ניאצין מקס סקירה – המהירה בדרך קלה כדי לשפר את הביצועים הפיסיים שלך

Home » Review » NiacinMax » ניאצין מקס סקירה – המהירה בדרך קלה כדי לשפר את הביצועים הפיסיים שלך

חשיבותה של חמצן זרימת הדם שלך כאשר בניית שריר היא נחלת כלל, אבל האם ידעת כי עכשיו יש דרך ‘הגלולה ללא’ אשר מגביר את רמות החמצן בדם שלך בשיעור של עד 50% ?? התוצאה היא גדילת ספירת תאי דם אדומה, העברת חמצן משופרת השרירים והמוח שלך, אשר בתורו אומר תוצאות טובות יותר, סיבולת, אנרגיה וריכוז השתפר.

היכרות NiacinMax

niacinmax-HGH-ויטמין-b3

Niacinmax הוא מוצר חדש וחדשני זה לובש צורה של פשוט “להמס בסרט הפה שלך ‘כי באופן של שניות, מתמוסס במהירות כדי לספק מינון אפקטיבי של תיאמין (ויטמין B3) לתוך זרם הדם שלך … זה מרחיב כלי דם, המאפשר רמות החמצן יותר לנוע בכל הגוף שלך, ומזין שני השרירים והמוח שלך, כדי לסייע להגביר את האנרגיה, את הביצועים ואת בסופו של דבר התוצאות ..

להפסקה על ניאצין MAX

NiacinMax הוא מוצר המשמש כתוסף עבור ניאצין.

ניאצין, הידוע גם בשם חומצה ניקוטינית , הוא ויטמין B משמש תוספי ויטמינים ותרופות מרשם. זה משמש בעיקר כדי למנוע מחלות לב וכלי דם.

יש NiacinMax את היכולת להרחיב את כלי דם ולכן להגביר את זרימת חמצן דרך, אשר בתורו תוצאות שפע של יתרונות חשובים.

ראשית, הוא מאפשר יותר הורמונים וחומרים מזינים בריאים לעבור את השרירים, וזה מאפשר לך לעמוד תקופות ארוכות יותר של עבודה בעצימות גבוהה משפרת משמעותית את הסיבולת.

לא רק זה, המוח שלך קוצר את היתרונות של רמות חמצן גבוהה יותר וכן משום שהיא מנקה את הפסולת המטבולית במוח כמו חומצה לקטית ופחמן דו חמצני . זה משפר את המיקוד והריכוז שלך, לעזור לך לחשוב יותר בהצלחה על הבהונות ולהגיב מהר יותר.

מוצר זה גם מגביר את ייצור תאי דם אדום, אשר כשלעצמו הוא אחראי אספקת חמצן למוח ולשרירים שלך. עוד ניאצין בגוף שמוביל לעלייה של אריתרופואטין בשם הורמון מייצר תאי דם אדומים. כפי שנאמר קודם לכן, זה מחליף את החומצה לקטית במערכת שלך עם יותר חמצן, לעכב את הסיכויים שלך עייפות.

כל זאת נאמר, מאז כדוריות הדם האדומות חשופים כל הזמן לחמצן, הם נוטים נזק חמצוני, במיוחד במהלך אימון אינטנסיבי. עם זאת, NiacinMax הוא חומר נוגד חמצון, מה שאומר שזה נותן כדוריות דם אדומות שריון חזק מפני נזק חמצוני להם מעמד זמן רב יותר. זה שוב משחק בתוך התמונה הכללית של הגוף שלך בשמירה על יכולת נשיאת חמצן גבוהה יותר.

NiacinMax מגביר הורמוני גדילה אנושיים על ידי יותר מ -600 אחוזים (כן, אתה קורא את זה נכון)! זה מועיל מאוד עבור מי הם ספורטאי שרירנים רציניים כי זה מאיץ את התאוששות שרירה לאחר תקופות ממושכות של פעילות גופנית אינטנסיבית, עוזר להפחית את שומן גוף לייצר מוגדר מאוד מסת שריר.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

ניאצין מקס סקירה: כיצד זה עובד?

גרף-ניאצין-לפני-bed1

NiacinMax נוצר כמו רצועה דקה של סרט שאתה לשים על הלשון שלאחריהן הוא נספג מן הרקמה הרירית בפה לתוך זרם הדם. זה מתאפשר באמצעות טכנולוגיה אנקפסולציה liposomal, המקיפה את ניאצין עם phosphatidylcholine שנקרא שומנים בדם (PC) כדי להגן עליו מפני נזק כפי שהוא עושה את דרכו אל זרם הדם.

lt מומלץ מאוד שתקדיש רצועה של המוצר על קיבה ריקה כי יהיו פחות של חומצות שומן במערכת שלך, המאפשר הורמון גדילה יותר להשתחרר במהלך פעילות גופנית (ולכן הפגישה התאוששות השריר יסודית יותר לאחר מכן).

זה גם מעודד שאתה לוקח NiacinMax בתוך שלוש עד חמש שעות לפני שאתה הרכבת, כך שהגובה ברמות הורמון גדילה להישאר בתוך מסגרת זמן של שינה training.During שלך, סודות הגוף שלך כ -70 אחוז הורמון גדילה אנושי יומי. אם אתה מאמן תכוף במיוחד (5 או יותר פעמים בשבוע), לקיחת רצועה שנייה שלושה עד ארבע שעות לפני השינה תיצור דחיפה גדולה עוד יותר של ההורמון, וכתוצאה מכך התאוששות שריר מהירה יותר וצמיחה.

כמה יתרונות נוספים של NiacinMax: –

 • מחקרים שונים הוכיחו כי NiacinMax מגביר רמת ההורמונים בגוף על ידי 600%
 • זה מזרז את צמיחת שריר על ידי שריפת שומן בגוף. אז זה נותן לך גוף אטרקטיבי וחזק בימים.
 • מאז NiacinMax מגביר את אספקת החמצן בדם, היא משפרת מיקוד וריכוז, זה לעזר רב עבור סטודנטים ומדענים.
 • הוא מגביר את ביטחון של בנים ובנות כאשר הם צריכים להשתתף השלמה. הוא מאפשר החלטות מהר ותגובות מהר, אז זה נותן להם יתרון על פני מתחרים אחרים.
 • היא מספקת יותר מ 75mg של ניאצין (ויטמין B3) ישירות לתוך זרם הדם שלנו. מכאן זה נחשב המתנהג המהיר תוסף ויטמין עצמה.
 • התוסף הקונבנציונלי בשוק יש זמינות ביולוגית ירודה מאוד נמוכה. הגוף שלנו הוא לא מסוגל לספוג חומרים מזינים בצורה יעילה. תוספים אלה היו צריכים לעבור דרך מערכת העיכול שלנו לפני כניסת דמנו. אבל זה לא במקרה של NiacinMax. הוא השתמש ההמסה במהירות רצועת לשון רוויה טכנולוגית אנקפסולציה liposomal.
 • מחקרים הוכיחו כי 90% של תוספי ניאצין אשר אנו צורכים מקבלים מבוזבז כאחוז קטן מהם מצליח להגיע לזרם הדם שלנו. אבל במקרה של NiacinMax, יותר מ -90% מהתוצר ממשמשים את הגוף, רק אחוז קטן ממנו אינו מבוזבז.

WILL NIACINMAX לעבוד בשבילך?

ישנן ראיות נרחבות על ההשפעות של פעילות גופנית על הורמון גדילה אנושי על רכב גוף. אחד המחקרים הבולטים, הפרשת הורמון גדילה לעומת ספורטאים מאומנים ספרינט לעומת ספורטאים מאומנים סיבולת.

שתי הקבוצות נאמרו לרוץ לכל היותר 30 שניות על הליכון, וזה נמצא כי הקבוצה לשעבר מופרשת 10 פעמים הורמון גדילה יותר מזו האחרונה (כמו ספרינטים היא פעילות גופנית אינטנסיבית יותר מאשר לרוץ סיבולת ריצה /).

זה מאוד משמעותי, כי ניאצין מגביר את זרימת חמצן בדם, אשר נועד לעזור לך להתאמן בהצלחה יותר באינטנסיביות במשך פרק זמן מסוים ולהפריש סכום גבוה יותר של הורמון גדילה.

NiacinMax הוכח ומוכח שמטרתו לשפר את זרימת הדם באופן משמעותי וסיבולת, וזו הסיבה לכך שאנו מאמינים במוצר זה יגרום השקעה מצוינת.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

אפקטי ניאצין מקס Side

השפעת הצד אחד של לקיחת NiacinMax מה שמכונה “Flush ניאצין.” אחרי ארבעה עד שש דקות של לקחת את המוצר (במיוחד אם זה הפעם הראשונה שלך), תבחין אדמומיות של העור שלך תחושת עקצוץ פן neck.You שלך עשויים גם להתחיל לגרד קצת.

זוהי תגובה נורמלית מאוד לכל מוצר ניאצין אתה לוקח, והוא יגדל מתון יותר אתה לוקח את זה; למעשה, זהו סימן שהמוצר עובד! זוהי הוכחה פיזית ישירה של הרחבת כלי הדם שלך, המאפשרת זרימת דם יותר דרך הגוף שלך. תופעת הלוואי הזו תהיה להתפוגג בתוך 10 דקות של נטילת ניאצין מקס.

איפה ניתן לרכוש ניאצין מקס?

ניאצין מקס צריך להיות קנה מ אתר האינטרנט של החברה . אתה הולך להשיג את העסקות הטובות ביותר, כמו גם את המלצות מקסימום ניאצין האחרונות מהמשתמשים שלה. נכון לעכשיו, קופסא 30 רצועות תעלה לך 39.99 $ (או £ 29.99 בבריטניה) . המחירים ירידה כאשר אתה מזמין בכמויות גדולות, כלומר אתה מקבל קופסה לגמרי בחינם כאשר אתה רוכש 2 קופסאות. המפיק גם יש איזושהי מדיניות כסף בחזרה ערבות בתוספת תשואה הניתנת בפירוט רב יותר באתר שלהם.

30 STRIPS
$39.99
Retail: $49.99
Savings: $10.00
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »
60 STRIPS + 30 FREE
$79.98
Retail: $149.97
Savings: $69.99
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »
90 STRIPS + 60 FREE
$119.97
Retail: $249.95
Savings: $129.98
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »

סיכום סקירת NiacinMax

כפי שניתן לראות כל הזמן לאורך סקירה זו, ניאצין ממלא תפקיד חשוב בהגברת זרימת הדם באמצעות הרחבת כלי הדם אספקת החמצן משופרת. כמו כן, במידה רבה, מגביר הורמון גדילה אנושי כדי לסייע להתאוששות שריר מוצלחת, מהירה.

ניאצין MAX Pros

 • NiacinMax מגיע עם 67 ימים, בלי לשאול שאלות ערבות הכסף בחזרה אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם המוצר.
 • NiacinMax מגביר את ייצור תאי דם אדום, אשר כשלעצמו הוא אחראי אספקת חמצן למוח ולשרירים שלך. המוצר גם הוכח להגדיל את רמות HGH נורמליות עד 600%.
 • בנוסף סיבולת ביצועים משופרים יותר, החומרים NiacinMAx להגביר את זרימת החמצן למוח שמאפשר לו לנקות את הפסולת המטבולית כגון חומצה לקטית ופחמן דו חמצני. זה משפר מיקוד וריכוז נפשי, עוזר לך לחשוב יותר בהצלחה על הבהונות ולהגיב מהר יותר.

NIACINMAX: חסרונות

 • כשמדובר תוספי ניאצין, NiacinMax הוא יותר בצד היקר, עם מחירים החל מ 39.99 $
 • Flush ניאצין: משתמשים רבים דיווחו אדמומיות blotchiness של העור לאחר נטילת התוסף. עם זאת, זה צפוי עם רוב תוספי ניאצין

NiacinMax הוא מוצר אשר מוצג על מנת למקסם את מטרת ניאצין בבטחה מספיק, ואנחנו מאוד ממליצים על המוצר הזה לכל מי רציני לגבי מקבל ו להישאר בכושר גופני מעולה. למרות “ניאצין Flush” עלול לגרום פניך ועור להסמיק, לחשוב על זה כעל מעין באר נפט של פריצת דם חדשה, מלאה! את עוד תודי שזה מאוחר.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »