Докладний огляд PhenQ – Чи є дійсно працює цей продукт?

Home » Review » phenq » Докладний огляд PhenQ – Чи є дійсно працює цей продукт?

Назвіть план дієти, ви вже пробували це, і тепер ви дивитеся в PhenQ .

Ви можете просто бути кимось, хто шукає, щоб прискорити втрату ваги і максимізувати кількість втраченої ваги в найменшу кількість часу, швидкий план втрати ваги виправити атаки.

Або ви можете бути кимось, хто відчуває, як ви вже пробували все. В той чи інший момент ви пройшли карбюратор безкоштовно або глютен, намагаючись йти в ногу з останніми тенденції здорового харчування, суперпродуктом, або план втрати ваги в спробі позбутися зайвого инкремента або навіть те, що останній, наполегливою фунт.

Ви пробували швидко виправити сік очищає і був навіть , що один раз , коли ви їли суворо щі (або що – то настільки ж одноманітною) протягом тижня , в той час. І, звичайно ж , ви тренувалися.

Якщо у вас виймають щомісячний абонемент в спортзал (а насправді використовували його!), Увійшли незліченні годинник на біговій доріжці або іншої домашньої тренажері, або приєднався до плавати клас вправ в місцевому Y, ви були сполученні ваші плани дієти місяці з регулярними робочими виходами, сподіваючись, що на цей раз ви отримаєте результати, які ви хочете і фунт від фунта ви почнете бачити ідеальне, здорове тіло ви жадаєте.

Якщо це звучить знайомо, і ви кого-то, хто був і вимикатися плани втрати ваги протягом багатьох років, відчуваючи, як ви вже пробували все, і ви просто не отримуєте втрати ваги результати, які ви сподівалися, ви, можливо, шукали ще один вага варіант втрати і виявили таблетки для схуднення, як Phen375 або PhenQ, і цікавиться, чи може один з них може бути чудо продукт, призначений для прискорення втрати ваги і виступати в якості доповнення до ваших поточним планам дієти і схеми фунт крапельний.  

Що таке PhenQ?

PhenQ Повний огляд - PhenQ - The Ultimate Diet Pill для втрати ваги

PhenQ це остання річ в таблетки для схуднення добавки . За даними сайту дистриб’ютора США виробника, PhenQ призначений для виконання конкретної метою адресності та спалювання накопичений жир, пригнічуючи апетит користувача, блокуючи виробництво жиру.

Вони навіть роблять стверджують, що PhenQ має можливість бути в змозі позитивно вплинути на настрій користувача і дати їм енергію підштовхування. Щоб підкріпити свої претензії, творці PhenQ стверджують, що наукове та клінічне дослідження доказів того, що PhenQ є йти до продукту для досягнення цих переваг втрати ваги.

Так що … це обман. Але, щоб дійсно з’ясувати, що PhenQ, ми будемо йти вперед і запитати деякі наступні питання …

Що таке PhenQ перебуваєте?

phenq інгредієнти

Давайте почнемо з того, що це не зроблено. Хоча імена, як PhenQ і Phen375 широко натякають на потужний втрата ваги потужності фентермин, PhenQ фактично не містить фентермин. Це цілком можливо, точка в його користь, так як фентермин фактично заборонений в деяких країнах (хоча і не Сполучені Штати) у зв’язку з її пов’язано з деякими потенційно серйозними побічними ефектами.

Що PhenQ дійсно включає це сім основних інгредієнтів: Capsimax порошок, карбонат кальцію, пиколинат хрому, Caffeine, Нопаль, L-карнітин Furmurate, і його ключовий інгредієнт , про які йдеться тільки як ” α-Lacys Reset ® “. PhenQ також містить деяку кількість магнію стеарат і оксид магнію.

Гаразд.

Якщо ви не отримали наукову або дієтолог фон, жоден з цих назв інгредієнтів, ймовірно, не мав на увазі багато для вас. Не хвилюйтеся; Наступним кроком, звичайно, перейти на кожен інгредієнт в порядку. При цьому ми будемо розглядати результати відповідних досліджень, що стосуються того, інгредієнти, перераховані в дійсно довели свою ефективність, допомагаючи людям втратити свої зайві фунти.

Capsimax порошок –   це суміш з паприки, пиперина, кофеїн і ніацину, кожен інгредієнт , який міг би використовувати своє власне пояснення.

  • Capsicum – Отриманих з перцю чилі рослин, A 2012 дослідження показало , що паприка відіграє певну роль у досягненні кількісному втрати ваги. Це похідне мається на увазі , щоб впливати на процес втрати ваги за рахунок зниження споживання енергії при попаданні в організм до їжі – або, простіше кажучи, стручковий було показано , виступати в якості придушення апетиту.
  • Piperine – AKA чорний перець, також показали , принаймні , одного наукового дослідження , щоб грати роль в скороченні жиру.
  • Кофеїн – Це теж було пов’язано більш ніж в одному дослідженні, в тому числі дослідження 2009 , з’являється в Європейському журналі клінічного харчування , щоб мати вплив на спалювання калорій і придушення апетиту.
  • Ніацин – Можливо , більш широко визнано як вітамін B3. За даними S Національної медичної бібліотеки , ніацин не тільки “допомагає травної системи, шкіри та нервів функціонувати”, але “також має важливе значення для перетворення їжі в енергію”. Незважаючи на всі життєві функції ніацин виконує , які роблять його необхідність для здорового тіла, наші тіла не зберігати ніацин , і він повинен тому бути постійно поповнюватися за рахунок прийому їжі або харчових добавок.

На жаль, втрата ваги переваги ніацину може бути нейтралізована іншими її властивостями. За даними дослідження 2010 року , опублікованому в світі журнал гастроентерології , ніацин може також виступати в якості стимулятора апетиту.

Проте, в той час як всі потужні ніацин, як видається, сприятиме як позитивно, так і негативно на процес втрати ваги, його функції як апетит стимулятора може бути нейтралізована іншими інгредієнтами в PhenQ, які призначені, щоб зробити як раз навпаки.

Карбонат кальцію – додатковий вид дієтичного кальцію, також часто зустрічаються в легко впізнаваних травлення засобів , таких як Rolaids і Tums. Комерційний веб – сайт PhenQ стверджує , що цей інгредієнт було показано, стимулювати організм спалювати жир; проте наукове дослідження вони посилаються , щоб підтримати цей висновок на насправді , схоже , не підтримує його. Крім того, результати більш ніж одного дослідження (включаючи дослідження з того ж року) , по всій видимості прямо суперечать твердженням , що цей інгредієнт відіграє істотну роль у втраті ваги на всіх. Одне заключне примітка: карбонат кальцію, як відомо, викликають деякі помірні побічні ефекти, як ми обговоримо трохи далі.

Хром пиколинат – зустрічається мінерал зустрічається у багатьох корисних продуктів , таких як м’ясо, незбиране зерно, а також деякі фрукти і овочі. Дослідження, включаючи дослідження 1993 року , опублікованій в журналі харчування знайшли докази того, що хром має здатність протидіяти резистентності до інсуліну і , отже , допомогти з рівня цукру в крові регулювання, яка , в свою чергу , може допомогти придушити тягу до вуглеводів (і тим самим зменшити споживання калорій).

Кофеїн – Це , здається, на додаток до кофеїну , вже включеним в порошку Capsimax.

Нопал – Подушку мексиканського кактуса опунція. 2014 Дослідження показало , що волокно , що міститься в цьому інгредієнтом є корисним, допомагаючи організму позбавитися від жиру. В ході дослідження також прийшли до висновку , що Нопаль також може бути здоровою частиною дієти для інших , ніж втрата ваги причин.

L-карнітин Furmurate – Ця амінокислота , як було показано , щоб допомогти в жировому метаболізмі і виробництва енергії. Він міститься в червоному м’ясі, авокадо і молочні продукти серед інших продуктів харчування.

Стеарат магнію і оксид – Магній є мінеральна важливе значення для багатьох фізичних процесів. Стеарат магнію також часто використовується виробниками , щоб пов’язувати і підтримувати відповідний баланс інгредієнтів харчових добавок.

a-Лейсі для Reset – Ключовий компонент в PhenQ є торговою маркою суміш альфа-ліпоєва кислота і цистеїн, призначений для роботи в якості прискорювача метаболізму і прискорити спалювання калорій.

Чи є PhenQ безпечно?

Творці PhenQ стверджують, що ця харчова добавка виробляється в затвердженої FDA установі. За даними сайту FDA, проте, FDA не сертифікує або огляду виробничих потужностей для дієтичних добавок вони не вимагають харчові добавки повинні бути затверджені, перш ніж вони продаються.

Хороша новина, однак, є те , що FDA дійсно починає контролювати харчові добавки після того, як вони потрапляють в місце на ринку, а також відправляє список оновлень споживчих і попереджень у відношенні таких продуктів. PhenQ до сих пір не з’явився в цьому списку , ні ще не було ніякого дослідження , яка б пов’язала PhenQ з якими – або порушення правил безпеки або серйозних побічних ефектів.

Так що , як представляється, ” безпечно ” , щоб укласти , що PhenQ безпечно приймати. Одне застереження, звичайно, в тому , що це безпечно , якщо слідувати творці власних напрямків адміністрації PhenQ в. Вони попереджають , що PhenQ не слід приймати вагітним і годуючим жінкам і неповнолітнім у віці до вісімнадцяти років.

Крім того, вони попереджають, що люди з раніше існуючих умов або осіб, які беруть в даний час медичні приписи не повинні приймати PhenQ без попередньої консультації з лікарем або медичним працівником охорони здоров’я.

Чи є PhenQ є побічні ефекти?

користувачі PhenQ мають в цілому не представили жодних істотних побічних ефектів або дійсно будь-які побічні ефекти на всіх. Користувачі повинні знати, однак, що PhenQ не слід приймати після того, як про 3pm, в зв’язку з тим, що PhenQ є стимулятором. Люди з кофеїном чутливості також рекомендується уникати приймати інші форми кофеїну (кава, безалкогольні напої) при використанні PhenQ.

Ще одне важливе зауваження, що карбонат кальцію, ключовий компонент в PhenQ, було пов’язано з побічними ефектами, включаючи запор, нудота або блювота, газ, сплутаність свідомості, головний біль і спраги. У разі PhenQ однак, не здається, що багато споживачів повідомили такі симптоми, пов’язані з їх використанням PhenQ.

Натисніть сюди , щоб замовити PhenQ з офіційного сайту »

Чи є PhenQ Слім робота?

phenq-до і після-результатів

PhenQ є відносно новим на ринку і, отже, не є великі огляди онлайн цього продукту. Проте, з оглядів, які дійсно існують, консенсус, здається, що PhenQ робить роботу для виконання поставлених цілей. Споживачі втратили вагу при прийнятті PhenQ, і повідомили, відчувають рекламували переваги збільшеною енергії і пригніченого апетиту.

Нижче наведено приклад деяких з контрастних оглядів наявних щодо результатів PhenQ клієнта.

Емілі – 31 березень вулиця 2016A самоопісанний незалежний клієнт по імені Емілі пише , що ” в протягом 10-15 хвилин після прийому” PhenQ вона зазнала помітне збільшення її рівнів енергії до такої міри , що вона була в змозі почати виконувати щоденні фізичні вправи, то , що вона раніше не мали енергії зробити. Емілі також повідомила про повну втрату ваги сорока восьми фунтів в протягом трьох місяців при прийомі PhenQ в поєднанні зі здоровою (здоровим?) Дієта і, звичайно, фізичних вправ.

Аманда – Квітень 19 – го 2016Amanda є одним з небагатьох споживачів рецензентів я знайшов , які повідомили негативний досвід використання PhenQ. Вона стверджувала, що страждав від побічних ефектів , пов’язаних з карбонатом кальцію. Тим НЕ менше, в той час як Аманда , в кінцевому рахунку вирішили , що побічні ефекти вона відчувала були серйозними , щоб продовжувати приймати добавки, вона зробила визнати , що під час її перебування , використовуючи його вона зазнала значну втрату ваги.

Джейсон – Цей споживач повідомили про розчарування в зв’язку з іншими продуктами втрати ваги , перш ніж перейти до PhenQ і , нарешті , досягти втрати ваги призводить до його бажанням.

Слід зазначити, що більшість відгуків доступних були більше схожі на коментарі Емілі і Джейсона, ніж Аманда. Чи будуть ці оглядачі насправді є реальними і незалежними це щось читачі повинні судити самі за себе.

Інші міркування:

Є кілька інших факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи варто здобувати і використовувати PhenQ.

По-перше, в той час як основна мета PhenQ буде діяти в якості прискорювача процесу фунт линяти, ні і не є автономним швидко виправити. PhenQ призначений діяти в поєднанні зі здоровою дієтою і режимом здійснення.

По-друге, ціна. При ціні $ 69,99 за пляшку, PhenQ приблизно в десять доларів дорожче, ніж Phen375, один з його головних конкурентів на ринку. Phen 375 також має додаткову перевагу, що було навколо більше, а це означає, що має більш доведений показник орієнтації ці надлишки фунтів і більше доказів накопичив зарекомендувати себе як безпечне доповнення втрати ваги.

По-третє, гарантія. У той час як конкуренти, як Phen 375 пропонують гарантію повернення грошей, якщо користувачі не задоволені їх результатами, Phen 375 пропонує тільки дуже обмежена кількість грошей назад заставу. Phen375 вимагає, щоб отримати відшкодування за незадовільні результати, клієнти повинні протягом 30 днів з моменту першого придбання, перестрибувати через кілька обручів.

Вони включають в себе збереження онлайн-запис на протязі використання на спеціально наданої веб-сайті Phen375, так само як отримання сертифікату від лікаря для підтримки клієнтів стверджують, що не отримавши ніякої вигоди втрати ваги.

На противагу цьому, PhenQ пропонує своїм клієнтам 67 днів гарантії (додаткові сім днів повинні враховувати час доставки), і PhenQ вимагає набагато менше доказів невдоволення клієнта з їх продуктом. У той час як їх гнучка політика, безсумнівно, є спробою змусити споживачів спробувати свій продукт, це безперечно вдається додавати додаткову подушку безпеки для користувачів все ще насторожено про покупку.

PhenQ навіть рекламує, що потенційні клієнти вітаються (сміємо ми сказати заохочуються?), Щоб скористатися їх BTGO (купити два отримати один) угоду і все ще може скористатися їх гарантією.

Одне застереження, щоб все це в тому, що PhenQ запити, що все нерозкритий і пляшки бути повернуті гроші назад запит, і що гарантія тільки відшкодовування покупної ціни, але не включає транспортні витрати. Проте, мінімальні обмеження PhenQ в порівнянні з обмеженою і настирливої ​​політики повернення Phen375, і, здається, забезпечують досить спонуканням, по крайней мере, що зразок PhenQ може запропонувати.

[ЕРТ ID = “13152”]

заключні думки

Там, як видається, немає ніяких проблем безпеки досить жорсткі, щоб гарантувати недопущення цього продукту, і там же, як видається, досить задоволені відгуки клієнтів і дослідження, щоб виправдати прийняття PhenQ. В кінцевому рахунку, це рішення, яке має бути зваженим (не впевнений, що гра слів призначалася), і, можливо, обговорити з лікарем. Це особливо вірно, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, що лежать в основі або на рецептом ліків, які можуть заважати або погано реагують комбінації інгредієнтів PhenQ в.       

Одним з останніх і майже непотрібне нагадування при ухваленні рішення про те, щоб PhenQ або НЕ PhenQ: PhenQ оголошений як втрата ваги прискорювача і підсилювач. Весь галас і галас в сторону, виробники цього доповнення не (зовсім) зробити заявку до магічним властивостям. PhenQ, як і більшість в своєму роді, покликана супроводжувати регулярний раціон харчування і режим втрати ваги, в тому числі здорового харчування і фізичних вправ.

Клієнти, які планують прийняти PhenQ без спроби об’єднати його з іншими більш exertive заходів по зниженню ваги повинні бути підготовлені, щоб не бачити істотних результатів.

Так що ви повинні прийняти PhenQ?

В кінцевому підсумку це рішення до вас і може бути зроблено тільки вам. Але ми сподіваємося, що ця стаття буде корисною для вас, як ви вважаєте, плюси і мінуси прийняття цієї дієти добавки.

Якщо ви взяли PhenQ або аналогічні втрати ваги таблетки, такі як Phen375 ласка, поділіться своїми думками і досвідом в розділі коментарів нижче. Ми також хотіли б почути деякі з ваших міркувань, якщо ви все ще думаєте про те і обдумував вам підходить PhenQ або аналогічний продукт.

Ми бажаємо вам удачі в вашому подорожі , щоб позбутися від цих небажаних фунтів і побудувати більш здоровий ти!

Але перш ніж почати з’являтися таблетки, ви зробили розумні речі. Ви прийшли сюди, щоб зробити ваші дослідження на PhenQ і з’ясувати, чи є це хороший варіант для вас, сам по собі, і в порівнянні з іншими таблетки втрата ваги, таких як Phen375. Так що давайте пірнати прямо в відповівши на найголовніше питання.

Натисніть сюди , щоб замовити PhenQ з офіційного сайту »

КУПИТИ ЗАРАЗ »