ניאצין מקס סקירה – איכות תחמוצת חנקן & צמיחת שרירים מוסף

Home » Review » NiacinMax » ניאצין מקס סקירה – איכות תחמוצת חנקן & צמיחת שרירים מוסף

Last Updated on

ניאצין-max-מוצרניאצין מקס הוא תוספת תחמוצת החנקן האהובה שלנו על השוק בשל העובדה כי הוא משתמש במהירות המסת רצועות ניאצין ולא גלולים או נוזלים. כלומר, התוצאה הייתה צריכה להיות באופן תיאורטי כמעט מיידיות מבחינת הגידול חמצן, מזין הקליטה, ואת זרימת הדם. קראו את זה  מקס ניאצין  סקירה  ללמוד איך זה יכול לעבוד כדי לעזור לך לבנות קצת שרירים חמורים.

היתרונות של ניאצין מקס

 • יכול לשפר באופן משמעותי את זרימת הדם
 • פוטנציאלי יכול לספק דחיפה משמעותית חמצן
 • יכול לעזור לשפר את ניצול HGH טבעי
 • ספיגת מזון יכול להיות הרבה יותר יעיל
 • אתה יכול לחוות עלייה גדולה כוח אם רמות החמצן מוגברת
 • מזין קליטה משופרת עלולה לאפשר לצמיחת שריר מהר

איך ניאצין מקס עבודה?

ניאצין מקס הוא רצועה אתה מציב על לשונך כי מתמוסס באופן מיידי. זהו בעצם רק רצועה של 75 מיליגרם של ניאצין אבל בגלל שיטת המסירה הוא משמעותי יותר צפוי להיות יעיל עבור זרימת דם טובה יותר ורמת חמצן לחיזוק.

ישנם תוספי ניאצין אחרים בחוץ מנה כי בסביבות 100 מיליגרם למנה, אבל הבעיה היא כי המינון בדרך כלל לתמצת אותה. כאשר ניאצין הוא לתמצת אותה, זה אומר שעד שהוא מגיע למקום שבו הוא יכול להיות מנוצל, אתה יכול להיות סביר רק מקבל את היתרונות של כמחצית כי המינון. לכן, 75 מיליגרם שיישלח באמצעות רצועת המסה יכול להיות הרבה יותר מועיל מ -100 מיליגרם שיישלח באמצעות הקפסולה.

ניאצין הוא אמר להיות מסוגל לשפר את זרימת החמצן על ידי פוטנציאל גבוה ככל 50%, המהווה את המטרה הסופית של כל תוספי תחמוצת החנקן והופך ניאצין מקס סביר להניח ההימור הטוב ביותר שלך. סיבה נוספת ניאצין יכול להיות טוב יותר מאשר צורות אחרות של תחמוצת החנקן גברת היא התאוריה שזה גם יכול להגדיל את ניצול HGH , שיגרור צפוי גידול שריר משמעותי.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

מצרכי מקס ניאצין – מה זה עושה את העבודה?

ניאצין-max-הטבות

ניאצין מקס מכיל רק מרכיב אחד, וזה 75 מיליגרם של ניאצין למנה. האם ניאצין מעצמו באמת להיות יותר טוב מאשר לקחת את כל הדברים האקראיים ביותר תוספי תחמוצת חנקן אחרים נוטים להכיל? אנחנו חושבים כך, וכאן הן הסיבות מדוע …

הסיבה מס ‘1: להגביר את זרימת הדם חמצן

אם ניאצין יכול באמת לשפר את זרימת החמצן שלך ב -50%, אז זה יכול להיות באחד המוספים המועילים ביותר כל אחד יכול לקחת בלי קשר למה ומטרתם. הנה למה … חמצן הוא האמין להיות אחראי על מתן הגוף שלך עם עד 90% מהאנרגיה שלו. כלומר, באופן תיאורטי, השרירים שלך יכולים להיות חזקים באופן משמעותי יותר וחזקים יותר אם זרימת חמצן הוא השתפר באופן משמעותי.

מאז חמצן הוא מזונו העיקרי שלך, זה יהיה לטובתך כדי להגביר את הרמות שלך ממנו. זה יכול להיות הרמת משקל רב יותר מקבל יותר חזרות. בעיקרון כל פעולה שתבצע במהלך האימון שלך היא מופעלת בסופו של דבר על ידי חמצן, כך שאתה יכול לדמיין איך זה היה אפקט לך אם אתה יכול לקבל 50% יותר מזה? 

סיבה # 2: שיפור זרימת הדם

הדם שלך הוא מה מכיל את כל החומרים המזינים. כל הרעיון מאחורי מקבל משאבה טובה במכון הכושר שולח יותר דם (וכך בתורו, יותר חומרים מזינים) לשרירים במהלך האימון. T herefore, אם אתה יכול להגדיל את היעילות שבה דם זורם לתוך השרירים שלך, אתה יכול תיאורטית לייעל מזין קליטה ובכך צמיחת שריר ותיקון. 

בהתבסס על עיקרון זה, אם ניאצין באמת משפר את זרימת הדם אל השרירים שלך, אתה יכול להגביר את הקצב שבו הם מסוגלים להתאושש ולצמוח. זוהי אחת הסיבות העיקריות מדוע תוספי ניאצין יכולים להוכיח להיות הפתרון הטוב ביותר במונחים של תוספי תחמוצת חנקן. שלא לדבר, טהור ניאצין הוא דרך זולה יותר מאשר רוב תוספי תחמוצת החנקן.

סיבת # 3: Boost HGH הפוטנציאלי

ואחרון חביב, ניאצין עלול להגביר את רמות HGH שלך. מחקר אחד הראה כי הגוף שלך מתחיל לשחרר HGH בתוך 15 דקות לאחר שתתחיל פעילות גופנית. עכשיו, אם זה נכון, אז ניאצין יכול להיות אפילו יותר מועיל ממה שחשבנו.

אם HGH הוא שוחרר במהלך האימון שלך ואתה לקחת ניאצין כדי לשפר את זרימת הדם מזין הקליטה לפני האימון שלך, זה אומר HGH המתפרסמת יכול להיספג ביעילות רבה יותר ולנצל כתוצאה של תוספת ניאצין.

אז זה לא בעצם ניאצין עצמו שגורם לשחרור של HGH. הגוף שלך יכול לעשות את זה בכוחות עצמו. במקום זאת, זה התפקיד של ניאצין כדי לוודא HGH מועבר ביעילות לשרירים שלך שבו הוא יכול לאחר מכן ניתן להשתמש כדי לסייע ביצירת רקמת שריר חדשה. התאוריה היא כי ללא ניאצין, את HGH הגוף שלך כבר משחרר הוא פוטנציאל לא מנוצל במלואו , מה שעשוי למנוע רווחי שריר.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

היתרונות של ניאצין מקס

 • תוספת ניאצין יכול להגביר ניצול HGH
 • זרימת החמצן שלך יכולה לשפר על ידי ככל 50%
 • זה יכול להגביר את רמות מקור האנרגיה החזקה ביותר שלך: חמצן
 • זה אפשרי, כי השרירים שלך עשויים לספוג חומרים מזינים בצורה יעילה יותר
 • זרימת הדם אל השרירים שלך יכול להיות שיפור משמעותי
 • שיטת אספקת הרצועה מהר ההמסה היא רעיון נהדר

החסרונות

 • ניאצין תוספי לעיתים קרובות גורם למה הוא המכונה “ניאצין סומק,” שהוא בעצם רק תחושה חמימה, עקצוצים שאתה מרגיש בפנים שלך כמה דקות לאחר הבליעה. היא נעלמת די מהר אם כי

פסק הדין הסופי ביום NiacinMax

מסקנתנו על מוצר זה היא שזה יכול מאוד להיות הפתרון הטוב ביותר אם אתה מחפש משהו שעלול להגביר את רמות חמצן ואת זרימת דם. שיטת האספקה היא גאון צפוי להיות הרבה יותר טוב מאשר לקחת אותו בצורה גלולה. נתנו לכם שלוש סיבות גדולות מדוע ניאצין יכול להיות טוב יותר מאשר תוספי תחמוצת חנקן סטנדרטיים המבוסס על רעיונות אלה, זו היא מספר 1 המלצה הרשמית שלנו עבור תחמוצת חנקן מאיצים.

היכן לקנות ניאצין מקס וכמה זה עולה

ניאצין מקס אפשר לקנות ישירות מהיצרן, אשר מאפשר לך לקבל את המחיר הנמוך ביותר מאז אין תשלום “מתווך”. אתה תמיד רוצה לקנות ישירות מהיצרן, אם הדבר אפשרי. סיפקנו קישור לאתר האינטרנט שלהם מתחת בשבילך.

30 STRIPS
$39.99
Retail: $49.99
Savings: $10.00
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »
60 STRIPS + 30 FREE
$79.98
Retail: $149.97
Savings: $69.99
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »
90 STRIPS + 60 FREE
$119.97
Retail: $249.95
Savings: $129.98
FAST & FREE SHIPPING
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »