניכרת ממה שהם היו בשנות העשרה שלהם, עד גיל 61, רמות HGH הם בדרך כלל 80% נמוך יותר מאשר הם היו בגיל 21.

למרבה המזל, אף אחד לא צריך לקחת את זה בשכיבה. אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, ולקצור את היתרונות של כל HGH כי, ואחד הדרכים הטובות ביותר והבטוחות ביותר לעשות זאת היא באמצעות ניאצין.

HGH היתרונות מספק

ניאצין-max-הטבות

כאשר רמות HGH הן גבוהות הוא מספק יתרונות רבים, לרבות:

 • רווחי כוח
 • מסת שריר משופרת
 • עדיף מערכת החיסון
 • ריפוי מהיר יותר
 • רמות טסטוסטרון שפרו
 • עוד עצמות גמישות
 • הפחתת הסיכון למחלות לב
 • חשק מיני משופר
 • יכולות קוגניטיביות משופרות
 • רוח משופרת
 • איכות שינה טובה יותר

טיעונים בעד גברת HGH באופן טבעי

בשנים האחרונות ספורטאים רבים מחפשים קצה completive נקטו השימוש זריקות שסיפקו צורה סינטטית של HGH. אאמר טיפולים מסוג זה הוכיח את עצמו יעיל מאוד, אך הם יכולים גם לגרום לתופעות לוואי קשות, לרבות מפרקים נפוחים, כאבי שרירים, ורמות כולסטרול גבוה. שימוש הורמון גדילה סינטטי אסור גם על ידי עמותות ספורט רבות. ספורטאים אשר נבדקו ונמצאו את זה בדם שלהם צפויים להיות מגורש מן המתחרות. נגן הרוגבי הבריטי, טרי ניוטון, למד את הלקח הזה בדרך הקשה, בשנת 2010, כאשר הוא הפך לספורטאי הראשון אי פעם להיות מושעה במשך באמצעות הורמון גדילה סינטטי.

בימים אלה, יותר ויותר אנשים נעשים מודעים ישנן חלופות טבעיות ובטוחות מסוגלות לחיזוק HGH ללא כל האי הנעים או סיכונים הקשורים זריקות הורמונים. ניאצין הוא אחד הפופולריים ביותר. זהו גם החזקים ביותר ומחקרים רבים מוכיחים שזה עובד.

מבט על המחקר

בשנת 1983, קבוצה של חוקרים החלה לערוך מחקרים שנועדו לחקור היכולת של ניאצין לנהל את רמות כולסטרול, ולאחר מכן הבינה ערך שלה כמתחם לחיזוק HGH. המתנדבים האדם (בגילאי 35-48) שהשתתפו במחקר קיבלו מינונים רגילים של ניאצין (500mg). זה הוכח כיעיל בהורדת רמות הכולסטרול ואת הנתונים הראו גם עלייה ניכרת HGH.

עשר שנים מאוחר יותר, בשנת 1993, חוקר בדנמרק ערך מחקר דומה, אך הפעם המחקר תוכנן במיוחד כדי לחקור את הקשר בין ניאצין HGH. הנבדקים במחקר חולקו לשתי קבוצות. הקבוצה הראשונה קיבלה פלצבו פעמיים ביום והקבוצה השנייה קיבלה ניאצין (350mg). תקופת המחקר היה ארבעה שבועות ואת רמות HGH של בקבוצת הפלצבו לא הראו שינוי ניכר. עם זאת, קבוצת ניאצין הראתה עליית HGH ממוצעת של 400%.

מספר מחקרים מראים את HGH לחיזוק היכולות של ניאצין ניתן לשפר עוד יותר על ידי השימוש בו בתקופות של פעילות גופנית קשה. תוצאות מחקר אחד כזה פורסם הורמון והתנהגות (בכתב העת המדעי) ואת משתתפי המחקר הראו עלייה של 600% מדהימים HGH.

מהו NiacinMax?

ניאצין-max-מוצרNiacinMax הוא תוסף ייחודי אשר נועד רק על מישהו שרוצה לשפר את התפקוד הגופני לשיאן או להדוף את ההשפעות של הזדקנות.

NiacinMax קל לשימוש רצועות שאתה פשוט מקום על הלשון (בדרך כלל הדבר ראשון בבוקר) והם לפזר שחרור הנוסחא יוצרת את תוספת ניאצין עובד המהיר ביותר בשוק. תוכלו לשפר את זרימת החמצן שלך בכ -50% תוך הגברת זרימת הדם וספירת כדוריות דם אדומות.

NiacinMax ימנע מערכת העיכול שלך לחלוטין. הסרט הדק מתמוססת במהירות תחת לשונך, שחרור 75mg של ניאצין טהור ישר לתוך זרם הדם שלך. ומכיוון ניאצין שלנו ביו-מובן עם ליפוזומים, הוא מוגן ממש עד הזמן שהוא מגיע לתאים. מערכת מסירה מכוונת היטב, מוגנת זה נותנת NiacinMax זמינות ביולוגית גבוהה יותר מכל תוסף ניאצין אחר. כלומר, אתה מקבל כמעט את כל זה, ולא רק חלק ממנו.

[Id ept = “14,882”]

לסיכום

כתוסף סיוע וספורט פיתוח גוף, niacinmax יש הרבה מה להציע. זהו מגבר HGH מוכח נוסף יכולים לתמוך במטרות של ספורטאים על ידי מתן התרחבות. היא הוכיחה גם להיות יעילה להורדת כולסטרול. זריקות הורמונים יכולות לקבל את ההשפעות הפוכות עשויים להעלות נושאים אחרים גם כן. יש לקוות, מתישהו בקרוב, זריקות HGH תהפוכנה לנחלת העבר. זה לא צריך להיות איינשטיין כדי להבין אילו היא האפשרות הטובה יותר.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »