סקירת קרם Venorex – קרם עור טבעי דליות

Home » Review » Venorex » סקירת קרם Venorex – קרם עור טבעי דליות

אודות Venorex

סקירת קרם Venorex - קרם עור טבעי דליותVenorex מתיימר להיות טיפול דליות מקצועי-כוח המשתמשת קומפלקס בוטני מרוכז, תמציות צמחים, פפטידים אנטי אייג’ינג, ומרכיבים אחרים קליניות מוכחות לעשות ורידי עכביש ו דליות להיעלם. בנוסף, Venorex נטען גם לטיפול נימים שבורים כתמים אדומים. לדברי החברה, Venorex מכיל פעמים 8 צמחים טבעיים פעילים יותר קרם ויטמין K, הוא ניחוח paraben חינם, שאינו שומני, והוא אידיאלי לכל סוגי העור. ככזה, Venorex הוא לכנותו “חלופה טבעית נהלים לייזר.” אבל אתה יכול לצפות Venorex לעבוד כמו גם את טענות היצרן? האם זה לספק איזו חבטה גדולה עבור הכסף שלך, גם אם ניסית טיפולי דליות אחרים? שקול את הדברים הבאים:

מה גורם להיווצרות דליות & עכביש?

לדברי WebMD, דליות “נגרמות על ידי שסתומים נחלשו ורידים ברגליים. בדרך כלל, שסתומים חד כיווניים בורידים לשמור על הדם זורם מהרגליים שלך עד לכיוון הלב. כאשר שסתומים אלה לא עובדים כמו שצריך, דם אוספת ברגליים, ואת הלחץ מצטבר. הוורידים נחלשים, גדולים, וסובב. “בדומה לכך, ורידי עכביש הם גם שנהפכו מעוותים, למרות שהם בדרך כלל קטנים יותר והוא יכול להיות ממוקם על חלקים אחרים של הגוף, כוללים הפנים. בגלל המראה הקטן, הצנום שלהם, אלו סוגים של ורידים יש מראה עכביש דמוי, ובכך שמם. למרות דליות עכביש אינן בדרך כלל רציניות, והם יותר קוסמטיים בטבע, הם יכולים לאותת מצבים חמורים יותר כגון פקק ורידים עמוקים .ככזה, אתה בהחלט רוצה לדבר עם הרופא לגבי דליות עכביש שלך לפני שאתה מנסה תרופות כל כמו Venorex.

למהר הניסיון שלי »

מהם הטיפולים הקיימים עבור דליות?

Mayo Clinic טוען כי ישנם רבים טיפולים זמינים עבור דליות עכביש, כולל שינויים באורח החיים (פעילות גופנית, לאכול בריא, הימנעות סוגים מסוימים של הנעלה, הימנעות עמידה או ישיבה במשך תקופות זמן ארוכות, וכו ‘), באמצעות גרביים אלסטיות, ואפילו ניתוח במקרים חמורים יותר. כשמדובר מוצרים צריכים לדליות זאת, הם מזהירים, “משתלם להיות צרכן בריאות זהיר. פרסומות בטענה “ייחודי”, “קבע” או “” שיטות להסרת דליות עשוי להיות מושך, אבל הם לא יכולים באמת למדוד עד טענות אלה. “ללא כאבים אבל הוא Venorex אחרת? בוא נגלה.

האם Venorex יעילה לטיפול דליות ורידים?

ישנן ראיות קליניות מספיק מראות כי היישום המקומי של כל המרכיבים הללו יתייחס דליות או עכביש בכל דרך גלויה. למעשה, רוב המרכיבים של Venorex משמשים מיזוג עור (למשל רך, עור חלק יותר), לא לטיפול דליות או עכביש. עם זאת אמרה, יש קצת מחקר מבטיח מראה ויטמין K עשויה לעזור לשפר את הבריאות של כלי דם , למרות נדרשת עדות קלינית נוספת כדי לוודא אם זה באמת המקרה.

קרמי דליות אחרים

כי זה עשוי לעזור לשפר את בריאות כלי הדם, אתה תמצא עשרות (ואולי אפילו מאות) של קרמים ויטמין K באינטרנט, לעתים קרובות הרבה פחות מאשר Venorex. למעשה, תוכל עשוי למצוא קרמים ויטמין K במחיר סביר בבית המרקחת המקומי שלך, אשר יכול לעזור לך לחסוך זמן וכסף אם אתה מחליט לעבד החזר.

טקטיקות הפרסום של Venorex

למרות העובדה שאף אחד המרכיבים של Venorex הוכחו קלינית לעבודה, החברה טוענת קרם שלהם הביאה לירידה של 89% להופעת דליות, ירידה של 95% בהופעת ורידים עכביש, ירידה 87% ב נימים שבורים כתמים אדומים. עם זאת, החברה אינה מספקת כל אזכור כדי לגבות את הטענות האלה. למעשה, אנחנו אפילו לא אומרים איך מספרים אלה נגזרו (מחקר קליני למשל, שאלוני דיווח עצמיים, וכו ‘) האמת היא כי טענות זהות במהותו נעשו על ידי חברות רבות אחרות, אם כי רוב אלה הם בתוך אנטי תעשיית -aging. ככזה, אתה יכול לראות את הדמיון הקרוב של עיצוב האתר של Venorex עם אלה עבור La שבלומייר, קרם מהות Derma, אנטי אייג ‘ינג Puravol, ורבים אחרים. זה מוביל אותנו להאמין כי אלה הם או 1) זהים, מוצרי חליפה, או 2) מיוצרים על ידי אותו קומץ של חברות (עוד על כך בהמשך).סקירת קרם Venorex - קרם עור טבעי דליות

למה סקירות של לקוחות Venorex אז חיוביות?

אמנם לא היו שום ביקורות מקוונות לגיטימיות זמינות עבור Venorex בזמן המחקר שלנו, עשינו ללמוד כי הקרם מיוצר על ידי Santrinico חברות מבוססים מתוך לרנקה, קפריסין, אשר גם עושה Garcinia Cambogia בחר, Revitol, גרין קפה שעועית מקס , וכמה מוצרי אנטי אייג’ינג ותוספי מזון אחרים מבוססי שותפים. בסך הכל, נראה כי מרבית מוצרי החברה הנו בעלי מוניטין לקוחות עני באינטרנט, עם תלונות נפוצות בצטטו מחיר גבוה, אי עבודה, וקושי ביטול ניסויים ותוכניות autoship. אמנם, ייתכן שלא לחוות את אותו הדבר עם Venorex, למרות שזה בהחלט משהו שכדאי לזכור.

Venorex תמחור ומדיניות החזר

Venorex זמין 3 אפשרויות רכש שונות:

הצעות דיסקונט Venorexמחירקנייה מקוונת
בקבוק 1 + $ 6.95 S & H$ 48לקנות »
3 בקבוקים + בתוספת תשלום S & H$ 96לקנות »
5 בקבוקים + בתוספת תשלום S & H$ 144לקנות »

הערה : בתחתית דף סידור Venorex, אתה תמצא תיבת סימון עבור ביטוח משלוח InsureShip, אשר תעלה לך תוספת 4.99 $. אם אתה לא רוצה את זה, הקפד לבדוק את התיבה. אחרת, תחויב בהתאם, על אף המספר הזה לא ישתקף בסך הכל שלך. שלא כמו רבים מן המוצרים האחרים של החברה, Venorex אינו מופיע להימכר באמצעות תכנית ניסוי או autoship בחינם. סקירת קרם Venorex - קרם עור טבעי דליותVenorex מגיע עם מדיניות ההחזרה של 90 יום, פחות S & H אישומי דמי restocking 10 $, אם כי זה חל רק על שלא נפתח שאינו בשימוש מוצר. במילים אחרות, אם אתה פותח את החבילה, קנית את זה. כדי לבקש החזר, עליך לפנות לשירות הלקוחות בטלפון (818) 303-9260.

האם Venorex להקטין את המראה של הדליות שלך?

מחתכים עד לנקודה: בגלל שיש ראיות קליניות מספיק מראות לאחד מהמרכיבים של Venorex יכול לטיפול דליות או עכביש בכל דרך, בנוסף טקטיקות הפרסום פחות מ-כוכבים שלהם, זה לדעתנו כי המחיר הגבוה הוא רחוק מן השורה עם כל יתרונות שאתה יכול לצפות להשיג מלהשתמש בה.

למהר הניסיון שלי »

קנה עכשיו »